Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Następna
 co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Gru 2012, o 00:00
Posty: 7
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Epiki - to królowie wśród przedmiotów i zastanawia mnie kaishi jaki to unikat widuje shedów którzy sie przebieraja przed bossem w Dmorlung co ciekawsze ubieraja je na turnieje 1v1 o ile nie walcza z druidem a wiec co to za królowie przedmiotów skoro po prostu je zdejmuja na bossy i walki :) nie widziałem by dr zdejmował latarkie i brał istaw łuk zdejmował blask i zakładał cos innego /co takiego unikalnego w tym epiku ??? orcza _ promeriusz chyba lepiej sie sprawdza a kaishi biora na morfy bo to dziadostwo obecna zbroja ma wiecej resów statów i chyba nawet holm czesciej wchodzi na psychorarach :)

_________________
Profesja =Barba
Poziom = 38
Serwer= 4
Gildia= irollan


24 Maj 2013, o 00:08
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
To prawda :) To jest małe kuriozum


24 Maj 2013, o 11:07
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Poprawka; Luk tez czasami zmienia Blask na Gathril ;)


24 Maj 2013, o 13:09
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Ja napisze czego mi brak w takim ogólnym sensie. Chodzi mi o charakter instancji lokacji itd... Więc z tego co każdy może zauważyć na początku w samym centrum fabyły jest konflikt między... no właśnie :) między kim? Haligardem a Taernem? Nawet nie umiem sobie przypomnieć. Zaczynamy grę w jakimś płonącym mieście...potem przenosimy się do Trentis i powoli poznajemy nowe lokacje... jednak wszystko ma spójny, ludzki, ziemski średniowieczny charakter. W miarę jak wbijam lvl przenoszę sie coraz bardziej na zimową...gdzie niektóre mobki to jakieś zupełne kulfony. Jakies szmaty na kiju, co sie trzęsą i jakimś szpikulcem cie atakuja spod ziemi i inne tego typu dziwolągi...niby oczywiste jest, że muszą sie pojawiać przrózne mobki...ale mi brak charakteru i klimatu który jest na początku...tak jakby brakowało ogólnej wizji(lub może z czasem to sie ujawni) jak to ma wyglądać. Brak mi miast w charakterze średniowiecznych/haligardzkich czy jak by to określić. Czy nie mozna by zamiast lasu orków, koldów, tego co jest przed kemenak(które jest wioską) zrobić jakiegos miasta, z obrzeżami, dzielnicami itd... w którym były by rózne postacie, także rodem ze świata fantasy? Mi osobiście nie bardzo sie widzi to odchodzenie od rdzenia fabularnego(jesli takowy jest). Zupełnie nie czuje sie tego klimatu który zapowiada sie na początku.

Kolejna sprawa to bronie i ekwipunek. Teraz weszły nowe skiny...które wyglądają troche jak z jakiejś mangi...Może to i fajne, ale wszystko wygląda jak z innej parafii. Niektórzy jak sie jeszcze pokolorują to wyglądają tak, że jak sie idzie na wyprawę to sie człowiek smieje przez 5 minut... Sety dla fizoli wygladają świetnie. Czy przedmioty też nie mogłyby miec jakiegoś wizualnego motywu przewodniego? Tak żeby to jakoś wspołgrało


30 Maj 2013, o 20:51
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Gru 2012, o 00:00
Posty: 7
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
no to to nic kaisi pal licho ,patrze dalej i mam rar z lodowej którego nie ubiram na lodowa na szatana tylko pierscienie dostepne na 40v u koldzicy by miec resy wiec rary ze zimowej to na pvp dla fizoli jedynie:) a wiec exspie walcze zdobywam punkty kupuje rary by we walkach i na bossach ubierac to co koldzica oferuje pokaz mi ktos fizola który obroni sie w nowych resach przed mo wezami itp to po co te rary pod jedynie pod klasy pvp :)

kraina zimna 0 resów na zimno 0 na ogien barba nadal 2,5 k zabieraz za gryzienie mo z hita 4k bo nie ma sie resów a vodu ukaze kazdego bo 10 % ma płaszczyk no i no sie ubirac w nowe rary :) ale pod kog?

_________________
Profesja =Barba
Poziom = 38
Serwer= 4
Gildia= irollan


30 Maj 2013, o 23:53
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2013, o 18:57
Posty: 34
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Beluus
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Jak zauważyliście są nowe pety. Wszystkim chyba się spodobały. Chodzi teraz o to aby przy zgonie ich zdobyte doświadczenie zostawało tak jak w przypadku ogarów. Proszę to przemyśleć. Mowie to nie jako jedna osoba tylko się wypowiadam za połowę taernu.


31 Maj 2013, o 00:23
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Belanos napisał(a):
Jak zauważyliście są nowe pety. Wszystkim chyba się spodobały. Chodzi teraz o to aby przy zgonie ich zdobyte doświadczenie zostawało tak jak w przypadku ogarów. Proszę to przemyśleć. Mowie to nie jako jedna osoba tylko się wypowiadam za połowę taernu.

Założeniem nowych petów było to, że są jednorazowe i taki zabieg, gdzie po przyzwaniu/śmierci wracają do stanu pierwotnego jest celowy i nie zostanie to zmienione.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


31 Maj 2013, o 06:06
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2012, o 12:09
Posty: 119
Miejscowość: Demother
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: Gondolf
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Nie jestem tak się"wtajemniczony" jak Desacred ;), widzę jednak, że nie mogą "zmartwychwstawać". Dlaczego? Ponieważ mają niemały DMG, niezłe skille i dużo hp.
Te przykładowe muchy z 40lv towarzyszą mojemu druidowi 59lv. Są za mocne, żeby nie tracić PD.

_________________
Gram już tylko vd i mi z tym dobrze :)
Chętnie biorę udział w sesji fabularnej


31 Maj 2013, o 07:23
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Gondolf napisał(a):
Nie jestem tak się"wtajemniczony" jak Desacred ;), widzę jednak, że nie mogą "zmartwychwstawać". Dlaczego? Ponieważ mają niemały DMG, niezłe skille i dużo hp.
Te przykładowe muchy z 40lv towarzyszą mojemu druidowi 59lv. Są za mocne, żeby nie tracić PD.


Dokładnie tak. Jeśli jednorazówki dostawałyby exp, byłyby lepsze nawet od niektórych petów z gildii, byłyby za bardzo przykoksione. Co to jest 20 imperiałów za kraba, który może konkurować z petami z drugiej klatki i na dodatek zdobywa levele? (moze i troszke mniej zycia od niektórych, ale jakie resy :D )


31 Maj 2013, o 08:26
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Mar 2013, o 10:48
Posty: 4
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Moim zdaniem przydałoby się zmienić ikonę myszki w grze. Kojarzycie grę settlers? Tam jest super :) Wiem, że to całkiem inna bajka, bo to jest gra przeglądarkowa, ale ikona wskaźnika mogłaby ulec zmianie. Pozdrawiam i czekam na komentarze :mrgreen:

_________________
Barbexd- barbarzyńca 38lv (rośnie)

Dubito ergo cogito, cogito ergo sum


8 Cze 2013, o 19:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron