Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Licytacja - Sprzedaż Allenor 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2012, o 17:18
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Med
Serwer: Ostlor
Post Licytacja - Sprzedaż Allenor
Ogłaszam licytację na sprzedaż epika "Allenor" na serwerze 4. Licytacja trwa od dziś(13.11.2012) do 18.11.2012. Cena początkowa wynosi 150kk gold/21k platy. Zapraszam do licytacji. OSTRZEŻENIE : Jeśli ktoś wygra licytację oraz poda określoną cenę i tej kasy mi nie da na handlu to nie dostanie epika. A epik zostanie sprzedany komuś innemu. Oto screen na posiadanie epika - http://scr.hu/0u9k/8ptu2. Proszę licytować w tym wątku.
Nick : Satakercu
Lvl : 45
SERWER : 4

_________________
"Rób to, co TRUDNE - będziesz mieć życie ŁATWE." ~ Krzysztof Król
"Słabi widzą przeszkody. Silni widzą jedynie cel, a Ci najlepsi widzą przeszkody i dążą do celu." ~ M. Oyama


Ostatnio edytowany przez Satakercu, 14 Lis 2012, o 19:55, edytowano w sumie 1 raz



13 Lis 2012, o 20:34
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Mar 2012, o 03:30
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Licytacja - Sprzedaż Allenor
proponuje plate gg: 4674050


14 Lis 2012, o 08:28
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2012, o 11:59
Posty: 0
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Never
Post Re: Licytacja - Sprzedaż Allenor
Jezu chłopie ogarnij się , tymi słowami " Jeśli ktoś wygra licytację oraz poda określoną cenę i tej kasy mi nie da na handlu to nie dostanie epika"
zniszczyłeś system jesteś tak podniecony tym epikiem że zaraz w majtki narobisz to chyba jasne że byś nie dał tego sprzętu bez spojrzenia na sumę jaką oferuje kupiec masz spojrzenie na świat jak 13-latek który mówi " Mam epika mam epika zobaczcie wszyscy zazdrościcie mi co ? " rozpisałeś się na tym handlu jak byś był od kogoś lepszy co zaprezentowałeś się i co lepiej Ci ? dobra brak słów....Po za tym to idealny dowód na to że Głupi ma szczęście :**

_________________
Wisła - to jest potęga !
Wisła - najlepsza jest !
Wisłe - trzeba szanować !


14 Lis 2012, o 21:49
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 17:39
Posty: 0
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Licytacja - Sprzedaż Allenor
10 k platy


14 Lis 2012, o 22:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 146 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron