Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 By gracze mogli się wypowiadać 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2012, o 15:05
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Rezzor
Post By gracze mogli się wypowiadać
Taern jest stworzony dla graczy, i moje propozycja jest taka by i w jak największym stopniu gracze ją też tworzyli. Więc prośba do GM dajcie się wypowiedzieć graczom jak dodaje jakiś pomysł, propozycję na forum co do gry, a nie odrazy zamykacie, bądźcie kompetentni, profesjonalni, wasza zdanie to nie wszystko innych zdanie też się liczy

Oczywiście Taern jest tworzony, ale nie przez administrację. Forum jest miejscem, gdzie gracze mogą się wypowiadać, jednak obowiązuje tu regulamin, do którego powinieneś się stosować. Masz możliwość się wypowiadać, pisać propozycje dotyczące gry, lecz nie powinieneś powielać tematów, propozycje powinny być napisane poprawnie, w spójności z mechaniką fabułą, realiami, mechaniką gry. Nie zamykam tematów dlatego, że nie podoba mi się twój pomysł, tylko dlatego, że nie jest kompletny a przede wszystkim nie jest nowy. Mam nadzieję, że docenisz profesjonalizm moderatora forum. Tym samym ostrzegam, iż kolejne zakładanie tematów powtarzających poruszone zagadnienia w podobnym stylu będzie karane. Pozdrawiam Szymdaro


30 Sie 2018, o 22:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 96 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron