Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 wymiana konto 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 16:20
Posty: 108
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wymiana konto
dobra nie trudz sie o te konto nie będe tu grał ale przydało by sie zbanowac tego dzieciaka co konto ukradł

_________________
Retentives [S3] MO


6 Paź 2011, o 17:43
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 16:20
Posty: 108
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wymiana konto
Ja w tą gre juz nie gram bo to sensu nie ma mialem na postaci raidius,2xarcany,tezec,khalam, i drogie zeczy ze sklepu a teraz nawet jezeli heavenm by mi oddal konto to nie chcialo by mi sie od nowa zaczynac wiec Banujcie wszystkie postacie z jego ip i tyle!

_________________
Retentives [S3] MO


6 Paź 2011, o 17:53
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wymiana konto
Mój Drogi Antykozaku
Widać, że Twoja łaska podobnie jak i pamięć na pstrym koniu jeździ :)
Nie liczyłem i nie liczę na Twoje uznanie mimo, że Twoim wymianom poświęciłem już 10x więcej czasu niż każdej innej z jaką miałem tu do czynienia... dlatego powinieneś pamiętać, że 2 dni temu napisałem etym wątku viewtopic.php?f=154&t=10803&p=77504#p77504 coś takiego:
Heavenmaker napisał(a):
[...]jednocześnie gracza antykozak informuję, iż więcej jego wymian nie potwierdzę i się na nie nie zgodzę...


nie liczyłem, na to że będziesz na tyle bezczelny, żeby manipulować innymi GMami mimo że na priv obiecywałeś, że więcej wymian już nie będzie dlatego powtarzam i prosze administrację o autoryzację/potwierdzenie - Ty się już żadną postacią nie wymienisz a jeśli Twoja gra ma polegać na wymianach co dwa dni to zrób jak mówisz - przestań grać... wielu wreszcie odetchnie (w tym i ja).


edit: konta golop i retentives zbanowane za wymianę niezgodnie z przyjętymi zasadami


6 Paź 2011, o 18:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron