Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
 Przywrócić mokradła...!!! 
Autor Wiadomość
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 12:04
Posty: 1452
Podziękowano: 112 razy
Otrzymanych podziękowań: 357 razy
Nick w grze: Zojah
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Po pierwsze - chciałam podziękować wszystkim wypowiadającym sie w tym temacie za włączenie się do dyskusji, równoczesnie chciałam prosić o nie offtopowanie i nie "rozmydlanie" na wątki poboczne - zawsze możecie założyć nowy temat, tu skupmy się na moim pierwszym poście. Oczywiście rozumiem że nie wszyscy rozumieją klimat Mokrych, nie każdy musiał go lubić - de gustibus... natomiast fakt pozostanie faktem, że w momencie gdy to miejsce zniknęło, zniknął po prostu ważny kawałek z historii gry, czy to komuś się podoba, czy nie ;-)

Co do głosów o "kolejnym miejscu dla niedobrych hlv łapiących niskie levele" - po pierwsze, jak ktoś chce bić niskie levele to idzie choćby na zamek. Nie widzę związku. Mokre to mokre, nie będę powtarzać tego co w pierwszym poście, owszem - łapanie niskich leveli też miało tam miejsce, ale to tylko CZĘŚĆ z tego, co tam było. Jeśli ktoś nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem pierwszego postu, zapraszam na priv, wyjaśnię i odpowiem na wszelkie pytania ;-)
A po drugie: proszę, nie zapominajcie, że KAŻDY kiedyś był niskim levelem, każdy był kiedyś łapany, zabijany etc. To gra PVP i ten maleńki dreszczyk emocji związany z wejściem na red: przejściem na skróty, czy tez kiedyś z drogą na icha, wyjściem z icha... to jest rzecz, którą miło wspominam - choć TEŻ nie raz sie wkurzałam na te niedobre hlevele;) . Masę ludzi z którymi sie potem grało, poznało sie własnie w ten sposób - "aaaa, pamiętam, to ty mnie kiedyś goniłeś przez 3 mapki żeby zabić... aż na dolny pokład icha... miałeś 20 leveli więcej!!!" :-D
Gdyby nie to, ze swego czasu jako low lv druida zabijano mnie notorycznie, pewnie nie uparłabym się by się podszkolić w tym pvp, żeby się bronić ;) I chwała wszystkim moim byłym mordercom za to! (Hass... i widzisz, co ze mnie wyrosło? ;-) )

Heavenmaker napisał(a):
zalety:
wszystko to co zostało już tu wskazane + dodatkowo brak wady propozycji Kiddy tj. red tuż na wejściu do Alarill


Hmmm przedłużenie jaru nie nachodziło na wejście do Alaril, być może nie widać tego dobrze na rysunku? Różnica w zaproponowanym przez ciebie wariancie C a przeze mnie polega na tym, że u ciebie wolna jest droga do karczmy (=> kierunek na Kemen), ichi, wieża, wioska druidów (żaba) trzeba naokoło, a w moim w moim wariancie po przejciu mapki można od razu skręcić w lewo w kierunku wioski druidów/wieży/ichitona. Ukłon dla niskich leveli, które zapewne bardziej interesuje tamten rejon niz kierunek Kemen.
Ale samo przejście w zaproponowanym przeze mnie wariancie jest żółte, natomiast droga do karczmy na wysokości jaru - tak, czerwona.

Oczywiście jesli mam wybierać w zaproponowanych przez HM wariantach - wariant C. Ale upieram się przy moim ;-)

Co do tego czy czarne czy red - przyznam, nie myślałam o tym pisząc ten wątek. Być może faktycznie czarne byłoby lepsze. Ja też na s4 latam z rs i rozumiem problem, aczkolwiek przyzwyczaiłam sie do tego, że rs w ten sposób różni sie od blachy i w pewnym sensie jestem z tego dumna :P

_________________
pozdrowienia z s7, eu i s5
Kidda (mała mo), MarysQ vel Kidda (dru 120)
Zojah zwana Zośką (ryc z s5)


16 Kwi 2013, o 23:25
Profil
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Ja tam dreszczyku emocji nie odczuwałam, ale co kto lubi. Personalnie a propos tematu uważam, że jest to zbędne i niepotrzebne, tym bardziej w tej lokacji, to nie jest lokacja hlvlów powtarzam, więcej to już nie jest nawet lokacja mdlvlów, już bardziej Kem by pasowało. Jeżeli ktoś lubi grupowe ustawki, ma global i pisze, gdzie można by się spotkać, proste nieprawdaż? a jak ktoś lubi sobie pogadać to uwaga, ma od tego priv, gildiowy, ts, a nawet onet randki. Miejsc do ustawek w Taern jest mnóstwo, bądźmy realistami, jak ktoś by chciał, by wykombinował, a teraz może czas wziąć pod uwagę zdanie niektórych niższych lvli, które nie chcą pogadać, nie chcą się ustawiać ze złymi hlvlami, nie chcą odczuwać emocji, nie chcą się szkolić w PvP i nie chcą podziwiać cudzego eq, bo widzicie koledzy i koleżanki, niektórzy wyrastają z niskich lvli na mdlvle bądź hlvle, takie jak ja, które w Pvp nie uczestniczą i uczestniczyć nie będą. Finito.

Więc skoro już zdecydowano się te mokradła zlikwidować, to może odrobina konsekwencji: nie odtwarzajmy ich, bo być może niektórzy oklep wspominają z nostalgią, lecz inni, cóż... dopowiedzcie sobie sami
A jak już się upieracie, to dlaczego właśnie wejście do Alarilu? NO kompletnie bez sensu, bo sugeruje tylko i wyłącznie pragnienia skopania kogoś, kto w starciu nie ma szans

Pozdrawiam Żalsheed


16 Kwi 2013, o 23:44
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 12:04
Posty: 1452
Podziękowano: 112 razy
Otrzymanych podziękowań: 357 razy
Nick w grze: Zojah
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
kaita napisał(a):
HM
Spoko, tylko nie rozumiem do końca czemu tam. Ja jestem masochistką i ćwiczę fangę na geo, ale prawda jest taka, że nie uświadczysz lvla powyżej 80 w okolicach wieży, chyba że pójdzie na wycieczkę przyrodniczą.


Chodzi się wieżę solo, mario, lata konstrukta (respawn po dedzie), niedaleko zrujka i smok, do Trentis czy na zamek (duszki) czasem tez na piechotę trzeba. Zaproponowane miejsce to tak jakby środek levelowo-komunikacyjny taernu (bliżej Trentis sa levele niższe, blizej kemen - wyzsze, posterunek - hilv)

Cytuj:
No podejdźmy do tematu z rozsądkiem, to Hlvle się skarżą, że nie mają miejsca na PvP, więc lepiej raczej to miejsce wymyślić gdzieś, gdzie UWAGA są hlvle.


Błąd w myśleniu, albo nie zrozumienie tematu. Nie hlevele się skarżą, tylko ALL lvle.
Mokre to temat dotyczący pvp ALL leveli, a nie h-lv czy łapaniu przez hlv lowlv (od tego jest zamek, herszt, halit, jeśli ktoś tak lubi, od oro hlv - wend ;-) ).
Dlatego właśnie tam, koło karczmy, a nie np.nowe mapki, gdzie jest bramka.

Btw to, że w podpisie ktoś ma prof 100+ nie znaczy, że na niższych levelach też nie gra/grał/będzie grać...

_________________
pozdrowienia z s7, eu i s5
Kidda (mała mo), MarysQ vel Kidda (dru 120)
Zojah zwana Zośką (ryc z s5)


16 Kwi 2013, o 23:54
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
@up. W mniemaniu przeciwników PvP każdy kto chce PvP ma czachę (tu kolejny błąd w rozumowaniu) oraz 100+ lvl i czatuje na biedne lvl w każdym możliwym zakątku. Tak się utarło i tego się nie zmieni. Cytując pewną osobę "Nic nas nie przekona, że czarne jest czarne, a białe jest białe" :)

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


17 Kwi 2013, o 00:00
Profil WWW
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Cóż ja jednak będę się upierać przy swoim :)taki zwyczaj w tym mieście :)
All lvle? To w sumie ankietę by wypadało zrobić, żeby zobaczyć tę opinię ALL lvli. Masz rację, że jest to jakby środek, ale nie do końca. Wieżę i smoka w pewnym momencie się soluje, jak esencji brak:) Mdlvle już raczej łażą na fyo, na mario raczej 40 latają, smok? ile razy dziennie go robisz, bo domyślam się, że 20 lvlu nie masz, a ile razy bym cię widziała właśnie koło kem czy lodowej? Proste pytanie:) konstrukt jest odrobinkę dalej :) no a respawn, ile razy ci się zdarza? Już raczej, jeżeli bym miała sie zgodzić z lokacją to byłyby to góry koldów, bądź mimo wszystko wejście pod kem.

Ale nie o tym, to co proponujesz, ustawką nie jest, jest wymuszaniem PvP , a to jest niefajne:) przynajmniej dla graczy takich jak ja , a wydaje mi się, że jest ich więcej :)

Ustawka jak sama nazwa wskazuje wymaga, żeby obie strony były chętne. Red bądź czarne w wersji hard czyli c w praktyce będzie oznaczała jedno: drugie małże i więcej zepchnięcie niskich lvli do szukania sobie expowiska na szczurach:) niezależnie od tego jak szczytne idee się tu głosi:)
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Żalsheed

Btw
Desacred
to nie jest tak, że ja mówię all hlvle złe i niedobre z czachami siedzą i czatują, mówię i nie boję się tego głośno stwierdzić , że jest dużo takich , które tak robią, i to akurat niezależnie od czachy czy blachy czy braku czachy czy blachy proste:)
Skąd to wiem, ano po pierwsze z obserwacji, po drugie z obserwacji:P
Nie twierdzę też, że midlvle czy niskie lvle tak nie robią, bo tak robią również:)
Uważam po prostu, że jasne powinny być przedziały lvli, naprawdę 80 czy setny czy 60 nawet lvl atakujący 20 zakrawa na groteskę:), więc tworzenie tego typu miejsc tam, gdzie lvle są wszystkie samo prosi się o nadużycia tego typu:) bo powiedzmy sobie szczerze normalne to nie jest :)

Btw 2 Doskonale sobie zdaję sprawę z tego, że mając postać plus sto, można mieć również drugą, na niskim lvlu, być może sama zdecyduję się założyć drugą w przyszłości i dlatego właśnie się odzywam, zupełnie egoistycznie, jeżeli się na to zdecyduję, to wizja dostawania wpierdzielu na początku kariery mnie nie cieszy jakoś:)


17 Kwi 2013, o 00:11
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2013, o 11:58
Posty: 94
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Goly
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
OK Zakładam nowego posta :P

_________________
... ::: Ryc 112lv -- IVincere aut mori ::: ...
"Nie możemy cię zmusić do zrobienia czegoś, ale potrafimy sprawić, byś żałował, że tego nie zrobiłeś"


Ostatnio edytowany przez Golas, 18 Kwi 2013, o 03:08, edytowano w sumie 1 raz



18 Kwi 2013, o 02:49
Profil
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
powyżej

całkiem rozsądnie;P


18 Kwi 2013, o 03:03
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 17:11
Posty: 153
Podziękowano: 323 razy
Otrzymanych podziękowań: 108 razy
Nick w grze: Maerle
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Heavenmaker napisał(a):
wariant C: oba fragment czerwony i niebieski przemalujemy na czerwono

Jestem za wariantem C w opcji czarnej (lub od biedy czerwonej). Kto bedzie chcial ominąć ten rejon, zrobi to bez problemu, dokładnie na takiej samej zasadzie jak w przypadku starych mokradeł - poleci górą (jak to było kiedyś miedzy wilkami nad wioską druidów).

_________________
Gildia: Wytrawni Smakosze
Profesja: Barb [Ostlor]


18 Kwi 2013, o 09:42
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lip 2012, o 14:38
Posty: 22
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Shacal
Post Re: Przywrócić mokradła...!!!
Stwórzmy nowy wariant, wariant D.
oba fragment czerwony i niebieski przemalujemy na CZARNO.
Sądze że takie rozwiązanie będzie najlepsze.

_________________
Pielęgnuje tę nienawiść w sercu na dobre i karmie ją głupotą ludzi, którą widzę ciągle.
Mój Kanał YouTube :twisted:


18 Kwi 2013, o 14:50
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2013, o 10:32
Posty: 70
Podziękowano: 170 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Post Odp: Przywrócić mokradła...!!!
Zróbmy tydzień apokalipsy! Wszedzie Czerwone Pole, zielone tylko na respie i zero pump mastera! :D

_________________
Scarface- 46lvl łucznik S1 [ON]

Bo z Taernem jest jak z Media Marketem... Nie dla idiotów...


18 Kwi 2013, o 15:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron