Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Nowa profesja i boss. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2011, o 17:25
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Nowa profesja i boss.
Witam!. Mam dwie propozycje odnośnie nowej profesji i bossa.

Jeżeli chodzi i profesje pomyślałam nad Magiem Wody:
Mag Wody - wszystkie jego ataki będą składać się będą z wody. np. Tak jak w bajce "Xiaolin- pojedynek mistrzów" kula Tornami , to co rzucał Omi, Mag może rzucać tak jak VD :)
tylko że jasno niebieską kulą.

Jeśli chodzi o bossa to nie jest on aż tak dobry.
Jak zauważyliście od razu po krzyżaku jest już Ichtion to na np. 26 levelu to za trudno go pokonać. Więc pomyślałam nad Zombie nie wiem jaką tam nazwę mu dacie ale co jego profy to np. VD tak jak Dybuk. A rary z niego to Peleryna, jakiś pierścień lub zbroje i Młot dla Barbarzyńcy. Ten boss może znajdować się w Wymarłej osadzie gdzieś ,nie wiem może jakaś nowa kraina czy coś.

Statystyki proponuje mu dać takie:
HP: 2.600
Mana: 1.000
Kondycja: 1.000

A jego obstawa to 2 Zombie.

Myślę, że to dobry pomysł. Proszę o rozważenie tej propozycji z Poważaniem DorroII :D

_________________
DorroII s1 MO :)
Lubie placki :D


4 Sie 2011, o 12:03
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Nowa profesja i boss.
W ogóle nie dopracowane, nawet ja to powiem :D Staty rarów, 5 skill maga wody jako podklasa z opisami takimi jak w grze. Inaczej zamykam.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


4 Sie 2011, o 12:05
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2011, o 23:51
Posty: 43
Miejscowość: W. Podleś
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: masart
Post Re: Nowa profesja i boss.
Mogę własną propozycje dać. Rzut wodą od 2lvl zużycie mamy na pierwszym poziomie to 10 many. Gdy zwiększymy o poziom, to zużycie many zwiększy się o 6.
Atak deszczem od 12lvl. Zużycie many na 1 poziomie - 15. Gdy zwiększymy poziom, to zużycie many zwiększy się o 7 many.

Nie jestem do końca pewny, czy o takie przestawienie nowej potaci. Lecz to by mi się przydało, do mojego bosa rozgwiazdy. Chciałbym zastopować w niej ataki wodne.

Temat bez sensu, nie potrzebujemy niedopracowanych pomysłów to nawet nie jest pomysł a luźna myśl. Jeśli chcesz by twój pomysł był brany pod uwagę zrób to porządnie.
Eot.
~~Pirek

_________________
Masart s2


4 Sie 2011, o 13:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron