Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Barb 32 33 Vd oraz 28 mo 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Sie 2011, o 11:15
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Barb 32 33 Vd oraz 28 mo
Witam mam na wymianie 32 Barbarzyńce z słabym eq "Tasak" "anabolik" reszta to itemki od kowala.
Vd i mo nie posiadają ekwipunku.
Zależy mi oczywiście na wymianie za druida Lub Ryca. Lvl myślę ze 30 + by starczył nie wymagam wiele. Mozę być bez rzeczy ale na start zawsze by się coś przydało. Wiecej informacji Pod Nr Gg 17768891

Lub pod nickiem StasiuIII

Barbarzyńca

Image

VooDoo

Image

Mo

Image

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edycja:Saintx

Witam,

Z uwagi na długi czas nieaktywności w ofercie (powyżej 2 miesięcy) , zamykam temat.
Jeżeli oferta jest wciąż ważna proszę o PW z prośbą o odblokowanie.
Po upływie 7 dni od blokady przeniosę ten temat do Archiwum, aby zmniejszyć bałagan :)

Pozdrawiam,
Saintx

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

_________________
Chyba ty ;*


22 Sie 2011, o 11:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 213 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron