Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Szybkie Cięcie a Potężne Uderzenie 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 30 Sie 2011, o 18:31
Posty: 60
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szybkie Cięcie a Potężne Uderzenie
Zakladales postac czytales o niej i wybierajac ja akceptowales jej wady i zalety.
Dlaczego nagle stwierdzasz ze trzeba to ulepszyc??
Bo Ci nie idzie??
Skoro luk jest taki dobry zacznij nim grac dojdziesz do obecnego poziomu stwierdzisz ze lepszy jest VD bo cie zarzuci urokami nim zdazysz cos zrobic.
Stwierdzisz ze luk jest slaby i trzeba go wzmocnic i kolo sie zamyka.
Dobrze jest jak jest zmiany w jedej profesji zaburza obecna rownowage wiec pomysl co mozna by innym profom poprawic by poprawe rycka zbalansowac lub odpusc sobie ciagniecie tego tematu

_________________
Only S2 :
MegaVDu 80lvl + Szarik 73 lvl
WielkiDruci 69lvl + JOZINzBAZIN 64lvl


24 Wrz 2011, o 20:10
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 14:07
Posty: 91
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szybkie Cięcie a Potężne Uderzenie
Cytuj:
Ryc, po buffowaniu, jest najcelniejszą klasą.

Po buffowaniu! łuk zabiera 3, a czasem nawet 6 pa, i z czego ja mam te buffy wrzucić.
Cytuj:
Zakladales postac czytales o niej i wybierajac ja akceptowales jej wady i zalety.
Dlaczego nagle stwierdzasz ze trzeba to ulepszyc??
Bo Ci nie idzie??
Skoro luk jest taki dobry zacznij nim grac dojdziesz do obecnego poziomu stwierdzisz ze lepszy jest VD bo cie zarzuci urokami nim zdazysz cos zrobic.
Stwierdzisz ze luk jest slaby i trzeba go wzmocnic i kolo sie zamyka.
Dobrze jest jak jest zmiany w jedej profesji zaburza obecna rownowage wiec pomysl co mozna by innym profom poprawic by poprawe rycka zbalansowac lub odpusc sobie ciagniecie tego tematu

Najpierw nie doczytałeś, a teraz sobie jeszcze sam domyślasz. Wygrywałem i z większym lvl łukiem, wygrywam z vd na równym lvl. MO i Barba cisne bez problemu. Ale ja się znam na rycu i to jego ułomności widzę najbardziej. Łuk czuje się skrzywdzony w jakis sposób? Niech to uargumentuje w swoim temacie! Ja tu czekam na coś sensownego.


24 Wrz 2011, o 20:15
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 30 Sie 2011, o 18:31
Posty: 60
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szybkie Cięcie a Potężne Uderzenie
No to widze ze znasz ryca.
Zanim luk Ci zabierze 3 czy 6 PA to ty juz masz buffy na sobie to po pierwsze.
Po drugie jak wygrywasz to nie rozumiem o co Ci chodzi bo zachowujesz sie jakby ryc byl ewidentnie najslabsza profa przez to ze jest slaby moca (co jak wszyscy wiedza jest bzdura gdy sie nim gra rozsadnie) i przez to ze jest slepy(co rowniez jest bzdura ale to wiesz bo przeciez jestes specjalista od ryca).
Chcesz konkretow wiec powtorze juz po kilku osobach chcesz dmg wybierz Potezne chcesz celnosci wybierz Szybkie.
Ja tez bym chcial grajac VD by Ukazanie bylo rzucane od tak bez tych innych urokow.

_________________
Only S2 :
MegaVDu 80lvl + Szarik 73 lvl
WielkiDruci 69lvl + JOZINzBAZIN 64lvl


24 Wrz 2011, o 20:21
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szybkie Cięcie a Potężne Uderzenie
To ja chce poprawienia dmg u łuka, dobrze by było też dać jakiś atak dystansowy dla druida, jakieś debufy dla MO i super celność dla barby.


Jak ulepszamy to na całego :]

_________________
dr 120


24 Wrz 2011, o 20:29
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 14:07
Posty: 91
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szybkie Cięcie a Potężne Uderzenie
Ułomnymi profami Jest Ryc, Barb i MO. zanim łuk mi zabierze 3 pa strategiem to ja mam all buffy? xD i co bez defa mam stać? Łuk w 1 rundzie debuffuje wszystkim co ma i męczy ryca. Lodowa fakt ciężko ją wbić, ale jak wejdzie to już pograne. Zachowujesz tak jakbym starał się zrobić z ryca pogromce wszystkich innych prof. Chce zwiększenia celności potężnego uderzenia, lecz wciąż byłoby mniej celne od szybkiego. Bo w tym momencie skill na 2 lvl i skill na 18 lvl są na podobnym poziomie.

Lehmar stwórz oddzielny temat i uargumentuj, bo poprostu mi spamujesz bezsensownymi komentarzami


24 Wrz 2011, o 20:40
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szybkie Cięcie a Potężne Uderzenie
Jak się z kimś nie zgadzasz najlepiej powiedz że ktoś spamuje ;)

Dla twojej wiadomości żadna profa nie jest ułomna, trzeba po po prostu umieć grać. Koniecznie jest znanie wad i zalet swojej postaci. Zrozum że żadna postać nie może być idealna bo wtedy wszyscy brali by tylko ją :)

Ps. Dlaczego akurat tak na łucznika się powołujesz że bije ryca. Widać to ta profesja najczęściej cie zabijała na zamku/klepała na turniejach ;)

_________________
dr 120


24 Wrz 2011, o 20:53
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 14:07
Posty: 91
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szybkie Cięcie a Potężne Uderzenie
Cytuj:
Jak się z kimś nie zgadzasz najlepiej powiedz że ktoś spamuje ;)

Dla twojej wiadomości żadna profa nie jest ułomna, trzeba po po prostu umieć grać. Koniecznie jest znanie wad i zalet swojej postaci. Zrozum że żadna postać nie może być idealna bo wtedy wszyscy brali by tylko ją :)

Ps. Dlaczego akurat tak na łucznika się powołujesz że bije ryca. Widać to ta profesja najczęściej cie zabijała na zamku/klepała na turniejach ;)


Powołuje się na łucznika bo to z nim testowałem dokładniej. 1vs1 dostaje od druida. Spamujesz, bo nie wnosisz nic do tematu, piszesz że ,,w takim razie chcesz większy dmg u łuka", a jak to się ma do tematu. Ty chyba nie rozumiesz że w tym momencie profy nie są zbalansowane. Oczywiście że da się wygrać z każdym, ale trzy profy które wymieniłem wcześniej mają pod górke. To że tego nie widzisz znaczy że masz nikłe doświadczenie jeśli chodzi o pvp. Zwiększeni celności ryca z 117% do powiedzmy 135% nie sprawi, że stanie się on niepokonany.
P.S. najgorsze w rozmowie z tobą jest fakt, że mówisz o niczym. Piszesz mi że łuk mnie bije często (o czym tak naprawdę nie masz pojęcia).


24 Wrz 2011, o 21:06
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szybkie Cięcie a Potężne Uderzenie
Myślałem że się skapniesz że z ulepszeniem dmg u łuka nie pisałem na serio, no ale cóż :)

Jeśli chciało ci się pvp trzeba było zrobić vd/druida/łuka. Ryc nie jest postacią która rządzi w pvp tylko postacią która wzmacnia swój team. Kiedy ty zrozumiesz że żadna klasa nie może być uniwersalna?

_________________
dr 120


24 Wrz 2011, o 21:22
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 14:07
Posty: 91
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szybkie Cięcie a Potężne Uderzenie
Cytuj:
Myślałem że się skapniesz że z ulepszeniem dmg u łuka nie pisałem na serio, no ale cóż :)

Jeśli chciało ci się pvp trzeba było zrobić vd/druida/łuka. Ryc nie jest postacią która rządzi w pvp tylko postacią która wzmacnia swój team. Kiedy ty zrozumiesz że żadna klasa nie może być uniwersalna?

Wiem że nie pisałeś na serio, ale dla mnie to jest spam, przed czym się zapierałeś. Moim zdaniem dramatyzujesz moją propozycje o zwiększenie celności ryca. Jak mówiłem wcześniej nie chce by nagle ta skuteczność skoczyła do 200%, lecz o 10-20%, co ma delikatnie polepszyć ryca. Nie proszę o dodatkowe debuffy, ani też od wchodzenia moich buffów od zręczności.


24 Wrz 2011, o 21:33
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Mar 2011, o 23:04
Posty: 100
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szybkie Cięcie a Potężne Uderzenie
Nie myślałem, że kiedyś dojdzie do zażaleń ze strony jakiegoś rycerza, że jest za słaby. Na pocieszenie dodam, że z druidami w 1v1 najlepiej radzą sobie... druidzi. Ale z innymi profesjami Rycerze radzą sobie całkiem przyzwoicie. Chcecie większy dmg, wiekszą celność, a zapominacie, że macie największą możliwość obryny ze wszystkich klas i cóś nie można mieć wszystkiego. O jakich mozliwościach obrony mówię to chyba wiadomo.

Na koniec dodam, że rycerz jest na drugim miejscu jeżeli chodzi o grę zespołową, dzięki niemu cała druzyna ma większy dmg oraz ma możliwość chronienia innych graczy.

Rycerz ginie ostatni.


25 Wrz 2011, o 12:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 186 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: