Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Zlecenia - tylko propozycje 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Mar 2013, o 12:01
Posty: 87
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Zlecenia - tylko propozycje
nie ten temat tu sa propozycje na zlec


takie posty zgłaszaj do moderacji (wykrzyknik pod postem), nie spamuj odpowiadając w tematach! - ironka


19 Sie 2013, o 11:57
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Cze 2013, o 11:43
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: AdiPub
Post Re: Zlecenia - tylko propozycje
Ja bym zaproponowal jakies zlec na kase od 45 lv w Keme mogloby byc,a nie od 55 lv zanim ktos wbije to troche czasu minie , a jezeli ktos nie wklada kasy w gre a ubrac by sie chcial, wiec do rzeczy:

Bierzemy zlec u np.Akeema

Mamy do wylosowania 2 etapy.

Daje kogos do zabicia w 3/4 lokalizacjach [Nie wiem co,pomysle i dopisze :P]

Potem oddajemy i gotowe.


Zeby dawal tak w przedziale od 100-250/300 k :) to tyle odemnie

_________________
ElShaaravi S7.
Rycerz 93 lv [Ciagle ROSNIE]

Co dwie głowy to nie jedna


30 Wrz 2013, o 16:06
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: Zlecenia - tylko propozycje
AdiPub napisał(a):
Ja bym zaproponowal jakies zlec na kase od 45 lv w Keme mogloby byc,a nie od 55 lv zanim ktos wbije to troche czasu minie , a jezeli ktos nie wklada kasy w gre a ubrac by sie chcial, wiec do rzeczy:

Bierzemy zlec u np.Akeema

Mamy do wylosowania 2 etapy.

Daje kogos do zabicia w 3/4 lokalizacjach [Nie wiem co,pomysle i dopisze :P]

Potem oddajemy i gotowe.


Zeby dawal tak w przedziale od 100-250/300 k :) to tyle odemnie

1. Podałeś tylko jeden etap.
2. Nie podałeś colldownu.
3, Za duża nagroda w stosunku do trudności zlecenia (no chyba że cooldown będzie 2400h :D )
4. Jak się wszystko zsumuje to wiać ze zlecenie niedopracowane ( i to bardzo)


W tym temacie wpisujemy tylko propozycje, bez komentarzy - rzuff


30 Wrz 2013, o 19:08
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 19:40
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Zlecenia - tylko propozycje
Witam wszystkich pisze do was gdyż zostałem bardzo zbulwersowany ostatnimi wieściami z bloga co do update. Co do tematu druida jak zostanie wprowadzona kara co do korzeni to będzie lekka przesad a mo jak nic nie zmieniacie to on bije z meteo po 1k to jaki jest tutaj sens? Jak się zmienia vd co do tego ze hak i ukucia lalki ze omija uroki to polowy hp dt już nie ma. Wiec w dt będą siadać baty od każdego to się chyba mija z celem w takim razie chyba druid powinien dostać jakiś lepszy atak aby tez bil co najmniej po 600-700 na jakiś 70-80 lvl aby była walka wyrównana. Bo przecież korzenie już wogule nie będą wchodziły! Proszę o rozsądne balansowanie profesji albo korzenie zmieniacie albo leczenie bo w taki razie to jest bez sensu a mo ma wtedy za dobrze bo z podpalenia na wrazce bije tez po 700+. Moja propozycja to podniesienie dmg dla druida jak i tak zmieniacie na gorsze leczenie i korzenie.


Ten post tutaj całkowicie nie pasuje, rozumiem, że jest późno, ale proszę patrzeć co i gdzie klikasz. Ostrzeżenie za spam. rzuff.


4 Paź 2013, o 01:07
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Paź 2013, o 23:46
Posty: 1
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: szalonyhghx
Post Re: Zlecenia - tylko propozycje
to ja napisze tak to byłoby zlecenie na zabicie 10 tarantul
zlecenie dostajemy u wiedzmy hobert lub tego kabala
mamy ubić 10 tarantul
czas 10 minut
czas do następnego zlecenia 15 minut
tarantule można ubić tylko na bagnach ani w tunelach ani nigdzie indziej
nagroda 1000 zł
drugie to byłoby zlecenie na zabicie 10 czarnych pająków
ale trzeba by było zrobić tym czasowego kupca który daje nam zadanie obok wioski np mówi że nie może przejechać swoim wozem do alairu bo czarne pająki zagradzają mu drogę a gdy próbuje je przepędzić atakują go i pyta się nas czy mamy czas na małe zlecenie.
idziemy na bagna zabijamy 10 czarnych pająków wracamy do kupca a on daje nam nagrodę 1500 złota
czas to 15 minut a do następnego zlecenia 30 minut
kupiec potem znika no odjeżdża.
tylko by trzeba było zrespić trochę więcej tych czarnych pająków


23 Paź 2013, o 00:30
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Post Re: Zlecenia - tylko propozycje
Zlecenie będziemy brali u przewodnika czas 30 min fabuła ktoś przewodnikowi ukradł mapę i musimy tego kogoś znaleźć i zabić (mógłby się chować za każdy razem gdzie indziej tak jak rock) miałby 1500hp a w nagrodę można dostać albo darmową usługę u przewodnika albo złoto i doświadczenie albo czarną perłę,

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


8 Gru 2013, o 18:12
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Paź 2013, o 20:38
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: dalixer
Post Re: Zlecenia - tylko propozycje
Mini zlecko na kasę wymagany lvl 30 zlecenie brało by sie u wiły robiło by się je następująco idziemy do wiły potem do lendaua bierzemy ze sobą resztki maagi i jeszcze lecimy do grobowca po skrzynie następnie do chatki dr i dajemy im te zeczy oni dają nam laske i lecimy dajemy ją wiłie i dostajemy 100k czas na wykonanie 90 min do kolejnego zlecenia 12h


9 Sty 2014, o 23:39

Podziękowali: Rabu (10 Sty 2014, o 17:18)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Lut 2014, o 19:34
Posty: 3
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: fierykiller
Post zlecenie od konwojenta
zlecenie dla konwojenta :D

to zlecenie polega na (2 opcje) :

1 opcja - zabicie 5 osobowej grupy która znajduje się w zrujnowanej wierzy poziom 2 (człowiek ghadiry 1x bandyta [700hp] czkielet mag [500hp] 2x) potem zabieramy skrzynke która z taj gr wypadnie zanosimy ją konwojentowi

2 opcja - znalezienie 4 skrzynek z małą ilością głogu. Rozrzuconych po mapie arajlu (na mapie zlecenia będzie zaznaczone gdzie to się znajduje ) oddajemy głog konwojentowi

czas na zlecenie 30 minut czas do kolejnego zlecenia 15 min

zapłata:
- doświadczenie 4000
-złoto 4300

proszę o pozytywne rospatszenie

Ps. fierykiller s3

_________________
fierykiller s3 mag ognia 31lvl[color=#400040]voodoboss s3 voodoo48lvl [/color]


3 Lut 2014, o 20:43
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 1 Sty 2014, o 19:37
Posty: 6
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Zlecenia - tylko propozycje
Brakuje mi kilku zleceń, jak ja je nazywam "na myślenie". Nie bezmyślne bicie grupek potworków, a krótkie wytężenie szarych komórek dla nagrody. Wymyśliłem jedno dla małych levelków, może się komuś spodoba?

Nie mam pomysłu na żadne ciekawe dialogi itp. więc wybaczcie.

Zlecenie brane byłoby u Sarmatyna Davetha. Okazało się, że została mu skradziona jedna z ksiąg, które nie mało kosztowały w tamtych czasach. Prosi on nas o jak najszybsze odzyskanie jej. Nie ma on jednak pojęcia gdzie szukać. Mamy udać się do miasta.

Tu zaczyna się odliczenia, od 30min do zera, jak to jest zazwyczaj. Pierwszy etap sprawdza u nas znajomość postaci. Musimy przepytać dwie losowo wybrane osoby, które zostaną nam pokazane pod czasem, lecz nie zobaczymy gdzie je znaleźć. Gdy je odnajdziemy, załóżmy że były to karczmarz w porcie i strażnik więzienny, dowiadujemy się, że złodziej widziany był w wiosce Romana. Wyruszamy tam.

Rozmawiając z jednym z trzech kandydatów na sołtysa, zostajemy wysłani przez niego na wzgórza goblinów. Tam ubijamy goblina szamana, zwykłego lub lekko zmienionego z umkami vd, zależy od ekipy. Upuszcza on skrzyneczkę oraz listę przeciwników, którym powinniśmy zabrać ich "drop", aby stworzyć klucz do skrzyni. Gdy to zrobimy, załóżmy że mieliśmy do zdobycia serce brytana, ziele lecznicze i krew parobka, otwieramy skrzynkę i znajdujemy księgę. Oddajemy zlec.

Nagroda: Niech będzie tam z 500 expa i złota. Nie za wiele, a zlec prosta. Czas oczekiwania do kolejnej 45 minut.

Chce ktoś skomentować na priv? Tu nie można a zależy mi na tym.


3 Lut 2014, o 21:31
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013, o 23:02
Posty: 27
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Zegere
Post Re: Zlecenia - tylko propozycje
Npc Malenus w chatce obok mostku od plaży

Zlecenie drużynę składającą się z 5 mew/5 rozbitków

Zabij 10 mew Zabij 5 rozbitków

Czas trwania: 20 min.

Czas do oczekiwania: 10 min.

Dostajemy 4k expa (całe) bez ograniczenia lvl'owego

Złoto: 2,5k (całe) bez ograniczenia lvl'owego

To jest do obydwu zleceń!

_________________
Życie jest ciężkie...


1 Maj 2014, o 16:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron