Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 ALUTA 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2011, o 17:43
Posty: 23
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post ALUTA
Witam, przekazuje na miesiąc konto w dobre rece, czyli Ślepejprocy, ktory zgodził się opiekować moim kontem, nie podawać nikomu passów, ani nie zmieniać hasłam jak i również nie siać zamętu :). Powierzam mu konto, a grać nie mogę z powodów osobistych. Screen wysyłam GM-owi na priv z naszej rozmowy.

Jeśli Moja nieobecność wydłuży się, edytuję post, zeby nie bylo niezbędnych nieporozumien. Zgodził się na zawarcie takiego układu co podpisze pod postem.

Dziekuje wszystkim za miłą grę.


A, żeby nie było istotnym elemetem jest NU czacha +5, która chce zeby pozostala na koncie w nienaruszonym stanie. No i oczywiscie jak pozostale eq czyli wzorki nurthil fulgur osto carat itd.

_________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak, wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


23 Sie 2011, o 00:22
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ALUTA
Jako, ze slepaproca ma bana na forum

Image


23 Sie 2011, o 00:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron