Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Wymienie 57MO s3 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011, o 15:18
Posty: 198
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Wymienie 57MO s3
heh ja brezkera wymienilem przez forum na legalu a nie jestem prawdziwy Brezker jak cos :) tylko ktorys z kolei uzytkownik tego konta .... jak chcesz druida 50 lvl i vd 48 lvl na jednym koncie przrz umowe daj znac konto jest na s1 dam 1 hasklo przez umowe albo gg 20670584


1 Paź 2011, o 18:11
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011, o 15:18
Posty: 198
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Wymienie 57MO s3
Mefisto chciałem cie publicznie przeprosić bo bo nr gg myslalem ze to ten oszust co mi ukradl konto a Brezkera wymienilem juz .... jeszcze raz przepraszam poprostu zaszla pomylka :/ jesli chcesz druida prawie 50 lvl + vd 48 lvl na jednym koncie to poprostu napisz na gg 20670584 dam ci 1 hasło i bedzie elegancko :) jeszcze raz sry ....
PS: ja nie jestem prawdziwy brezker tylko Nanoo z s3 ten prawdziwy pewnie mnie znacie :) brezkera mialem tylko 2 dni ...


1 Paź 2011, o 19:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 221 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron