Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 VD - za słaby . 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Post VD - za słaby .
Proponuje , żeby zmienić u vd :


Ukłucie lalki na 7 poziomie pobiera aż 38 many - zamieniamy na 10 many , żeby mogł zabić jak najwięcej osob nie tracąc many . Można zmienić też obrażenia na 7 poz. ma tylko 165 % niech bedzie to było 669% bo i tak wszyscy padają na max 4 strzały więc co to za rożnica , proponuje także żeby omijało def na uroki .

Wyssanie many - niech obiera na 7 poz. 1 kondy , co runde oddanawiała nam się konda na full gdy damy 5x ssanie i niech szansa trafienia bedzie liczona od wiedzy , bo co to za różnica czy wyssamy na 10% czy na 70 %

Otępienie - Tak jak z lalka niech omija def na uroki i zwiększa dmg o 300 % i obniża obronę psychiczną o 100 %


Mam nadzieje , że podane propozycje się Wam podobaja . Propozycja trochę zbedna bo praktycznie nic by to nie zmieniło u vd , ale napewno wejdzie wraz z nastepnym upem .

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


30 Kwi 2014, o 19:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron