Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 propozycje poprawek do gry 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Gru 2014, o 18:11
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post propozycje poprawek do gry
Skoro odpoczynek jest tak długi, a na niektórych instancjach trzeba korzystać z potów proponuje przypisać do cyfr klawiatury 1,2,3 i 4 możliwość używania potów. znacznie usprawniło by to grę.

W celu usprawnienia przemierzania po mapie proponuje wprowadzić wierzchowce(konie bądź inne egzotyczne zwierzęta), które np zwiększą prędkość ruchu o 200%

Rozbudował bym drzewko umiejętności premiowanych postaci tak aby rozwój postaci był bardziej zróżnicowany ( na chwile obecna można manipulować tylko statami i na ogól wszyscy gracze maja ten sam build )

Taka uwaga odnośnie MO z meteora nie lecą krytyki, a moim zdaniem powinny


11 Gru 2014, o 16:38
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: propozycje poprawek do gry
Cieszę się, że forum i gra się rozwija, czego dowodem są nowi gracze i użytkownicy.
Wszystkie, powtarzam:
WSZYSTKIE
zagadnienia które poruszyłeś, były juz poruszane w bliższej lub dalszej przeszłości na tym forum. Proszę, używaj opcji "szukaj", modzi mogą mieć gorszy dzień ect

By pod tematem nie zrobił się spam (jak to się często robi) post został już zgłoszony, autor wie że jest opcja "szukaj"


11 Gru 2014, o 16:45
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2013, o 15:17
Posty: 48
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: kwaratanna
Post Re: propozycje poprawek do gry
1 propozycja:Na używanie potów pod cyframi jestem na tak ale odpoczynek nie jest aż tak długi a jak sie ma duzo hp i zostało nam 50 hp to sie włączy odp poczyta chwile globa i juz mamy full hp.

2 propozycja:dla mnie ten pomysł jest bez sensu skoro i tak postac szybko chodzi.Np jesli sie doda te wierzchowce i po walce na czarnym wylądujemy, zostaje nam 500 hp i dzieki nim bedziemy mogli ucieć z niego w dużym tępie a ci co nie czytają forum to będą myśleli ze ta osoba chakuje.Więc jestem na nie.

3 propozycja:Jestem na nie(nie wiem co dodac do opisu zeby to uzasadnic :D )

4 propozycja:Jestem na tak ponieważgdy jest pvp i bedzie bił x5 mete a trafi tylko 5 mete i zostaje jemu np 200hp i dzieki takiemu mete uda nam sie go zabic.

_________________
Pomogłem ? dej Kufel ja postawie !!


11 Gru 2014, o 16:49
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Gru 2011, o 17:42
Posty: 112
Miejscowość: Mokradła
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Spectrum
Post Re: propozycje poprawek do gry
Co do pierwszej propozycji na temat potania, to temat był parę razy wałkowany na forum, przykładowo moja propozycja: viewtopic.php?f=121&t=36917&p=272124&hilit=szybsze+potanie#p272124

Co do wierzchowców, to i tak tempo poruszania się na mapie zostało zwiększone, a osobiście nie odczuwam potrzeby ich posiadania, według mnie jest OK. Po drugie gdyby takie coś było, czy czasem nie zwiększyły by się lagi spowodowane szybszymi animacjami postaci u graczy ze słabszym sprzętem? (nie znam się na tym, tylko mi się tak wydaje).

O co chodzi Ci dokładnie z tym drzewkiem umiejętności? Chodzi Ci o podklasy?

Co do meteo, to nie powinny z nich lecieć krytyki, byłoby to za mocne na h-lvl.


11 Gru 2014, o 17:05
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lis 2012, o 14:19
Posty: 177
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 57 razy
Serwer: HardCore
Post Re: propozycje poprawek do gry
Wszystkie pomysly, ktore sie tu pojawily juz wielokrotnie przewijaly sie na forum. Nic z tego poki co nie bedzie wprowadzone.

Ten temat zamykam, a na przyszlosc prosze o uzywanie szukajki.

_________________
Ciało znikło, a duch,
Nieśmiertelny za dwóch,
Dalej bzdury te same plótł wciąż...


11 Gru 2014, o 17:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 115 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron