Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Zasiadanie konta LADYPERFEQT przez gracza IMWASZDILER 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Mar 2012, o 09:38
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Zasiadanie konta LADYPERFEQT przez gracza IMWASZDILER
witam...
Mam maly problem...Mialam sprzedac swoje konto na s4 o nazwie ladyperfeqt 41lvl rycerz...nie ukrywam chcialam za to 3razy doladowanie za 30zloty bo ogolnie chcialam zrezygnowac z gry...koles o nicku IMWASZDILER zgodzil sie na to.powiedzial ze gdy mou podam passy on mi poda kody to tych kart.i tak sie nie stalo kolega zmienil poczte i haslo na moje konto i gra sobie na nim teraz i sie ze mnie smieje!!!
Wiem zawinilam ale coz chcialam zrezygnowac i odejsc z gracja z tej gry ale jednak nie bd tak dobrze.Drugi raz dalam sie oszukac mam nadzieje ze zrobicie cos z tym kolesiem i odzyskacie moje konto po raz drugi...

Czekam na odpowiedz z powazaniem LADY:D

i chcialam dodac ze to nie bylo przekazanie konta.kolega imwaszdiler zmienil dane bez mojej zgody:Dzrobcie cos z tym pozdrawiam cieplo odzyskam konto czy jednak nie?


28 Mar 2012, o 09:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010, o 15:08
Posty: 230
Miejscowość: Tomaszów M.
Podziękowano: 61 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zasiadanie konta LADYPERFEQT przez gracza IMWASZDILER
raczej nie zostanie, sprzedaż za realne pieniądze jest zakazana :( raczej poleci ban na postać, ale może nie? Może cuda się zdarzają? :D

_________________
"Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać..."

W grze od 30.07.2010 roku.


28 Mar 2012, o 10:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron