Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Następna
 co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Witam, już kiedyś, jakoś w 2011 roku bodajże o tym pisałem, mianowicie:

Primo - dodanie możliwości odpisania przypisanych przedmiotów. Obecnie zdecydowana większość dropu to przedmioty uszkodzone, które za daną sumę w goldzie lub placie zostają po wieczne czasy przypisane do konkretnej postaci. W przypadku takich dajmy na to thorków jest to hmm dość przykre, zwłaszcza dla tych, którzy tych bucików nie dropnęli, ale je kupili za np. 45kk. Po 13 kolejnych poziomach, można założyć następne butki dla magików i co wtedy z thorkami? Hmm warte 45kk buciki możemy sobie sprzedać za grosze u kowala lub ewentualnie użyć je do morpha. Rynek wtórny rarów uszkodzonych w Taernie nie istnieje, dotyczy on jedynie przedmiotów NU i ewentualnych skórek. Moim skromnym zdaniem warto rozważyć opcję odpisania przedmiotu i przypisania go do kolejnej konkretnej postaci, niech to kosztuje (gold, plata, gold i plata?), ale niech będzie dostępne, ożywi to rynek.

Secundo - dla osób, które nie grają w gildii - możliwość kupna księgi transportowej (nazwa do ustalenia), którą można ładować u danego npc (gold, plata?). Owa księga zawierałaby dajmy na to określoną liczbę miejsc i doładowań - dostępnych w zależności od poziomu postaci i pozwoliłaby na szybki transport do tychże miejsc. Uaktywnienie takiej księgi na zielonym powodowałoby brak szukania konwo - spójrzmy np. na taką sytuację - obecnie osobie bez gildii zdecydowanie trudniej wyjść z zielonej robiąc zlecko na hajs...

Tercio - proszę o możliwość robienia DUŻYCH potków oraz wszystkich inhibitorów. Jeżeli razem mamy śpiewać piosenkę "Wszystko możemy tu zrobić bez inwestowania realnej kasy", to róbmy to jak należy.

Pozdrawiam

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


23 Paź 2013, o 15:53

Podziękowali: Ludgar (1 Lis 2013, o 22:07)
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013, o 23:36
Posty: 6
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Witam
Mam w sumie kilka uwag do dzisiejszego eventu i nie tylko do organizatorów ale także do samych graczy. :geek:
Zamysł super, fajnie ze coś jest bo trochę tego brakuje. Niestety z organizacja już trochę gorzej. Jeżeli organizujemy takie coś to przydała by się pełna informacja co do godzin i grup lvl oraz lepsze zabezpieczenie przed wbijaniem i przeszkadzaniem wyższych lvl. :D
A co do graczy hmm
Uwagi typu lipa. kicha daremny ten event itp nie zachęcają do tworzenia tego typu imprez - proste nie podoba się nie uczestnicz nikt cię nie zmusza.
Kolejna sprawa to chamstwo, przeszkadzanie, oszukiwanie - jeżeli to wam się robi krzywdę to podnosicie raban ale jeżeli wy robicie na złość innym to już może być ??
To też nie zachęca do robienia eventów bo i po co, komu ??
To tyle z mojej strony :)
Dzięki za event mimo że mogłem tylko być tylko biernym widzem.
Pozdro all :D

_________________
S1 Barbarzyńca - Krisj 93 nieogar
S1 Łucznik - Oxatan 25 lolek


1 Lis 2013, o 02:13

Podziękowali: Ludgar (1 Lis 2013, o 22:07)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2010, o 19:14
Posty: 86
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Jest mozliwosc do Aktualnosci->Wiesci informacji o dropie epika, wlaczeniu hh, innych komunikatow serwerowych oraz ogolnych od gm? Zniwelowało by to pytania "czy spadl dzis epik?" czy podczas ewentu " co gm napisal" "gdzie sa moby eventowe" czy "jaka jest zagadka" "co trzeba zrobic".


Rozważania nad wprowadzeniem zostały przełożone na później, wymaga to dużo pracy. rzuff

_________________
Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.


2 Lis 2013, o 12:36

Podziękowali: 2 KrisJ80 (28 Lis 2013, o 23:58), rzuff (2 Lis 2013, o 12:54)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Gru 2011, o 19:00
Posty: 2
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
zrobcie cos w koncu z % bo to juz zalosne jest tyle wam powiem

Procenty działają prawidłowo, jeśli coś jest nie tak i nie działa zgodnie z zasadami statystyki matematycznej zgłoś to w odpowiedim dziale na forum albo na support.
-desacred


5 Lis 2013, o 19:36
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 18:47
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Nie wiem czy temat był poruszany, w wyszukiwarce nie znalazłem.Warto by wprowadzić możliwość on/off expienia psycho rarów. Np klepiąc miesko bez sensu rozładowywac zbroje. Czy tez chcemy jeden psycho rar expic. Zaraz znajda się bystre odpowiedzi to ładuj jeden psycho , no ale np idac na bosa na dojsciu przyda sie klilka aktywnych a na samym bosie mozna wlaczyc sobie co sie chce expic. I tak teraz trudno o esencje, (s5).

Było poruszane nie raz - rzuff


6 Lis 2013, o 10:18
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013, o 23:36
Posty: 6
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Witam
W tracę swoje 3 grosze w te procenty :D
Wielce prawdopodobne iż obliczenia procentów działają prawidłowo i tego nie neguję ;) lecz proszę mi wyjaśnić jakim cudem bo tak to nazwiemy łucznik - mob trafia mnie 4 razy pod rząd na 33% przy założeniu że każdy jego kolejny strzał ma zmniejszoną o 5% szansę na trafienie czyli 2 strzał na 28%, 3 strzał na 23% a 4 strzał na 18% - tutaj teraz należałoby wyliczyć prawdopodobieństwo trafienia z taką szansą 4 na 5 strzałów :)
Ogólnie moja propozycja - bo w końcu to taki dział - żeby wyłączyć pokazywane procenty ponieważ i tak nikomu do niczego nie są potrzebne skoro albo się trafi albo nie nieważne z jaką szansą procentową a tylko niepotrzebnie denerwują większą część Taernowskiego społeczeństwa :D
Pozdro 8-)

Ps
Paradox mnie gra nie irytuje dlatego nie mam zamiaru przestać grać 8-)
A jak wiadomo kiedyś procentów nie było i druidzi oraz rycerze jakoś sobie radzili ;)
Pozdro

_________________
S1 Barbarzyńca - Krisj 93 nieogar
S1 Łucznik - Oxatan 25 lolek


Ostatnio edytowany przez KrisJ80, 11 Lis 2013, o 20:54, edytowano w sumie 1 raz



8 Lis 2013, o 20:57
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Maj 2013, o 17:19
Posty: 2
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
broń z bonusem kryta dla reszty klas (nie wspominać o epikach )


9 Lis 2013, o 22:42
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Lis 2013, o 19:50
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: ParadoxVd
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
1. Świetnym pomysłem jest ten dom handlowy.
2. Sprawa jasna i oczywista, bossy.
3. Szansza dropnięcia słabych inchibitorów z bossów ichi +
4. Dodanie jakiegoś fajnego dropu z Amorfy (np. Okowy snu)
5. Blokadę w pvp. Tak żeby w pvp można było walczyć z jedym graczem max 3 x na pół godziny (to zapobiegnie gnojeniu graczy z niskimi lvlami).
6. Palnijcie jakiegoś mega silnego bossa z 200 lvlem z którego będzie np. 5% szans na epika ale będzie możliwy do pokonania tylko dla lvli 130 +
------
Kris,
Te % są bardzo potrzebne do obliczania szansy trafiebia buffa / debuffa / ataku. Szczegulnie ważne dla dr oraz ryca. Jeśli Cię ta gra irytuje to w nią nie Graj! :roll: :D


Edytuj posty - rzuff


10 Lis 2013, o 22:45
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Mar 2013, o 12:01
Posty: 87
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Sorki za off top ale z amorfy dropi już okowy snu jak i resztki reffa


Ostrzeżenie za spam, taką uwagę mogłeś przesłać na priv - nie komentujemy tutaj postów, bo robi się bałagan. rzuff


11 Lis 2013, o 22:37
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2013, o 17:41
Posty: 18
Miejscowość: Skarbiec
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 48 razy
Nick w grze: Ghostdragon
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
dla mnie wystarczy nie osłabiać druida ogarniecie z pvp by max 2 osoby mogłyby bic sie z jedna i w walkach gildyjnych do honorowej walki wliczyc fakt ze ktos posiada epika :)

_________________
Ucieczka nowemu pumpowi - https://www.youtube.com/watch?v=LuouoUMIm34W grze od 19.11.11

Ile Twoje życie jest warte jeśli poświecisz je całe graniu?


16 Lis 2013, o 14:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron