Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Subfora 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Subfora
Na litosc boska droga administracjo przeginacie pałecje, wiecie w czym a no tym ze wpychacie wpip tematow podpietych nad tresciami uzytkownikow... co jeden z was ma złota mysl to wpycha swoje trzy grosze , i trzeba poł strony przejsc zanim sie mozna zabrac za nowe tematy...

po cholere tak to rozciagacie?? po co? jest cos takiego jak subfora, upchnijcie te swoje wypociny w jednym gora w dwuch tematach a reszte poprostu w subfora do nich...

zrobcie to wreszcie bo wyglada to tragicznie i az dziwie sie ze sami nie wpadliscie na to no chyba ze forum jest dla was ekipy a nie dla zwyklych ludzi... :ugeek:


28 Mar 2014, o 04:57
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Subfora
Każdy podpięty temat autorstwa administracji ma na celu przekaz najważniejszych informacji, więc są one w widoczny miejscu. Nigdy nie czułem, aby w jakiś sposób przeszkadzało to w przeglądaniu forum. Zwróćmy uwagę np. na regulamin- wnioskuję, że wiele osób go nie przeczytało, więc co by było gdyby był schowany nie muszę mówić. Według mojej opinii nie ma sensu zmian.
Edit:
@down 3x- Crazy, ja nie podważam żadnego poglądu. Tak poza tym, czy fakt, lub podejrzenie, że HM widział Twój "topic" musi świadczyć o tym, że post jest napisany bez łamania regulaminu czy innych wyznaczników? Czy to jest pogląd? Funkcja Administratora obejmuje nieograniczone uprawnienia, ale to nie oznacza, że ów Admin musi reagować. Od utrzymania porządku na forum są Moderatorzy. Taką pełnią funkcję. O więcej informacji zapraszam na PW.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


28 Mar 2014, o 07:45
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Subfora
tak najwazniejsze owszem ale moga byc jako subfora...

temat a pod nim w rzedzie co ciekawe...

dam przyklad bo nie wiesz o co mi chodzi , dam link do mojego forum , licze ze niedostane warna bo tylko jako przyklad bo nie reklamuje

[ciach]

tez mialem rozwalone forum ze rolka mozna było jezdzic wpip a konca nie było az wreszcie subfora porobiłem i wyglada ładnie estetycznie

wlasnie o takie cos mi chodzi , bo na ta chwile zanim sie człowiek przekopie to masakra przeciez mozna to wszystko ograniczyc do 2 tematów administracyjnych z podpunktami w poziomie tak nic nikomu nie umknie bo bedzie i tak na wierzchu..

po zapoznaniu sie skasujcie link jesli wadzi ...

ps dam przyklad

Image

prawda ze wyglada to lepiej niz rozwalona strona, wsio pod reka


PS heaven widział wiec widac nieprzeszkadza przykład

Nie reklamujemy~ Dragonfire78


28 Mar 2014, o 09:37
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Subfora
Drogi użytkowniku, nie wiem jak mogłeś tego nie zauważyć, ale tutaj tez są subfora, tworzenie kolejnego nie ma sensu, gdyż to na co się uskarżasz, to są ogłoszenia globalne.

Chociaż nie pozostaje się nie zgodzić, że część informacji można by odkleić lub poprzenosić, przyjrzymy się temu.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


28 Mar 2014, o 11:30

Podziękowali: Crazyzdf (28 Mar 2014, o 11:39)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Subfora
Dragonfire78 moj drogi znikad nieznany modzie od siedmiu bolesci , przyklad nigdy nie jest reklama to raz , a dwa heavenmaker był widział , czytał i nie uznał tego za reklame inaczej bym dostal niespodzianke , nie bez powodu na niebiesko napisalem ze był i niewidzial nic zlego, wiec jakim prawem podwazasz poglad admina???

drogi panie modzie rzuff miło ze wiesz o co chodzi , poprostu jest tego zaduzo na co te ogloszenia jak nikt tego nie czyta a utrudnia?? zrobcie zatem dział regulaminy na glownej i tam sobie powklejajcie wszystko i uwolnijcie forum od tych tandetnych ogloszen...

ps ładnie sie rzuff podlizujesz
Cytuj:
Drogi użytkowniku
:lol:


28 Mar 2014, o 11:38
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2012, o 19:14
Posty: 271
Miejscowość: Gromakowice
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PLpenguin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Subfora
moze administracji to nie przeszkadza, ale graczom... no wlasnie tez nie. nie wiem po co te subfora, jest dobrze tak jak teraz i nie powinno byc nic zmieniane. forum dzieki temu ma lepszy klimat (wg mnie dziwnie by wygladalo to na tymforum)


8 Maj 2014, o 22:05
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Subfora
Crazyzdf napisał(a):
Dragonfire78 moj drogi znikad nieznany modzie od siedmiu bolesci , przyklad nigdy nie jest reklama to raz , a dwa heavenmaker był widział , czytał i nie uznał tego za reklame inaczej bym dostal niespodzianke , nie bez powodu na niebiesko napisalem ze był i niewidzial nic zlego, wiec jakim prawem podwazasz poglad admina???

drogi panie modzie rzuff miło ze wiesz o co chodzi , poprostu jest tego zaduzo na co te ogloszenia jak nikt tego nie czyta a utrudnia?? zrobcie zatem dział regulaminy na glownej i tam sobie powklejajcie wszystko i uwolnijcie forum od tych tandetnych ogloszen...

ps ładnie sie rzuff podlizujesz
Cytuj:
Drogi użytkowniku
:lol:



Wiecie co a mnie najbardziej dziwi to, że zwracacie się w tak ironiczny sposób do modów/adminów, a później zakładacie tematy i płaczecie, że ktoś was upomina czy ostrzega.. Niczym dzieci z podstawówki, chociaż nie bo nawet w podstawówce dzieci wiedzą, że do nauczycieli i dyrekcji się nie pyskuje.. Totalny brak szacunku, etyki, ambicji (nawet nie wiem jak to jeszcze określić) przewijający się od jakiegoś czasu przez to forum normalnie zaczyna pokazywać się we znaki objawem braku chęci zaglądania tutaj..

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


9 Maj 2014, o 12:15

Podziękowali: Dragonn (9 Maj 2014, o 13:06)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2012, o 19:14
Posty: 271
Miejscowość: Gromakowice
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PLpenguin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Subfora
@up sytuacja wyglada tak:
Mod chwali/ bardzo milo pisze do gracza - pisza ze mod podlizuje sie
Mod daje bana - pisza ze mod nieogar i daje bany za "nic"


10 Maj 2014, o 09:43
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2013, o 16:28
Posty: 497
Podziękowano: 87 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Maahiverek
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Subfora
Przecież oczywiste , że czego by nie robili i tak nie będzie się podobało :|

"I tak źle i tak nie dobrze"

_________________
30.08.2015 [*]


15 Maj 2014, o 18:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 234 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron