Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 ulatwienie dla prowadzacego pt i potanie 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Lis 2011, o 23:27
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post ulatwienie dla prowadzacego pt i potanie
Witam Wszystkich

Gram od dawna ale w obecnej grze jest parę rzeczy które było by można zmienić aby lepiej nam wszystkim się grało.

1) Osoby które prowadza pt zawsze zaglądają i sprawdzają czy ktoś potał, ja gram magiczna postacią wiec często prowadzę w pt i jest dla mnie to uciążliwe zaglądanie po każdej bitwie wiec czemu nie zrobić widocznego pt zawsze na wierzchu? to jest ułatwienie dla prowadzącego pt. przykład jest poniżej jak ja to widzę.

2) Drugim problemem jest potanię po zaliczeniu deda a gdy jesteśmy na wyprawie na bossa to liczy się czas. Szybko się zregenerować i wrócić do pt wiec tu tez można to ulepszyć i sprawić by potanię było sprawniejsze i wygodniejsze.

Załącznik:
gra pomysl.jpg


http://scr.hu/0yte/57ijz jeśli nie widać obrazka

Jak widać na ss pt zostało pokazane na lewym pasku które niczemu nie służyło a teraz mamy większy obszar mapy widoczny i przede wszystkim widzimy nasze całe pt i wiemy kto nie potał.
To by było rozwiązanie 1) dla prowadzącego pt

Drugie to zostały umieszczone na ss ikonki potek stan ile ich obecnie mamy i przypisane do nich "Z" "X" "C"
pomyślałem ze łatwiej będzie nacisnąć "Z" co sprawi ze będzie można szybciej potać flaszki HP.
wiem ze piszemy tez na czatach i każde naciśniecie z będzie oznaczało potanię ale może udało by się zrobić skrót 2 klawiszy np " Ctrl + Z"
a jak nie to samo umieszczenie ich na widoku i dwukrotne klikniecie na nie myszką sprawi ze będziemy w ten sposób potać będzie szybsze i łatwiejsze

wiec pomysły to:

1) Widoczne pt
2) łatwiejsze potanię (nie koniecznie z przypisanym skrótem)


Proszę o rozpatrzenie pomysłu i ewentualne komentarze w końcu wszyscy chcemy aby grało się lepiej


1 Maj 2014, o 16:22
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Post Re: ulatwienie dla prowadzacego pt i potanie
Pomysł 1 może być, dla mnie to jest niepotrzebne, ale nie pogardzę.
Pomysł 2 przewijał się wiele razy i zostawał odrzucany. Jak gdzieś usłyszałem Taern to gra zręcznościowa i polega na szybkim klikaniu.

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


1 Maj 2014, o 16:27
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: ulatwienie dla prowadzacego pt i potanie
1. Przedzierało się wiele razy na forum- Taern nie będzie grą, w którą ingerować będziemy przy użyciu klawiszy.
2. Sama idea poprawy jak najbardziej porządana, za to pomysł raczej nie do zrealizowania (przynajmniej moim zdaniem). Pamiętajmy, że aby zauważyć zmianę paska "wigoru" należy odświeżyć okno podglądu. Jeżeli umieścić podgląd jak przedstawia Twój projekt zapewne trzeba by było w jakiś sposób dokonać refresh'a. Poza tym ze strony estetycznej nie wygląda to najlepiej.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


1 Maj 2014, o 17:32
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: ulatwienie dla prowadzacego pt i potanie
viewtopic.php?f=121&t=35922

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


2 Maj 2014, o 10:29
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron