Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Zegar w Taern 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
czasem na czacie jest cisza (np. w nocy - a restarty zwykle są w nocy). pisanie czegoś tylko po to żeby sprawdzić godzinę, to dopiero spam;p

jasne że nie jest to konieczne, ale i uważam że taki mały zegarek np. w prawym górnym rogu (tak, obok tych dziwnych cyferek;)) nie sprawiłby od razu że ekran gry będzie nieczytelny - może kiedyś ^^


24 Lis 2011, o 14:36
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
ironka napisał(a):
spam to także każda wiadomość która nic nie wnosi do tematu, a więc ta piętro wyżej również;)

co do tematu - mi się pomysł podoba. często jakieś wydarzenia w grze (turnieje, eventy, restarty serwera) są zapowiadane na konkretną godzinę i wtedy kilkuminutowe różnice na zegarkach graczy wprowadzają zamieszanie i nieporozumienia, taki jednolity czas znacznie ułatwiłby sprawę.

(i podobają mi się 'wskazówkowe' propozycje tych zegarów, miła odmiana od wszystkich cyfrowych;)


Ale o jakie nieporozumienia chodzi? Jak ja prowadze turniej, to lecimy wg mojego zegarka, czy sie to graczom podoba, czy nie ^^


24 Lis 2011, o 15:18
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
ano właśnie często można zobaczyć że się wcale nie podoba;p


24 Lis 2011, o 16:04
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2011, o 20:44
Posty: 26
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: TSH
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
proponuje utworzyć na czacie komende dotycząca czasu np /time po czym wyświetli się w oknie czatu godzina, skoro juz nikt nie napisze nic na czacie i w ogole co to za problemy? :P

_________________
DreamHunters



Veni Vidi Vici na zawsze w sercu


24 Lis 2011, o 16:34
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 128 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron