Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Pełna Kultura 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:45
Posty: 93
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Pełna Kultura
Witamy

Po długich namysłach i burzy mózgów w klanie, stwierdziliśmy że klan zajmujący 7 miejsce w rankingu potrzebuje wzmocnień i nowej siły. Wiem,że na s3 panuje opinia że to był kiedyś dobry klan (nadal jest) ale został zniszczony przez pewną osobę, pomine jednak jej nick, jest teraz inaczej i nie ulegajcie stereotypom. Tak więc drogi przybyszu, skoro już tu jesteś przeczytaj krótką prezentację Gildii Pełna Kultura.



Na chwile obecną, czyli 4.11.2012 klan posiada 23 członków oraz 73350 prestiżu. Jako że kilka osób jest nieobecnych chcemy zastąpić je nowymi siłami, czyli osobami którzy całym sercem będą za Gildią, sumiennie wpłacali surowce i uczestniczyli w życiu prywatnym Gildii.

Co możemy Wam zaoferować? Myślę, że bardzo dużo. Mamy bardzo dobrze rozbudowaną działke z miejscami w klatce, świątynie oraz wieże teleportacyjną. Ponadto oferujemy ciągłe wyprawy na bossy takie jak: Fyo, Modliszka, Valdek wzwyż. Dołączając do Nas można liczyć na pomoc w uzbrojeniu, a także udzielimy porady w innych sprawach



Czego wymagamy? Nic specjalnego,czyli:
- Kulture osobistą
- Poczucie humoru
- Postaci z minimum 80 poziomem doświadczenia, najchętniej przyjmiemy Druidów oraz Rycerzy, inne profesje też moga się zgłaszać
- ortografia, bynajmniej podstawy, nikt tu testów na ortografie robić nie będzie, ale dobrze by było żebyście coś tam w głowach mieli


W sprawie przyjęcia pisać proszę do: Herat oraz Wierność, można i do mnie lecz ja będę tylko pośrednikiem. Nie spełniasz wymagań? Nie pisz, szanuj Nasz czas. Czas to pieniądz

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam, Khano

_________________
S3


4 Lis 2012, o 11:41
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Maj 2012, o 17:43
Posty: 54
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pełna Kultura
Super gildia , jestem w niej od paru dni i wiem ze to była właściwa decyzja :D
Ciągle wypady na bossy , wspólny exp i zgrana ekipa to jest to co cenie ( nie wspomnę o super rozwiniętej gildii )

_________________
Sheed 80 lvl s3
Druid 44 lvls3
RYC 75 s 5
MO 64 s5
brb 53 ON s5


6 Lis 2012, o 16:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 87 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron