Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Druid-uderzenie 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 2 Wrz 2011, o 16:30
Posty: 64
Miejscowość: Polska
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Druid-uderzenie
Dla druida uderzenie jest nic nie warte (bynajmniej dla mnie).

Lepiej gdy by było to uderzenia kuli Energi.
Np.Wale misia i daje 5 PA na atak i mam 46% (uderzenie mam na 3) i nie trafiam a tak to kula by pomogła i to bardzo w solowaniu bossów.

Kula by zabierała manę.
1 lvl 27
2 lvl 32
3 lvl 40
4 lvl 46
5 lvl 50
6 lvl 63
7 lvl 71


24 Paź 2011, o 15:36
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Druid-uderzenie
Hardion napisał(a):
Dla druida uderzenie jest nic nie warte (bynajmniej dla mnie).


Bynajmniej...

Hardion napisał(a):
Lepiej gdy by było to uderzenia kuli Energi.
Np.Wale misia i daje 5 PA na atak i mam 46% (uderzenie mam na 3) i nie trafiam a tak to kula by pomogła i to bardzo w solowaniu bossów.


Żeby tylko w solowaniu bossów... Druid to jedna z najlepszych klas. Żaden pomysł go ulepszający nie przejdzie. Nie gram druidem, lecz możesz bawić się w zbijanie obrony kamykami.


24 Paź 2011, o 15:41
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 2 Wrz 2011, o 16:30
Posty: 64
Miejscowość: Polska
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Druid-uderzenie
To siedz 40 min na solo Lód.
A żeby jeszcze trafić z uderzenia


24 Paź 2011, o 15:45
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Druid-uderzenie
Na ~57 lvl fizolem? Nawet bym nie miał co robić na lodzie. Czekać kilka rund aż zejdzie aura zimna i bić raz czy dwa na rundę. Kiedy stracę zbyt dużo hp muszę uciekać, co powoduje wzrost hp duszka.

Nawet energię czy ogień solowałem dopiero od 60-70+, bo wcześniej było to ryzykowne. Lecz i tak nie oznacza to że jest łatwo czy szybko.

Jak pisałem, zmieniaj obronę celu kamykami.

Doceń to, że w ogóle masz możliwość solowania bossów. Większość graczy już nie może. Jeśli trwa to zdecydowanie zbyt długo, zabierz ze sobą jakiegoś vd.


24 Paź 2011, o 15:57
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Lip 2011, o 19:42
Posty: 31
Miejscowość: Lubin
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Druid-uderzenie
Napisałeś, że Uderzenie to zbędna umiejętność druida. Napisałeś też, że dajesz 5PA na atak, ale ja uważam, że jako druid masz więcej możliwości niż inni i możesz dać więcej PA w atak, a mniej w obr. Co nam to daje? Proste więcej procent szans na trafienie. Sam mam postać-druida i nie ppowiem złego słowa na temat Uderzenia. To bardzo przydatny skill. Nie zyżywa dużo kondycji, a jeśli Ci jej zabraknie masz już umiejętność Wzmocnienie więc moim zdaniem nie ma problemu. Wystarczy mądzre rozłorzyć PA. Dla przykładu mój drut 23lvl rozwala w 1 rundę 2-3 taranttule lub 1 rycka upadłego. Nie jest to trudne, a nawet całkiem przyjemne expienie druidem. Nie doceniasz możliwości druidów i tego co potrafią :P Pozdrawiam :D

_________________
Napioor barb, s1


24 Paź 2011, o 16:40
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Druid-uderzenie
Hardion napisał(a):
Dla druida uderzenie jest nic nie warte (bynajmniej dla mnie).
1 lvl 27
2 lvl 32
3 lvl 40
4 lvl 46
5 lvl 50
6 lvl 63
7 lvl 71


Źle użyłeś słowa bynajmniej :P
Co do reszty
Druid to potęga można nim solować absolutnie wszystko ograniczeniem są tylko umiejętności osoby prowadzącej taką postać oraz czasami lvl czy rary. I co z tego że bijesz bossa 20 min czy nawet 30 skoro bijesz go sam?? Masz cały exp, złoto i rary dla siebie ! Sporo postaci może pomarzyć o solowaniu bosów.
Druid nie ma i nie dostanie ataku dystansowego (Zobaczymy co będzie w podklasach). tym bardziej grupowego zostanie tak jak jest a 71many na 7 lvl to trochę za dużo imo. :P

Zawsze możesz walić kamykami druid inwestuje w siłę wiec ma ładne dmg od nich lub nosić ze sobą łuk.
A nie pomyślałeś, że problem tkwi w twojej postaci a nie w um?


24 Paź 2011, o 16:53
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Druid-uderzenie
odejmij do tego manę niwelowaną przez źródło ;)

uderzenie zbędne? a na jakim poziomie masz? ja całkiem sobie chwalę swoje na 4 i nie żałuje PU danych w nie. Na buffach potrafię bić całkiem nieźle :) więc nie wiem, co Ci nie pasuje w nim.


A racja źródło zapomniałem o tym kolejnym atucie druta :P
~~Pirek


24 Paź 2011, o 16:57
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 20:57
Posty: 145
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Druid-uderzenie
Hardion napisał(a):
Dla druida uderzenie jest nic nie warte (bynajmniej dla mnie).

Lepiej gdy by było to uderzenia kuli Energi.
Np.Wale misia i daje 5 PA na atak i mam 46% (uderzenie mam na 3) i nie trafiam a tak to kula by pomogła i to bardzo w solowaniu bossów.

Kula by zabierała manę.
1 lvl 27
2 lvl 32
3 lvl 40
4 lvl 46
5 lvl 50
6 lvl 63
7 lvl 71

Hardion napisał(a):
To siedz 40 min na solo Lód.
A żeby jeszcze trafić z uderzenia



musisz byc bardzo slabym drutem. takze proponuje najpierw nauczyc sie grac a potem proponowac jakies zmiany. madrzejsze niz teraz.


24 Paź 2011, o 18:35
Profil
Post Re: Druid-uderzenie
Na 57lvl 40min lód? Ja swoim druidem na 63 robiłem całe duszki w 1h(uderzenie na 3).Nie wiem jak ty grasz, ale widze że marnie Ci to wychodzi :P


24 Paź 2011, o 19:05
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Mar 2011, o 20:36
Posty: 756
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 139 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Druid-uderzenie
Hah. Uderzenie jest spoko.
Nie ma co narzekać, po usolowaniu Gregoriusa (co prawda w jakieś 50 rund ) nie oddam druida za nic innego, poza tym w czym uderzenie przeszkadza ?
Mamy osy i korzonki co razem daje już całkiem sympatyczne obrażenia i przewagę w walce, po co mu inny atak.
Moim zdaniem druid jest dla cierpliwych, szczególnie kiedy w gre wchodzi gra solo, a wtedy warto przeboleć te pół godzinki.

_________________
W grze od 24.12.2010
W ekipie od marca 2011


24 Paź 2011, o 21:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 174 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: