Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Tu sobie narzekam na forum 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Tu sobie narzekam na forum
Mnie bardzo brakuje takiego działu forum, na którym mogła by się wypowiadać Kaita. Jej post bardzo lubiłem czytać. Były zabawne, dobrze napisane, często celne, inteligentnie złośliwe. Sama przyjemność czytania.

Administracja, w mojej opinii, nie potrafiła się zdobyć na równie celne repliki, poradziła sobie zatem w najbardziej prosty, by nie powiedzieć prostacki sposób, dała bana. Swojej decyzji nie potrafiła poprzeć odpowiednim numerkiem paragrafu z regulaminu. Czyżby był to zatem ban nie tylko stronniczy, ale i bezpodstawny?

Forum powinno być otwarte na wszelkie opinie, nawet te najbardziej niepoprawne, o ile nie kolidują one z polski prawem i regulaminem forum. Nawet jeśli ktoś z administracji się zagotuje z wściekłości przeczytaniu takiego postu, to nie powinien banować autora, nie podając przy tym, który to konkretny punktu regulaminu złamany.

wydzielono, nie ma nic wspólnego z tematem. gromak


9 Maj 2014, o 14:40
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tu sobie narzekam na forum
Pisałem post w temacie: "Jakiego działu brakuje, który jest zbędny?", czy rzeczywiście post wyżej nie ma nic wspólnego z powyższym tematem?. Jak rozumiem każdy mógł w nim poinformować społeczność co chciałby poczytać na forum.

Trudno uznać, że moderatorzy forum są bezstronni.

@gromak
Cytuj:
Po prostu niektóre rzeczy na tym forum nie będą tolerowane a z racji, że jest nas więcej (w ostatnich 3 miesiącach liczba moderatorów tego forum za sprawą moją i dragona wzrosła o 200%) to i więcej postów zostaje przeczytanych a interwencji czy edycji jest więcej - Wy upatrujecie się tego, że "kiedyś tak nie było". Ano nie było, bo jeden moderator - rzuff nie dawał rady, ot cała tajemnica http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=70&t=36024&start=10

jeśli wcześniej forum moderował tylko rzuff, to jeśli doszło dwóch nowych moderatorów, ilość moderatorów nie wzrosła o 200% a o 300%.

300% normy; skąd my to znamy :)...


9 Maj 2014, o 17:22
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tu sobie narzekam na forum
Ja bym chciał dział "Tu wychwalamy Gromaka" a w nim 1500 subfor w których będzie dokładnie wyznaczone za co mnie kochacie i jak bardzo. Odpowiada ?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


9 Maj 2014, o 17:38
Profil ICQ WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tu sobie narzekam na forum
@gromak
Nie mam nic przeciwko temu, jeśli się tylko znajdą chętni by w nim pisać. Sam będę z pewnością częstym gościem :)
Warto spróbować założyć.


9 Maj 2014, o 17:41
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tu sobie narzekam na forum
Hej

Ludgar zajrzałem na ten temat o forum i prawie to samo mi się nasunęło:)
Generalnie dział w którym nie ma czepiania się o wpisy, jeżeli oczywiście (jak sam wspomniałeś) nie kolidują z prawem tudzież regulaminem etc. I tematy nie są tam zamykane przez ekipę.
Na dzień dzisiejszy często jest tak, jak podałeś w przykładzie o Kaice, ewnetualnie tak jak miałem ostatnio z Dragonem. Kolorowy walnie Ci replike i za chwilę ciach temat zamknięty. Nie masz jak odpowiedzieć i koniec.

up@Gromak
W sumie Ludgar Ci dobrze napisał, tym bardziej że co jakiś czas wspominasz o tego typu potrzebie, załóż taki dział - może być ciekawie :lol:

pozdr
Lisario


16 Maj 2014, o 11:52
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tu sobie narzekam na forum
Nie przeczę, moją propozycją którą wysunę przy najbliższym "spotkaniu" z Heavenem będzie właśnie dział, w którym nie ma moderacji - tzn w granicach zdrowego rozsądku (typu wulgi, obrazy etc).

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


16 Maj 2014, o 18:51
Profil ICQ WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron