Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 "Kupię słownik" 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2012, o 12:09
Posty: 119
Miejscowość: Demother
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: Gondolf
Post "Kupię słownik"
"kupię słownik' na forum? A czemu nie. Nie jestem jakimś Mega- zwolennikiem tego poprawienia, ale jak jest w grze to czemu nie na forum? Są osoby, które specjalnie spamują. Jest to np. jeden z poradników dla voodoo. Temat zamknięty ale oczy są niszczone przez umyślnie robione byki na każdym kroku. Postu z poprawieniem "kupię słownik" niedalobysie edytować. Dlatego "kupię słownik" przyznawane by było za naprawdę poważne wykroczenie/wielką ilość mniejszych błędów.

Ps.: proszę o nieudzielanie się, jeśli nie wiesz co napisać/nabijasz posty/jesteś głupim spamerem, bądź nie umiesz czytać że zrozumieniem. Proszę o uzasadnioną krytykę/pochwałę.

_________________
Gram już tylko vd i mi z tym dobrze :)
Chętnie biorę udział w sesji fabularnej


29 Maj 2013, o 20:58
Profil
Post Re: "Kupię słownik"
Ja tam wolę czytać temat z błędami niż zdania typu:
"jeśli wbijesz kupie słownik poziom kupie słownik to daj kupie slownik umiejętności w kupie słownik"
"Jeśli wbijesz już poziom dwudziestydrugi to daj punkty umiejętności w źródło"

Edit: I na dodatek jak mod będzie kazał poprawić mu to nie będzie nawet wiedział co chciał napisać


20 Cze 2013, o 07:33
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lis 2012, o 12:56
Posty: 38
Miejscowość: Łuków
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: KicinskY
Post Re: "Kupię słownik"
Moim zdaniem trzeba szanować innych i nie pisać takich byków. Można coś z tym zrobić, ale może nie tak drastycznie jak to napisał seba, tylko niektóre rażące błędy.

_________________
Postacie:
KicinskY S5 Stworzony 15.06.2013r.



Jeśli pomogłem?------>Image


20 Cze 2013, o 16:15
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: "Kupię słownik"
ja tu się zgadzam z sebą, na forum takie rozwiązanie się nie sprawdzi - w efekcie teksty będą jeszcze mniej czytelne.

błędy się zdarzają, niech po prostu każdy ze swojej strony stara się najlepiej jak potrafi nie robić ich.

(a 'poradnik' przeniosłam do archiwum żeby nie raził co wrażliwszych oczu;) to akurat był klasyczny przykład trolla który pisał jak pisał celowo - takich użyszkodników nie tolerujemy tutaj.)


21 Cze 2013, o 16:43
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: "Kupię słownik"
Dodatkowo na forum, błędy są podkreślane przy pisaniu posta (chyba wszystkie przeglądarki mają już tą opcję). W grze tego nie ma.


21 Cze 2013, o 17:52
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2012, o 12:09
Posty: 119
Miejscowość: Demother
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: Gondolf
Post Re: "Kupię słownik"
Rozumiem i proszę o zamknięcie. A tak nie na temat to w najlepszych propozycjach jest pomysł wskaźnik osób w drużynie oznaczony jako niewprowadzony, a jest już od dawna. (nie chciałem otwierać osobnego tematu).

Zamykam. A tak nie na temat, skoro jest to kiedyś będzie - rzuff

_________________
Gram już tylko vd i mi z tym dobrze :)
Chętnie biorę udział w sesji fabularnej


27 Cze 2013, o 08:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron