Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Demokratyzacja Forum 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Demokratyzacja Forum
Moja propozycja jest prosta, wykreślamy z regulaminu następującą część:

5. Tematy na forum
b) Poruszaj tematy związane wyłącznie z grą “The Pride of Taern” lub innymi elementami wchodzącymi w skład serwisu (nie dotyczy działu "Twórczość Taernijczyków"). Tematy poruszające inne kwestie mogą zostać skasowane lub przeniesione do “Strefy Zgniotu”. W szczególności wystrzegaj się wpisów na tematy budzące burzliwe emocje - polityka, religia etc.

Przepis ten stanowi wprost zaprzeczenie Konstytucyjnemu prawu do Wolności Słowa:

Spoiler:


Jest także sprzeczny z wieloma traktatami międzynarodowymi:

Spoiler:


Wyrażam nadzieję że firma White Moon właściciel The Pride of Taern oraz przynależnego do tejże gry forum nie jest przeciwnikiem wolności słowa. Jako firma działająca na terenie Rzeczypospolitej Polskiej a także na terenie Unii Europejskiej chyba szanuje konstytucyjną wolność słowa?

Dla wszystkich przeciwników wolności słowa dedykuje piosenkę: https://www.youtube.com/watch?v=nYMiNuJJyYM

Proszę pisać w właściwej zakładce forum. Szymdaro

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


10 Cze 2019, o 01:12

Podziękowali: PrimeCover (10 Cze 2019, o 01:34)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Demokratyzacja Forum
Witam drogich forumowiczów! Jak co każdy post Avada, zajmiemy się prognozą pogody na najbliższe godziny! Od jutra tj. Poniedziałku pogoda będzie się ciągle poprawiać, temperatura w najbliższych godzinach sięgnie prawie 30 stopni Celsjusza! Pod koniec dnia zanotujemy liczne burze na terenie calego forum, jest to naturalnym skutkiem odparowywania entuzjazmu z aktywnych użytkowników forum, możliwe są nawet fale nienawiści (tzw. hejtu), mocne wypowiedzi użytkowników, nawet do 90 słów przypadające na jednego posta, pierwszy raz w tym dniu będziecie Państwo świadkami wiosennej burzy!

Proszę pisać na temat. Szymdaro

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


10 Cze 2019, o 01:34

Podziękowali: AvadKevadra (10 Cze 2019, o 01:35)
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Demokratyzacja Forum
Ależ Avadzie w strefie zgniotu masz właśnie taką wolność jakiej pragniesz - polecam zacząć zakładać właśnie tam tematy o pogodzie, o tych wszystkich mankamentach co Ci na sercu leżą. Ale to gdzie jest walka taernu z utorem zostaw w miejscu gdzie powinno być. Nikt nie zakłada tematu w karczmie że sprzeda udręki 45% na Ostrol. Tak samo się tyczy pogody, polityki i religii - myślę że strefa zgniotu to idealny miejsce właśnie na takie tematy...nic nie jest złamane.

Gdzie zakładamy fakt iż jest to forum GRY! Ale no jak ktoś nie rozróżnia faktu iż tu są tematy poruszane z grą a koniecznie chce wplątywać polityke, wiadomości czy tam religie itp. to nie do tego miejsce. :shock: :shock: Tylko po to by dostać jakąś tam atencje? Być w centrum uwagi?


Najbardziej bolesne jest to iż strefy zgniotu nikt nie czyta, brak wsparcia dla Avada i jego dumy to cios poniżej pasa i czas wyjść z konstytucją, czy innymi paragrafami.
Nie pozdrawiam. :)

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


10 Cze 2019, o 02:16

Podziękowali: 3 Daro (23 Cze 2019, o 22:53), Frania (14 Paź 2019, o 11:39), kolega112999 (10 Cze 2019, o 09:33)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Demokratyzacja Forum
Wolność wypowiedzi dotyczy każdego miejsca i forum gry też jest takim miejscem, to że ktoś wyraża pogardę dla odmiennych poglądów oraz względem prawa do wolności wypowiedzi innych graczy nie oznacza że to prawo może być łamane.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


10 Cze 2019, o 02:54
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Demokratyzacja Forum
Obecnie są trzy tzw. "main-fora", na których coś się dzieje (nie wliczam Targowiska i Wydarzeń i Konkursów), natomiast takie fora jak m.in. Prezentancje Gildii czy ta Strefa Zgniotu upadły, a powoli upadną wszystkie jak będzie taki system na forum, aż pozostanie sama Karczma, która ledwo będzie zipiała.

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


10 Cze 2019, o 05:53

Podziękowali: kolega112999 (10 Cze 2019, o 09:33)
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Demokratyzacja Forum
Postuluję także kolejne zmiany:

Wykreślenie z regulaminu forum:

§ 3. Zasady Ogólne
3. Na forum i ShoutBoxie obowiązuje język polski, z zachowaniem jego poprawnej i klarownej formy.

Jest to punkt dyskryminujący graczy z poza polski którzy nie koniecznie znają język polski. Taern nie jest chyba grą tylko dla Polaków? To byłoby strasznie ksenofobiczne.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


15 Cze 2019, o 21:33

Podziękowali: Szakti (17 Cze 2019, o 02:19)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 23 Cze 2019, o 14:20
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Targowica
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Demokratyzacja Forum
Hehe Kilka podatków polskich konkretnie 2krotne opodatkowanie tego samego tym samym podatkiem też jest niezgodne, a występuje. Prosta sprawa osoby które maja władze nie przestrzegają własnych przepisów, a innym każą to robić, tak było jest i szybo się nie zmieni.

Proszę pisać na temat. Szymdaro


23 Cze 2019, o 21:19
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 20:15
Posty: 26
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Yzerman
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Demokratyzacja Forum
Skorzystam z wolności słowa i demokracji , która została powołana w tym temacie, po raz kolejny nakarmię największego trolla tego forum. Chapeau bas.

Mój jeden nic nieznaczący demokratyczny głos oddaję za tym, żeby na tym forum dotyczącym GRY, nie można było przedstawiać swoich jakże wspaniałych poglądów na temat polityki, religii, ras, orientacji itp. Po to uciekam w świat gry, żeby choćby na chwilę oderwać się od syfu tego świata. Jeśli będę chciał podyskutować na jakikolwiek z ww. tematów, z łatwością znajdę stosowne miejsce. Ale nie chcę o tym czytać na tym forum!!!

Walka o demokrację w wykonaniu Avada, jest naprawdę iście wspaniała. Jakże to odważny głos ciemiężonego ludu. Tylko o co ten Avad walczy i co ryzykuje? Można powiedzieć, że o nic nie walczy, bo wszystko w tym miejscu ma już zagwarantowane i nic nie ryzykuje. I tu bohaterstwo się kończy i cała legenda. Jesteś traktowany bardzo ulgowo.

Dalej korzystając z wolności słowa, która jeszcze w tym Kraju jest, choć nie wiadomo jak długo, wypowiem swoje zdanie. Avadzie, nie jesteś żadnym bohaterem jakim od kilku miesięcy próbujesz się przedstawiać. Jesteś po prostu mega pretensjonalnym i roszczeniowym oportunistą. Czyli reprezentujesz jakieś 60% tego społeczeństwa, żaden z Ciebie unikat. A już powoływanie się tutaj na Konstytucję... Jeszcze trochę i rytualne seppuku popełnisz, bo nic mocniejszego Ci nie zostanie żeby zwrócić na siebie uwagę. Opamiętaj się człowieku.


23 Cze 2019, o 22:41

Podziękowali: 2 Frania (14 Paź 2019, o 11:45), Nicolay (23 Cze 2019, o 23:51)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Demokratyzacja Forum
Przyszedłeś tu tylko po to by po ubliżać innym? Rozumiem że każdy kto się z Wami nie zgadza, kto z Wami nie zbija piątek musi zostać opluty? A co do rytualnego seppuku to wyjątkowy nie jesteś, nie ty pierwszy na tym forum wyrażasz takie pragnienie, zresztą czemu tu się dziwić skoro przykład jak poniewierać graczami idzie z góry.

Proszę pisać na temat. Szymdaro

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


23 Cze 2019, o 22:52
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 20:15
Posty: 26
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Yzerman
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Demokratyzacja Forum
AvadKevadra napisał(a):
Rozumiem że każdy kto się z Wami nie zgadza, kto z Wami nie zbija piątek musi zostać opluty?


I tutaj mógłbym zakończyć odpowiedź.

Nikogo nie oplułem, wyraziłem tylko swoje zdanie, do którego póki co mam prawo. O seppuku oczywiście nie zrozumiałeś, albo zrozumiałeś tylko jak zwykle próbujesz odwrócić kota ogonem i krzyczeć na forum, że pragną Twojej śmierci. Ja nie pragnę. Tu kończę, bo z nudów napisałem posta wyżej i tak jak się spodziewałem otrzymałem odp. po chińsku, jeśli wiesz co mam na myśli :)

Proszę pisać na temat. Szymdaro


23 Cze 2019, o 23:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: