Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Dodatek do korzystania z platyny 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Gru 2011, o 02:12
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Dodatek do korzystania z platyny
Witam, mam do zaproponowania opcję, oczywiście za platynę . Mamy już reset umiejętności mamy juz reset statystyk ale nie mamy możliwości zmiany profesji.

Chciałbym aby było to mniej więcej jak w margonem, ( z gry w której właśnie zobaczyłem reklamę taernu ) tyle że tam są ceny kosmos więc ja dam propozycję w innym przeliczniku.

Np zmiana profesji wymagała by powiedzmy : Poziom postaci x 10 czyli ja na 30 lvlu musialbym zaplacic 300 platyny aby zmienic profesje postaci.

Moim zdaniem jest to dobry pomysl poniewaz ja zalozylem VD ktorym tak naprawde do 20-25 lvla nie umialem grac zbyt dobrze ale sie przemeczylem, taka opcja zawsze daje mozliwosc naprawienia bledu wydajac platyne a nie zakladajac nowe konto.

Pozdrawiam DevilInside s3


25 Gru 2011, o 01:03
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 20:57
Posty: 145
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Dodatek do korzystania z platyny
jak se to wyobrazasz? masz vd60lvl z eq zmieniasz profe na luka60 na golasa ta? glupie, nie przejdzie.


25 Gru 2011, o 01:06
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Gru 2011, o 02:12
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Dodatek do korzystania z platyny
wcale nie glupie, zanim zmienis zprofesje mozesz chodzic na bossy i lotac sobie rary, czlowieku w innych grach tez nie dostajesz itemow odrazu za zmiane profy, musisz miec to gotowe dlatego kolekcjonuejsz przed jej zmianą, mi się wydaje ze wielu ludziom ulatwi to sprawe a administracji nic nie zaszkodzi, tylko zyskaja:)


25 Gru 2011, o 01:09
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: Dodatek do korzystania z platyny
0/10

Pomysł to kompletna klapa. Nie dość że gra i tak wymaga sporych nakładów platy to jeszcze chcesz kolejną opcje dodać? Zresztą było już kilka takich tematów, opcja szukaj się przydaje.

Nie popieram

_________________
dr 120


25 Gru 2011, o 01:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron