Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 powrót starych cen RARÓW 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: powrót starych cen RARÓW
wszystko co używamy się zużywa, tak również powinno być w grze - buty/rękawice/płaszcze się przecierają/dziurawią, miecze się łamią, laski pękają, łuki rozsychają/pękają, zbroje dziurawią/pękają etc. byłoby to kolejne zdarzenie losowe, które urozmaicałoby grę - rozumiem że każdy jest przejęty tym że już zlocił rara i jest z tego dumny ale jak zloci cały set to zaczyna marudzić ze gra jest nudna i traci cel dalszej zabawy - gdyby się sprzęt zużywał/niszczył to gra siłą rzeczy trwałaby dłużej a element związany ze zużyciem byłby dodatkowym zdarzeniem losowym, które urozmaiciłoby rozgrywkę...


17 Gru 2011, o 14:53
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 02:54
Posty: 144
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 113 razy
Post Re: powrót starych cen RARÓW
Jeden z najgłupszych pomysłów jaki kiedykolwiek czytałem na tym forum. Nawet 10-latkowi opisujący swoje pomysły na bossa są sensowniejsi.

Z takimi ideami zapraszam tutaj: http://kompol.org/

Co do cen rarów, świetnym pomysłem było ich przetapianie, tzn. zamiast sprzedać rara, możesz go przetopić na kamień, którego następnie używasz do ulepszeń. Nie chce mi się szukać tego pomysłu, ale było to dokładnie opisane, Drygu odniósł się pozytywnie, ale póki co kamieni ulepszeń nie widać. Mam nadzieję, że wejdą razem z nowymi właściwościami sprzętu.


17 Gru 2011, o 15:18

Podziękowali: Apsik (17 Gru 2011, o 16:47)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Sie 2011, o 00:04
Posty: 233
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Armi
Post Re: powrót starych cen RARÓW
Moim zdaniem nikomu nie można narzucić ceny za jaką ma sprzedać dany rar, choć pomysł z zużywaniem sprzętu wcale mi się nie podoba... Ciężko trafić na tygrysa i ciężko o rary z niego. Więc np gdyby komuś się tak ghaitaorg zużył, no ja był była zła. Moim zdaniem to wolny rynek każdy niech sprzedaje rary w takich cenach jakich chce a reszta niech zostanie bez zmian.
KGB - zgadzam się z tymi kamieniami, to już było gdzieś omawiane chyba na ST :)


17 Gru 2011, o 20:26
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2011, o 21:31
Posty: 179
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: powrót starych cen RARÓW
Pomysł totalnie bez sensu, wiadomo, że jak chcę szybko zarobić pieniądze to sprzedaje dużo taniej, a jak mi nie zależy na czasie to sprzedaje drożej, bo mam czas poczekać kilka dni.

Pomysł zużywania się rarów to kolejny pomysł bez sensu, co jak powiedzmy dopiero po kilku miesiącach, wydaniu masy złota i platyny ulepszę sprzęt na +11, a on mi się zepsuje?

Nie kombinujcie, dobrze jest jak jest, ewentualnie pomysł z przetapianiem je na coś, albo wymienianiem u NPC na surowce (ilość surowca zależna od rara) były może, ale też nie na 100% ok.

_________________
Camillus - łucznik 41lvl - s3 - 17-05-2011r zakończenie kariery
Qqryq - druid 105lvl - s3 - kanclerz gildii Immortal - 20-07-2012r zakończenie kariery
Camillus- druid 58lvl - uk1 - kanclerz gildii LOL Team - 11-09-2012r koniec gry


17 Gru 2011, o 20:28
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011, o 17:52
Posty: 21
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: powrót starych cen RARÓW
Możesz zawsze przenieść się na s4 tam ceny rarów są wysokie.Na pewno ci się spodoba. :lol:

_________________
Myślę, że jestem głupi albo tylko szczęśliwy...- Kurt Cobain


17 Gru 2011, o 20:35
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2011, o 16:24
Posty: 53
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Post Re: powrót starych cen RARÓW
Bez urazy ale pomysł beznadziejny.Doszło by do tego, że high lvl opływali by w złocie ze sprzedaży rarków, a nowi gracze nie nadążali z kupnem platyny, a poza tym, kto niby miał by ustalać ceny i dawać kneble?ps. pachnie to troch dyktaturą. ;)


20 Gru 2011, o 13:19
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 20 Cze 2011, o 23:04
Posty: 526
Miejscowość: Kutno
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Serwer: HardCore
Post Re: powrót starych cen RARÓW
Ceny rarów są zależne od popytu i podaży. Nie można karać osoby za to, że ma czegoś dużo i ciężko to sprzedać. Logiczne jest, że obniży cenę i tego mu zabronić nie możesz, jak ma ochotę to i za darmo oddać może...

Co do psucia się sprzętu to może się on zepsuć ale z możliwością naprawy u kowala.
Jak by to wglądało, gdyby 100lvl biegał w zbroi od kowala:((
Jednak miało by to wadę, gdyż NU sprzęt nie miałby wartości.

_________________
--
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cud trzeba chwilę poczekać ;)


20 Gru 2011, o 16:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 143 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron