Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 EXPOWISKO DLA H-LVLI 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2011, o 12:43
Posty: 59
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post EXPOWISKO DLA H-LVLI
Witam wszystkich,
chciałbym przedstawić projekt nowej lokalizacji/instancji, który da opcje porobienia czegoś h lvlom co mają dość modliszek, fyo, smoczów, bo ile można lutować to samo ? Pomysł jest prosty :D Instancja solo bądź pt :D mianowicie przykładowo na spontanie napiszę przykłady :D
1. Instancja solo lvl 85+ ( taki poziom już ogranicza wszystko jak jesteś ubrany :( - brak motywacji ) - w tym oto miejscu byśmy np. zapłacili 100k i możemy siedzieć tam 2h - wbijając przy tym solo +/- 600-800k expa. Mobki występujące w grupkach po 1-2 bez dropa, albo z bardzo ubogim. Mała mapka, słaby dmg mobków, co nieco hp tylko by miały i mało resów np :) przykładowo 10k hp, hity na poziomie 100-200 hp, zręka/wiedza po 200. Exp za jednego mobka do dopracowania, aby był na poziomie 300-400 na h. Np. od 95-100lvl by malał exp.
2. Instancja drużynowa 80+ , jak wyżej większość, ale mobki po 3-5, z większymi resami, dmgem :D exp w tej opcji dla najwyższych lvli kolo 500k/h. Za wejście 100k od łba czyli 500 k za drużynę (tutaj może opcja zapłacenia platyną ? ) Czas na expa również 2h.

Mobkom grafikę przejąć od istniejących mobów, tylko zmienić nazwę albo dodać np. taki rmx - Fyodor -> Syn Fyodora (i np włosy tylko kolor zmienić i staty). Mapkę jak da radę zassać z tych mapek co kiedyś były, a teraz są m1,m2 itp.

I jak podoba pomysł ? wiele na pewno można do niego dodać :D czekam na opinie i komentarze graczy, a może coś i od adm :D pzd


13 Lis 2011, o 12:29
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Post Re: EXPOWISKO DLA H-LVLI
brak pomysłu co, gdzie i jak, ogółem bardzo skąpo dopracowany

_________________
We are all the same, players in the game.


13 Lis 2011, o 13:18
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Post Re: EXPOWISKO DLA H-LVLI
viewtopic.php?p=74827#p74827

poczytaj mój post + inne strony

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


13 Lis 2011, o 15:03
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2011, o 12:43
Posty: 59
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: EXPOWISKO DLA H-LVLI
no popatrzyłem, a co do braku dużej szczegółowości to pierw +/- wolę znać opinie czy więcej nad tym popracować


13 Lis 2011, o 17:04
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: EXPOWISKO DLA H-LVLI
Cytuj:
I jak podoba pomysł ? wiele na pewno można do niego dodać czekam na opinie i komentarze graczy, a może coś i od adm pzd

Normalnie zamykam takie tematy i tutaj też powinienem to zrobić. Ale dam szanse ludziom by powiedzieli ci jak ubogi jest to pomysł
W sumie to mogłeś napisać w poście "Mam pomysł na inste do expienia dla h-lvl ale nie mogę nic wymyślić wy coś wymyślcie" no i w sumie twój post się do tego sprowadza.
Takich tematów jest masa. Pomyśl sam co on wprowadza? Pomysły są po to by "odwalić" robotę za innych dać jakiś POMYSŁ! Bo posty w stylu "mam pomysł na nową instancje ale nie mam pomysłu gdzie, z kim, jakie moby, rary, lokacja, wy coś wymyślcie" zasługują na warna.
Jak na testera to bardzo słabo.

Kokosza napisał(a):
no popatrzyłem, a co do braku dużej szczegółowości to pierw +/- wolę znać opinie czy więcej nad tym popracować

Ale o czym ty chcesz tu znać opinie skoro nic w sumie nie napisałeś?
Chcesz wiedzieć czy ludzie chcą nową lokacje ? Czy co bo nie bardzo rozumiem?


13 Lis 2011, o 21:39
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2011, o 23:51
Posty: 43
Miejscowość: W. Podleś
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: masart
Post Re: EXPOWISKO DLA H-LVLI
Jeśli chodzi o przykład rozbudowanej nowej mapy z instancją to mogę dla przykładu podać swój pomysł: viewtopic.php?f=121&t=7916. Dość się natrudziłem i poświęciłem czasu, żeby napisać nową mapkę dla hlvli.
Jak dla mnie mało masz podane informacji.

_________________
Masart s2


13 Lis 2011, o 21:59
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2011, o 12:43
Posty: 59
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: EXPOWISKO DLA H-LVLI
no w tym sens że pisać, kombinować, a na końcu czytać jak w wielu tematach "fajnie, ale teraz pracujemy nad czym innym, może po podklasach dało by rade pomyśleć o wprowadzeniu" tzn. nie szybkooooo. W takiej sytuacji sora, ale spinać się parę h nie mam zamiaru 4fun. Jest konkretny zarys pomysłu wg. mnie, bo to czy mobek na moje będzie miał 5 czy 10k hp nic nie daje, bo to trzeba by było przetestować, aby sens był. W ciemno kołować ludzi na własne testy czegoś na coś, co może w ogóle nie pasowało by do gry, kierunku rozwoju itp... I tak to prawda jest wiele tematów na forum, jednak nie spotkałem się z takim o instancji od lvla i instancji tylko na expa, co jest podstawą tej propozycji.

ps. miejsce może być nawet wielkości gawry, więc tutaj nie chodzi o cud miód mapki bo mobki by się respiły. Miejscówka na expa, nie zwiedzanie !!.


13 Lis 2011, o 23:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 194 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron