Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Czarne Pole Pod Koldami 
Autor Wiadomość
Post Re: Czarne Pole Pod Koldami
HM

Jeżeli już upieramy się przy miejscu do ustawek, to naprawdę taka lokalizacja jest bardziej sensowna :) będzie mniej tłuczenia niskich lvli, tylko mdlvle i wyższe sobie potańczą :)
a argument co do wyzwisk etc etc, dwie odpowiedzi:
pierwsza, zwykle to mięsem się rzuca jak się dostaje w papę od lvla wyższego o 20+, więc uważam że taka lokalizacja ' mokrych', nie zaś koło wieży wbrew pozorom prowokowałaby mniej tego typu zachowań :),
druga zaś ja osobiście bardzo lubię robić SS:P

no i trzecia sprawa, idea czarnych wg mnie sprawdziła się różnie, ale nie mnie to oceniać, jednak bądźmy sprawiedliwi, dlaczego niskie lvle te czarne mają, zaś wysokie nie?:P
Pozdrawiam Żalsheed

Ps A Pani Gm Żmijce dacie kamień i będzie git :)

Z resztą chciałabym zobaczyć tę masakrę na wąwozie, przy miejscu respu wenda, przecież to ubawu byłoby co niemiara:))) a już powinniście wiedzieć, że czaszka czy blaszka, to w gros przypadków tylko znaczek nad główką, więc dlaczego by nie wyrównać odrobinę szans w miejscach zarobku hlvi? Niskie i tak już mają prze...walone


18 Kwi 2013, o 12:24
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Czarne Pole Pod Koldami
Heavenmaker napisał(a):
mam tylko jedną obawę związaną z tego typu lokalizacją - z chwilą gdy to zrobimy boczny czat pod Keme będzie miejscem prowokacji, wyzwisk, obraz itp. w znacznie większym stopniu niż obecnie.


Zapewne i tak będzie, tylko że ten czynnik nie powinien być nigdy brany pod uwagę podczas oceny pomysłów.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


18 Kwi 2013, o 13:11
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2011, o 18:33
Posty: 1040
Miejscowość: Bieszczady
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Post Re: Czarne Pole Pod Koldami
Zmijka napisał(a):
Postawcie mi na środku białe pole z kamykiem, będę ich pilnować. :D


kamień oblivion w końcu powróci :D

HM...
można to też zrobić pod mało użyteczną "bramą" do gildii w prawym dolnym rogu mapy... pole omijane, a zmniejszy spam "sulogowy/konwojentowy"

_________________
Gjenek Rycek 134 lvl... 2012.06.13-2013.06.14 2014.02.07->
Thota Drucik 19 lvl...

http://screenshooter.net/9949416/irdujxt <- ALLENOR :D


18 Kwi 2013, o 14:26
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 18:35
Posty: 1643
Miejscowość: RZE
Podziękowano: 302 razy
Otrzymanych podziękowań: 400 razy
Nick w grze: Buszcik
Post Re: Czarne Pole Pod Koldami
Butosh napisał(a):
Image

Uploaded with ImageShack.us

Pozwoliłem sobie zedytowac obrazek.
Miejsca które zaznaczyłem proponowałbym przemalować na zielono.
Jest to jedyny sposób, aby walki toczyły się na czarnym i tylko tam. Inaczej tarcze będą wykorzystywały swoją opcję i atakowały z żółtego pola, co w praktyce wypacza sens istnienia tam czarnego. Jesli to ma być pvp pole, to niech będzie na uczciwych zasadach, że kazdy kto tam chce się lać, musi tam wejść i jednoczesnie samemu wystawić się na atak.

Głównym warunkiem do zrobienia czarnego pola jest alternatywna droga (tak jak w przypadku Małż jest to Halit) tu ten warunek jest spełniony.
Również popieram pomysł i koniecznie zielone dookoła czarnego - zapewni to sprawiedliwe PvP

_________________
Image
Buszcik - BuszcikMag - BuszVd s2 -- Busio s0


18 Kwi 2013, o 14:43
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Czarne Pole Pod Koldami
ja wyartykułowałem jedynie moje obawy że Sulogowi będą uszy więdły, gracze będą się wyzywać, prowokować i obrażać a my będziemy zmuszeni egzekwować regulamin i ogólnie wyjdzie na to, ze czarne pod keme to źródło sporów i kłótni a nie dobrej zabawy - moje obawy jednak pozostają bez związku z tym czy to pole wejdzie czy nie.

póki co na s0 przyglądamy się obu wariantom - czarne koło Keme tak jak to wyżej autor tematu przedstawił oraz jeden z moich wariantów na czerwono koło wieży.

co, kiedy i w jakiej ostatecznie formie wejdzie... czas pokaże :P (ale raczej coś wejdzie i zapewne już za 1,5-2 tygodnie).


18 Kwi 2013, o 14:49
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 6 Cze 2012, o 12:43
Posty: 58
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Post Re: Czarne Pole Pod Koldami
Jeśli będzie to tak jak autro tematu przedstawił, równie dobrze można tego całkiem nie wprowadzać.
Dla czach niemal cała mapa to czerwone/czarne. Gracze bez orderów w pvp się i tak raczej nie bawią, a tarcze będą atakowały z żółtego aby być zawsze przygotowanym na walkę, uniemożliwić odcięcie wsparcia oraz ewentualnie wyjść z walki i na spokojnie odpocząć bez obawy przed atakiem ( czyli tak, jak to teraz jest w tym miejscu jak i w każdym immym zółtym ).

po prostu zielone dookoła czarnego być musi. Także na małżach to doskonale widać już teraz, choć tam głownie mali dostają po głowie.

_________________
"Plany. Zrobimy te podklasy! Nie ma bata. Ciągle nam wyskakuje coś innego, ale obiecujemy: słowo Taernijczyka! Podklasy będą i to już w przyszłym roku. Słowo!" Torgerd 17.12.2012


18 Kwi 2013, o 15:06
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2011, o 18:33
Posty: 1040
Miejscowość: Bieszczady
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Post Re: Czarne Pole Pod Koldami
jeden minus, przerobić trzeba zlecenie, by alpha tam się nie respiła gdzie będzie czarne pole... nie każdy 40 lvl chce bawić się w pvp i być zmiecionym w oka mgnieniu :D

_________________
Gjenek Rycek 134 lvl... 2012.06.13-2013.06.14 2014.02.07->
Thota Drucik 19 lvl...

http://screenshooter.net/9949416/irdujxt <- ALLENOR :D


18 Kwi 2013, o 15:08
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Czarne Pole Pod Koldami
Butosh napisał(a):
po prostu zielone dookoła czarnego być musi.

nie musi, jest inne rozwiązanie, które w pierwszej kolejności będziemy chcieli wdrożyć - ale też uważam, że jeśli ma wejść czarne pod Keme to albo z zieloną opaską albo z rozwiązaniem, które jest bardziej użyteczne a o którym póki co nie chcę mówić, żeby nie zapeszyć.


18 Kwi 2013, o 15:19
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Post Re: Czarne Pole Pod Koldami
Heavenmaker napisał(a):
ja wyartykułowałem jedynie moje obawy że Sulogowi będą uszy więdły, gracze będą się wyzywać, prowokować i obrażać a my będziemy zmuszeni egzekwować regulamin i ogólnie wyjdzie na to, ze czarne pod keme to źródło sporów i kłótni a nie dobrej zabawy - moje obawy jednak pozostają bez związku z tym czy to pole wejdzie czy nie.

póki co na s0 przyglądamy się obu wariantom - czarne koło Keme tak jak to wyżej autor tematu przedstawił oraz jeden z moich wariantów na czerwono koło wieży.

co, kiedy i w jakiej ostatecznie formie wejdzie... czas pokaże :P (ale raczej coś wejdzie i zapewne już za 1,5-2 tygodnie).

Ale jak h lvl czasem mid będa się lac pretensje sami do siebie powinni miec ;)
sami chchą chodzic przez czarne a nie na okolo :)

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


18 Kwi 2013, o 15:21
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Lis 2012, o 14:09
Posty: 11
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Post Re: Czarne Pole Pod Koldami
Każdy sie kłuci o to że czarne jest potrzebne moim zdaniem tak jak pare osób powiedziało niech tarcze bedą atakowane tam gdzie Rs i to bedzie sprawiedliwe jeżeli ktos nie chce byc bity alternatywą jest brak tej tarczy i rsa dlaczego ja mam dostawać po dupie w kazdym kolorze tęczy a inni tylko czerwień i zielone troche rozsądku i sprawiedliwości myślicie że nam sprawia przyjemnosc jak oramy sie na czerwonym atakowani z białego i nie mozemy łapać tych co doskakują. Chcecie ameryke a dalej walicie sie jak domki w kosowie

_________________
Księciuunio Sheed 135+
Pykom czasem.


19 Kwi 2013, o 02:37

Podziękowali: Shiraz (19 Kwi 2013, o 17:58)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron