Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Sugestia na Klnięcie 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 13:26
Posty: 33
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Sugestia na Klnięcie
Nie jest trudno zrobic takiego Skryptu , Oczywiscie że za Kurfa Kurna by nie dawalo , a kombinacje wszystkie sie Wezmie, a gdy nie zadziala skrypt , to Mod prawidzy jest


20 Cze 2011, o 12:02
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2011, o 16:43
Posty: 169
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Sugestia na Klnięcie
A co z karą za Handel na czacie ogólnym.
Kilka razy przez pomyłkę zdarzało mi się na pisać " sprzedam ....."
i od razu przeprosiłem za pomyłkę GM i Moderatorzy są od tego aby pouczyć nas , a nie tylko sypać kneblami. Trzeba ograniczyć się od :
-kłótni
-podpuszczania

bo od tego wszystko się zaczyna .
Gm też człowiek może wybaczyć ale nie musi. Dlatego nie zastępujmy maszynami które za każda rzecz będa sypać kneblami, więzieniem.

_________________
SARNASES Łucznik 63 s2
Start Gry :D 14.12.2010 . Takich czasów nawet najstarsi górale nie pamietają.
Jestem z wami już rok!!!


20 Cze 2011, o 12:15
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 13:26
Posty: 33
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Sugestia na Klnięcie
Nie chodzi o to że za głupie "sprzedam" czy "Kurfa" bedzie więzienie , Tylko za poważne tam Wyzwiska , Przekleństwa . a jeśli chodzi o wybaczenie ... to dziala też , zauwazylem kilku modów (nie chce pisac kto) mają swoich Ulubieńców , :] Upomną i tyle ,a kiedys widzalem jak jeden Mod sam sie pomylil i napisal na glownym Sprzedam ;d i nie dostal knebla :)


20 Cze 2011, o 12:57
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2011, o 08:37
Posty: 29
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Sugestia na Klnięcie
Kiedyś też zamieściłem pomysł odnośnie skryptu na przeklinanie.

Fakt mod widzi więcej i nie jest tępym programem. Ale jedno nie wyklucza drugiego, można zrobić skrypt który można wyłączyć kiedy jest jakiś mod lub gm, a podczas ich nieobecności włączony skrypt kara za łacinę podwórkową.

W słowniku wyrazów zakazanych byłyby tylko przekleństwa prawidłowo napisane, bo nie sposób jest wpisywać wszystkich prób ominięcia takiego bota (np. kur.wa czy kurva).

Zawsze bezkarne klnięcie podczas nieobecności ekipy byłoby karane a i nadzór administracji jako żywych ludzi zostałby zachowany.


20 Cze 2011, o 14:08
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Sugestia na Klnięcie
Też jestem na nie. Nie pasuje mi "automat" do kneblowania. O wiele bardziej wole żywego człowieka. Jeżeli w Taernie przybędzie ludzi - ok. Ale narazie nie jest to jak dla mnie potrzebne.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


20 Cze 2011, o 14:49
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2010, o 14:54
Posty: 1213
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Sugestia na Klnięcie
Automat? Nie... za tydzień, góra miesiąc, gracze znajdą sposób jak coś takiego obejść i tyle będzie z automatu. :)

Zresztą kneblowanie to fajna robota. :D

_________________
Image - by Xarxas


20 Cze 2011, o 15:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 173 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron