Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Gildia(LAS) 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 06:18
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Gildia(LAS)
Witam wszystkich graczy z serwera 4 i chciałem ogłosić nabór do gildi las w tej chwili są 3 miejsca 3 tys prestiżu będą kolejne 2)są do dyspozycji także 4 wolne pety jeżeli chciał byś przeciwstawić się panoszącej gildi NN która w bezczelny sposób wszystkich ośmiesza i bawi się naszym kosztem nie kryjąc sie z tym także na swej szanownej tablicy z napisem 0 oporu Image .Tak! to właśnie ty możesz mieć znaczenie w społeczności terrnu ,liczyć się w walkach pvp biorąc udział w turniejach czy choć by wojnach oferujemy także świątynie,teleport^^ pomoc w kompletowaniu ekwipunku,wypady na bossy w zamian oczekujemy wierności humoru,znajomości gry,aktywności i nie poddawania się w trudnych momentach i pozostać z nami choć by nie wiem co:P Przyjmiemy:
-Łuczników 65+
-Voodo 60+
Zgłoszenia proszę wysyłać do mnie na kopertę nick w grze :Teddyluu lub do naszego kanclerza :
Raspberrsky

_________________
Obudz się! w końcu nadchodzą nie spokojne czasy ,oby nie było za późno, przejrzyj na oczy wchłoń radość ,ciepło otaczającego dobra, piękna ,czujesz woń pojednania ? jeżeli tak to nie z choć z tej ścieżki.Ja się obudziłem ...:P


Hadess ryc 105 S4


9 Kwi 2012, o 15:08
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 18:08
Posty: 291
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildia(LAS)
:)

_________________
BloodlineMage s2 86 mo OFF
UndeadMage s4 121 mo OFF
UndeadPonyH Ostlor 123 łucznik
Undi EU 62 druid OFF
Undiii Ostlor 40 Ryc


2 Cze 2012, o 15:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron