Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Ogłoszenie - porządki działów Targowisk 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Ogłoszenie - porządki działów Targowisk
Cześć,
przeprowadzam regularnie porządki działów Targowisk na forum, aby zyskały one przejrzystość. Celem jest pozostawienie aktualnych tematów, ofert i zarchiwizowanie reszty: przeterminowanych, starych, zapomnianych, nieaktualnych.

W związku z tym jeśli twój temat trafił do archiwum, a chcesz, żeby wrócił do działu Targowiska proszę o wysłanie wiadomości prywatnej na forum do mnie z prośbą o przeniesienie tematu podając do niego link.

Również mam do Was prośbę - jeśli jakiś temat jest już nieaktualny, oferta straciła ważność dajcie nam o tym znać. Możecie napisać, że jest nieaktualny w temacie, do mnie na forum albo edytować post dając jasny sygnał, na przykład "nieaktualne" i po prostu zamknąć temat.

Przy okazji proszę o korzystanie z narzędzia "bump" do podbijania aktualnych ofert. Jeśli napisaliście kilka postów w temacie aby go podbić, a chcecie zostawić tylko ostatni - poprzednie możemy skasować, tylko napiszcie do mnie podając link do tematu z taką prośbą w wiadomości prywatnej na forum. Temat zyska na przejrzystości.

W przypadku jakichś wątpliwości lub pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


28 Lis 2017, o 19:06

Podziękowali: 4 A_youtube_Selfir (12 Cze 2018, o 03:07), GiveLife (28 Lis 2017, o 19:17), Kelderman (3 Lut 2018, o 04:22), Maerle (28 Lis 2017, o 23:18)
Profil WWW
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Ogłoszenie - porządki działów Targowisk
Jeśli ktoś z was jest autorem tematu w dziale targowiska na forum to prosiłbym o podbijanie aktualnych tematów (z ostatnią odpowiedzią starszą niż miesiąc temu) lub zamknięcie nieaktualnych tematów.

Jeśli temat w dziale targowiska pozostaje przez minimum miesiąc bez odpowiedzi lub edycji zostanie zarchiwizowany. Co jakiś czas przeprowadzam taką archiwizację dla wszystkich serwerowych targowisk.

Bardzo proszę pilnujcie swoich tematów aby były aktualizowane.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


1 Lut 2018, o 16:32
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron