Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Kupno expa za realna gotówkę. 
Autor Wiadomość
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2013, o 22:14
Posty: 103
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 167 razy
Nick w grze: CassidyM
Serwer: Tolnor
Post Re: Kupno expa za realna gotówkę.
Cytuj:
A dlaczego nie za złoto, lub platynę? bo wtedy jeszcze bardziej ''elity'' taerna, które w ciągu lat gry dorobiły się grubych milionów, jeszcze bardziej by się wzmocniły i gnębiły zwykłych biednych graczy.

Hmm... Proszę bardzo, oto moje grube miliony, które obecnie posiadam: http://prntscr.com/jeods9 . Normalnie połowę midlvlów bym ubrała. :lol:
To nie jest tak, że złoto się tylko gromadzi, ale jeszcze się je tak jakby wydaje. Nie tylko na to, żeby się ubrać, bo to pół biedy tak naprawdę, ale też żeby potem to eq ulepszyć (gdzie ludzie potrafią wydać równowartość epika na jeden item, by być usatysfakcjonowanym), wyexpić, a przede wszystkim utrzymać. Ładowanie eq to koszt około 80 esencji na kilka dni aktywnej gry. Ponadto wyprawy hlvlowe mają to do siebie, że swoje kosztują. Owszem, są gracze kiszący w depozycie niewyobrażalne sumy, ale mam czasem wrażenie, że dla takich lolków 40lvl to każdy 120+ opływa w bogactwa.

Cenami tych lvlów mnie powaliłeś. 1 lvl między 136 a 140 29,99zł... Za tyle można sobie kupić 350 platy, czyli trochę ponad cenę premki na miesiąc. Tymczasem wbijanie jednego takiego poziomu to często kwestia kilku miesięcy. Więc w sumie niewiele osób w ogóle mogłoby z tego skorzystać w tym przedziale, gdyby to weszło teraz, bo często po 3 latach gry to się nawet 130lvl nie ma. :D

Generalnie wychodzi na to, że za nieco ponad półtora tysiąca można mieć maksymalny lvl. To jest BARDZO mało. Pomijając już kwestię zupełnego braku satysfakcji z lvlu wbitego tym sposobem, to taki zarobek dla ekipy to żaden zarobek. Dlaczego? Bo jeśli kogoś stać na dotowanie gry, to lepiej by dotował ją stopniowo, kupując platynę niż jednorazowo, kupując lvl. Gracz, który przeskoczy x lvli, przeskoczy też x rarków, na które mógł przecież wydać hajs zarobiony z kupionej za złotówki platyny.

Cytuj:
A gra opiera się na PvP i biciu bossów. Nikt normalny nie expi na zwykłych mobkach, bo to nudne i mało opłacalne.

No tak, te hordy 70-100lvli bijących jakieś lempo czy trolle na zimowej to pewnie jakieś boty. :D

Generalnie to:
Cytuj:
Bez przesady z tymi cenami... Wtedy za przeskoczenie kilkunastu poziomów musiałbym zapłacić parę tysięcy. Chyba kompa musiałbym sprzedać, żeby sobie na to pozwolić.

i to:
Cytuj:
jak już wcześniej pisałem, np. Ja nie mam czasu grać w jedną grę więcej niż 6,7 godzin.

przekonuje mnie, że patrzysz na Taerna tylko i wyłącznie ze swojej perspektywy, nie myśląc o konsekwencjach swojego pomysłu w skali całej rozgrywki. To że ty nie masz czasu i pieniędzy nie znaczy, że inni ich nie mają. Gdyby wprowadzić rozwiązanie, które proponujesz, to zaręczam, że w przeciągu kilku miesięcy liczba 140lvli byłaby zatrważająca, a na low pozostałyby tylko dzieciaki, które ze swojego kieszonkowego nie byłyby w stanie kupić sobie lvla. P2W bardzo mocno.

Cytuj:
To znaczy można by się było wybrać na zwykłego DZta jak teraz za 200k, ale możbna by też było wybrać jego lepszą wersje premium. Płaciło by się za niego więcej np 200 platy, ale exp byłby dziesięć razy lepszy, ale nie byłoby większej szansy na rara.

Boss premium - 200pl, czyli 3kk, 1h czasu
To samo bez premium, czyli 10xdz - 2kk, 10h czasu
No kurde... Ciekawe, na którą wersję by się chodziło. :D

_________________
Życie jest to opowieść idioty,
pełna wrzasku i wściekłości,
nic nie znacząca.


7 Maj 2018, o 10:18
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sie 2016, o 15:06
Posty: 15
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Kupno expa za realna gotówkę.
Jak mogę zamknąć ten temat? Chciałbym dorzucić jeszcze kilka słów odnośnie mojego pomysłu, ale nie chce kontynuować dyskusji. Dlatego chciałbym by moje słowo było ostatnie w tym temacie. Napiszcie mi więc proszę jak zamknąć temat, a ładnie go podsumuje i zamknę.

Edit: Zamkykam temat. ~Give


9 Maj 2018, o 21:16
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Post Re: Kupno expa za realna gotówkę.
Ja to się dziwię, że jeszcze żaden admin nie napisał, że nie i nie zamknął tematu za Ciebie.


9 Maj 2018, o 21:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 116 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron