Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 nowe forum broken ranks 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post nowe forum broken ranks
Zapewne dotychczas zmiana stylu forum była niemożliwa poprzez brak możliwości przeniesienia wszystkiego na wyższą wersje.

Rozważaliście może kwestie wprowadzenia nowego forum wraz z otwarciem Broken Ranks? Proponowałbym pozostawienie obecnego forum w obecnej formie i dodatkowo stworzenie nowego forum już dla produktu Broken Ranks.

Znacznie lepiej zbudować coś od nowa co będzie solidnie działać niż remontować starego gruza, a to obecne niech pozostanie i działa w tle dla osób które pozostaną przy Taern 2D, niech pozostanie to miejsce dla osób z nim związanych.

Dla nowego forum niewątpliwie proponuję model IPSFocus : https://www.ipsfocus.com/themes/titan/

Moim zdaniem ładne i przejrzyste, funkcjonalne. Jeżeli ktoś ma lepszą propozycję proszę pisać śmiało, osobiście nie tworzyłem żadnego forum a jedynie pomagałem przy tym.

Do osób które chcą by zostało to forum które mamy i zmieniono je na lepszą wersję powtórzę, trzeba by wszystko ręcznie przenosić co jest niewykonalne.

Myślę że Broken Ranks powinno mieć swoje własne nowe miejsce do dyskusji, mam ogromną nadzieję że tym miejscem nie pozostanie grupa na fejsie...

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


21 Paź 2019, o 01:18

Podziękowali: 4 Areol (21 Paź 2019, o 22:17), Glasnix (21 Paź 2019, o 13:07), kolega112999 (21 Paź 2019, o 20:04), Laman (26 Paź 2019, o 16:13)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 16 Lut 2015, o 02:04
Posty: 62
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Liebing
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: nowe forum broken ranks
mnie dziwi natomiast, że nie mieli żadnego backupu, który pozwoliłby przywrócić cały content (nie czytałem przyczyny rozpadu forum)
Co do IPB to powiem, że przeskok z darmowego phpbb do płatnego (licencja + subskrybcja półroczna) to chyba bariera nie do przeskoczenia dla obecnej władzy, widać jaką la*ę wykładają na ten moment ;)
Miałem styczność z wieloma silnikami for, najprzyjemniej oczywiście pracowało mi się na ipb o którym wspominałeś. Mnóstwo rozwiązań, szybki support.
Ciekawym rozwiązaniem wydaje się również darmowe SMF (simple machine forum), lecz jest mozolne w ustawianiu i lubi się krzaczyć.

Tylko, czy ktoś w ogóle zagląda? Podobno forum ma być zastąpione discordem


21 Paź 2019, o 22:47

Podziękowali: HELLSING (21 Paź 2019, o 23:00)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron