Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
 Przywrócić mokradła...!!! 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 17:11
Posty: 153
Podziękowano: 323 razy
Otrzymanych podziękowań: 108 razy
Nick w grze: Maerle
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Kidda napisał(a):
Co mokre miały w sobie, że sprzyjały stworzeniu takiego klimatu?


Po prostu nie były aż tak kameralne, jak wprowadzone substytuty o ktorych piszesz.
Pomysł naprawdę bardzo fajny, tym bardziej, że na oko wydaje się prosty do wprowadzenia. Jedyna rzecz jaką bym zmienił do oddalenie zaproponowanego czerwonego od miejsca respa (karczmy). Moja propozycja to przestawienie je nieco bliżej rzeki tuż przy wejściu na nowe mokre, przed mostem (sorki nie mam ss, bo siedze w robocie, ale zamalowalbym caly obszar tuż przed mostem, w lewo do druidów, w prawo do jaskini).
Wtedy tak czy inaczej dajemy alternatywę - zawsze mozna skoczyć górą, naokoło.

_________________
Gildia: Wytrawni Smakosze
Profesja: Barb [Ostlor]


15 Kwi 2013, o 11:18
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Lis 2012, o 19:19
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Wzruszyliście się już wystarczająco? Zazwyczaj omijam takie tematy, bo to jałowa dyskusja i żadna ze stron zdania nie zmieni. Mam lepszy pomysł od wprowadzenia kawałka czerwonego pola którego ominięcie zabierze zaledwie kilka sekund :lol: bo co to jest kilka sekund kilka razy dziennie. Zamieńmy wszystkie redy na czarne, żółte na czerwone a zielone wywalmy całkowicie zastępując je żółtymi w godzinach od 1 do 3 w nocy w pozostałych godzinach redy, marzenie wielu czach zostało by spełnione. Wcześniejsze zdanie to hiperbola jak by ktoś nie wiedział.

Argument o tym że były mokradła gdzie toczyły się walki PvP i życie w Taern a po upku nie ma świadczy tylko o lenistwie pewnych graczy, takim samy miejscem może być wilczy jar w obecnej postaci(po to go tam chyba umieścili) trzeba tylko tam być a nie szukać miejsc do zmian by dedać zabłąkane duszyczki :twisted:

Wytłumaczcie(nie na zasadzie bo tak kiedyś było i my tak chcemy itp.) dlaczego ktoś ma nadkładać drogi z powodu waszego lenistwa, redy nadal są na plaży czy moczarach. Chcieliście orać do woli dostaliście czarne pole na małżach, które spokojnie mogło zastąpić stare mokradła pod każdym względem, tylko trzeba tam podreptać te kilka sekund dłużej a jak wystraszyliście mniejsze lvl i nie ma kogo dedać bo tylko czachy zostały to tylko wasza wina, wszystkie miejsca gdzie małe lvl mogą zarobić mają pola na których czachy ich biją. Więcej czerwonych/czarnych czemu nie ale w takim miejscu gdzie idą tylko Ci co chcą tam być właśnie w celu PvP a nie na zasadzie wy chodźcie do około bo nam się nie chce iść tam gdzie dla nas już zrobili takie pola. W nowym upku miejsce do zarabiania kasy będzie na redzie albo czarnym więc wasza żądza krwi będzie mogła znowu zostać nasycona. Nie piszcie bzdur że nie o oranie słabszych głównie chodzi bo do tego ta zmiana by tylko służyła a kto nie chce ryzykować to niech lata do około bo nam się nie chce.

To tyle, teraz odpowiedzi że się nie znam, nie rozumiem i w ogóle to co napisałem jest do bani itd. itp. Życzę wszystkim miłej gry.


16 Kwi 2013, o 15:45
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2012, o 13:05
Posty: 127
Podziękowano: 212 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
mokradla przy wejsciu? powodzenia, male lvl nie przejda inna droga bo bandyci a tu beda ustawki...

_________________
You can't kill me cause I was born dead
Mag Ognia - 116LvL


16 Kwi 2013, o 16:13
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2013, o 10:32
Posty: 70
Podziękowano: 170 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Post Odp: Przywrócić mokradła...!!!
Mógłby sie któryś z kolorowych wypowiedzieć?

_________________
Scarface- 46lvl łucznik S1 [ON]

Bo z Taernem jest jak z Media Marketem... Nie dla idiotów...


16 Kwi 2013, o 16:36
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
UP@@@ Rzuff sie wypowiedzial :)
Co do tematu jestem jak najbardziej za ponieważ sam pamietam czasy gdy 80 lały sie a 20 lvl dolaczaly a teraz co wilczy jar hahahah nikogo tam nie ma nawet tam nie expia :)

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


16 Kwi 2013, o 17:03
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Niejako w odpowiedzi na temat oraz wcześniejsze podobne głosy na forum chcielibyśmy dać Wam do rozważenia propozycję następującą:

wariant A: fragment zaznaczony na czerwono przemalujemy na czerwono
wariant B: fragment zaznaczony na niebiesko przemalujemy na czerwono
wariant C: oba fragment czerwony i niebieski przemalujemy na czerwono

Spoiler:


zalety:
wszystko to co zostało już tu wskazane + dodatkowo brak wady propozycji Kiddy tj. red tuż na wejściu do Alarill

wady:
znacznie dłuższa droga na około w przypadku wariantu C

Tak czy inaczej jesteśmy ciekawi co sądzicie o takim rozwiązaniu. Zaznaczam, że wynik dyskusji nie przesądzi czy to wejdzie w takiej czy w innej postaci, ale na pewno weźmiemy Wasze głosy pod uwagę.


16 Kwi 2013, o 22:14
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 18:08
Posty: 145
Miejscowość: Wojnicz
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Zdecydowanie A. Nub-lvle jakoś muszą przechodzić

_________________
Sypię piaskiem, okazjonalnie wystrzelę coś z łuku.


16 Kwi 2013, o 22:23
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Jak dla mnie mogą być oba pola pod PvP ale nie czerwone tylko czarne. Znów tarcze miały by przewagę, a jak się bawić w PvP to bawić na równych zasadach.
Jeśli nie będzie opcji czarnego pola to szczerze czy będzie tam red, czy też nie jest mi obojętne. Ja mając rs mogę być bity wszędzie poza zielonym także mi to lotto.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


16 Kwi 2013, o 22:25
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Mar 2013, o 21:33
Posty: 16
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Emm to może wariant A ;)

_________________
Image
Image


16 Kwi 2013, o 22:26
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Lis 2011, o 23:02
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
zdecydowanie wariant A będzie najlepszy..jak powiedział kolega wyżej,małe lvle też chciałby by przejśc bez walki :)


16 Kwi 2013, o 22:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron