Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Banner 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 19 Sty 2015, o 14:01
Posty: 35
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Banner
Hej.


Jak pewnie każdy z nas wie, na forum jest banner który przenosi nas na... główną strone forum, co jest według mnie bez sensu, bo przecież obok mamy przycisk ,,Strona Główna.

Proponuje by ten banner przenosił nas prosto do gry.


14 Kwi 2016, o 16:52
Profil ICQ
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Banner
Każdy baner na każdym forum całego świata przenosi na stronę główną tego forum, to jest jak świętość i nic tego nie zmieni.

To tak jak kazać tam muzułmanom czy kto tam tak ma kierować wszystkie świątynie na wschód ale tą jedną w Nowym Jorku w stronę Central Parku.

EDIT

P.S. ja tam tylko raz jeden przeniosłem się na stronę główną forum korzystając z przycisku - właśnie po Twojej sugestii, że jest to możliwe, przyzwyczajenie z wielu innych forów niestety jest silniejsze, choć najczęściej i tak korzystam tylko z jednego przycisku - "Zobacz aktywne tematy".

P.P.S. Jakby mnie z forum przenosiło na stronę gry - szlag by mnie trafił po 2gim naciśnięciu banera, to z gry ma być możliwość wejścia na forum (które się otwiera w nowej zakładce) a nie odwrotnie, w rezultacie chcąc przejrzeć kilka tematów wracając na stronę główną zostanę z przeglądarką z 20x otwartą stroną gry, z której za każdym razem ponownie będę przechodził an forum... nie tylko głupota, ale wręcz patologia... jak już tak Ci zależy zostaw baner w spokoju a zamiast przycisku "strona główna" wstaw link do gry jak już musisz, ale 99/100 użytkowników będzie i tak miało stronę gry uprzednio otwartą, bo z niej wszedł na forum, a ten 1/100, kto wszedł na forum bezpośrednio (np mi się tak zdarzyło jak byłem w pracy i chciałem coś sprawdzić na forum) celowo nie wszedł najpierw do gry, bo i w ogóle nie planował do niej wejść.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


14 Kwi 2016, o 18:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 107 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron