Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
 Przywrócić mokradła...!!! 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Kaita, w zaproponowanym rozwiązaniu wchodzisz bezpiecznie na wieżę i bezpiecznie z niej wychodzisz tu się nic nie zmienia - tam nie będzie czerwonego, tyle że dojście będzie na około lub od strony jaskiń.

Low lvl będą mogły bezpiecznie sobie dojść w Alarill wszędzie. Jedyny 'problem' będzie dotyczył sytuacji gdy będzie trzeba zapolować na 5 bandytów, którzy zrespią się na czerwonym fragmencie. Ale tu też w sumie dramatu nie ma. Przez mokradła w 99% przypadków przechodziło się bezpiecznie przez czerwone i tu też bez względu na wariant zapewne tak by było.


16 Kwi 2013, o 22:50
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Popieram Desacreda. Dla mnie czerwone pole nic nie zmieni, bić i tak mogę być bity, a innych raczej i tak tam bić nie będę, bo latają na ochronkach/będziemy mijać się bardzo rzadko. Czerwone pole daje tylko w niewielkim stopniu możliwość rewanżu. Blaszki nie chcą - to nie wyjdą, reszta na ochronkach i tyle z bicia. Czarne natomiast pozwoliłoby orać ludzi nawet z ochronkami (oczywiście dalej nie chcą to nie wyjdą), ale pole manewru jest już większe.

A tak na prawdę - to mi bez większej różnicy, rzadko tam chodzę, rzadko się biję. A mokradła wspominam jako miejsce do tracenia czasu przez stado graczy, którzy chcą się bić, ale tylko mając przewagę. 90% i tak stała obok i czekała na rozwój sytuacji, wiec ich mi nie brakuje, bo rzadko tam bywałem.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


16 Kwi 2013, o 22:55
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
robicie tylko ułatwienia dla marnych zabójców i po co to? ci słabsi nawet do aralilu nie wejda bo sepy beda czekac w wejsciu....

chcecie pvp to idzcie na arene poza tym jest masa czerwonych miejsc, a jak jeden z drugim macie mało emocji idzcie łowic małze ... juz tam czarnego wystarczy

chcem powiedziec ze czym wiecej jest miejsc nie do przejscia tym bardziej odstrasza to ludzi od gry a juz wogóle instytucja zabójcy bez kary zadnej to kpina...


16 Kwi 2013, o 22:57
Profil WWW
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
HM
Spoko, tylko nie rozumiem do końca czemu tam. Ja jestem masochistką i ćwiczę fangę na geo, ale prawda jest taka, że nie uświadczysz lvla powyżej 80 w okolicach wieży, chyba że pójdzie na wycieczkę przyrodniczą. No podejdźmy do tematu z rozsądkiem, to Hlvle się skarżą, że nie mają miejsca na PvP, więc lepiej raczej to miejsce wymyślić gdzieś, gdzie UWAGA są hlvle.

Ps Jak nie lubię Pvp, to niestety muszę się zgodzić z większością czach, nie używając kwantyfikatorów: Blacha czy czacha, to tylko znaczek, widziałam niejedną grupkę pięciu blaszek bijących niskie lvle więc jak już koniecznie chcecie pomyśleć o reformie PvP i rozkręceniu tego śmiesznego systemu, to może jednak pomyślcie o wprowadzeniu czarnego tam, gdzie są ludzie obeznani już z grą i z PvP? a nie wprowadzacie zmiany w expowisku i okolicy typowej dla niskich i midlvli. No bez jaj.
Czarne może być na małżach, ale na wąwozie przy polowaniu na wenda już nie? tam przynajmniej jest sto procent gwarancji że 20lvl w papę nie dostanie:P

btw
wpis powyżej: stuprocentowa racja:) z obserwacji: wiecie kto się na arenę ustawia? 20lvle, nie wyżej, a to md-lvle i hlvl-e kochają pvp:P
Pozdrawiam Żalsheed


Ostatnio edytowany przez kaita 16 Kwi 2013, o 23:05, edytowano w sumie 2 razy



16 Kwi 2013, o 22:59
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
A ja powtórzę...
Po co blokować krainki dla typowo małych lvli kiedy jeszcze nie ogarniają PvP, wystarczy im chyba cała czerwoną plaża...

Nie lepiej pomalować na czarno dół lasu koldów? Z małym czerwonym dojściem do Sany?
+:
-nadal ruchliwą trasa
-już nie tak bezpieczne robienie flaszek(WF HP)
-Bliski respawn i zielone pole
-można spokojnie ominąć górą

-:
Trudniejsza droga do kameneak


16 Kwi 2013, o 23:01
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sie 2012, o 10:13
Posty: 27
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 21 razy
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
seba11pl napisał(a):
A ja powtórzę...
Po co blokować krainki dla typowo małych lvli kiedy jeszcze nie ogarniają PvP, wystarczy im chyba cała czerwoną plaża...

Nie lepiej pomalować na czarno dół lasu koldów? Z małym czerwonym dojściem do Sany?
+:
-nadal ruchliwą trasa
-już nie tak bezpieczne robienie flaszek(WF HP)
-Bliski respawn i zielone pole
-można spokojnie ominąć górą

-:
Trudniejsza droga do kameneak




yyy.. może po to aby sie nauczyli? ja np w taki sposób zaczynałem pvp..


a co do tematu c z czarnymi polami :)


16 Kwi 2013, o 23:06
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
specjalne ograniczanie miejsc na mapie bo pare czach tak chce mija sie z celem....

jest zdecydowana wiekszosc graczy co graja dla przyjemnosci i zabawy... a nie durnego nawalania pvp

rozwincie bardziej arene, zróbcie specjalne miejsce do walk za płaskowyzem gdzies a nie w miejscach które trzeba przejsc z 10 razy dziennie i co 10 dedów bo jakis pajac bedzie czekał specjalnie?? rzeczywiscie radocha 80lvl zabija 40 lub 50 lvl wow ...

gra jest nie tylko dla zabójców tu tez saaaa normalni gracze...


z jednym sie zgodze moze wiecej potworów moznba miksa zrobic na drodze do kamenak reszta to bezsens... bo patrzycie tylko jedna strona zabójców a zwykłych graczy macie głeboko jesli tak zrobicie...


16 Kwi 2013, o 23:08
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sie 2012, o 10:13
Posty: 27
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 21 razy
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Crazyzdf napisał(a):
specjalne ograniczanie miejsc na mapie bo pare czach tak chce mija sie z celem....

jest zdecydowana wiekszosc graczy co graja dla przyjemnosci i zabawy... a nie durnego nawalania pvp

rozwincie bardziej arene, zróbcie specjalne miejsce do walk za płaskowyzem gdzies a nie w miejscach które trzeba przejsc z 10 razy dziennie i co 10 dedów bo jakis pajac bedzie czekał specjalnie?? rzeczywiscie radocha 80lvl zabija 40 lub 50 lvl wow ...

gra jest nie tylko dla zabójców tu tez saaaa normalni gracze...


z jednym sie zgodze moze wiecej potworów moznba miksa zrobic na drodze do kamenak reszta to bezsens... bo patrzycie tylko jedna strona zabójców a zwykłych graczy macie głeboko jesli tak zrobicie...




kurde, skończ wypisywać już te wypociny, nie będzie ci pasować przejdziesz na około, zabija cie masz 2 dni ochro, problem?


tak się składa to pvp, to jedyna rozrywka, ile można bić te same bossy??


Ostatnio edytowany przez AzionRafal, 16 Kwi 2013, o 23:15, edytowano w sumie 1 raz



16 Kwi 2013, o 23:14
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
rozrywka ?????? dla kogo ?

dla mnie zadna rozrywka zabijanie słabszych... chcecie pvp to poproscie o nowa lokacje a nie sie spuszczacie gdzie by tu jeszcze ubic kogos... ( słabszego )


16 Kwi 2013, o 23:17
Profil WWW
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
PvP może i jest rozrywką kiedy leją się 60 lvle z 60 i 100 z 100 a nie 100 vs 60...

Crazy poruszył nawet ciekawy pomysł - rozwinięcie areny i jest super , zróbcie mapke dostępną pod drzwiami dla walk grupowych, zasady mapki?
mapa jest na planie koła, brzegi są zielone, pośrodku jest czarne, na mapce jest zasada że PvP jest równe czyli kiedy ktoś atakuje w 2 osby na jedną to nikt nie może wbić do tych dwóch za to jedną osoba może wbić do samotnej, a nie że 5x100 lvl omija pumpa...


16 Kwi 2013, o 23:19
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron