Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Zmiejszenia dropa rarów 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Lis 2016, o 19:54
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: IzxMo
Post Zmiejszenia dropa rarów
. jak zmiejszacie limit lvlowi licząc Krzyżaka do 50 lvla i rużnych bossów powinniście blokować dropa raru i tylko by dawał presta to jest moje zdanie bo ja na 95 lvl dropłem za 1 razem Ayla i Martumal za 1 razem . blokada raru do limitowanych lvli powinno być blokowany rar jak na moje zdnanie i inne bossy


21 Paź 2017, o 14:37
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2011, o 18:33
Posty: 206
Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 102 razy
Otrzymanych podziękowań: 176 razy
Nick w grze: Kesibin
Post Re: Zmiejszenia dropa rarów
Według mnie, osoba zakładająca temat, myśli, że opisane na wiki lvle ograniczenia dropa np dla krzyzaka 30-50 calkowicie wylaczaja na tych lvlach dropa. Przynajmniej tak mi sie wydaje... Cieżko sie rozszyfrowuje takie cos

_________________
Nie wiesz o co chodzi? Chodzi o http://screenshooter.net/100009842/kesibin

Turniej Profesji Ostlor 2018 Luty: 1 Miejsce
Turniej Profesji Ostlor 2018 Grudzień: 1 Miejsce

11.03.2017 11:16 Epik Imisindo został zdobyty!


21 Paź 2017, o 15:25
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Zmiejszenia dropa rarów
Dziękujemy za propozycję, ale faktycznie musisz popracować nad stylem, ortografią i przelewaniem myśli na forum, gdyż twoja propozycja jest niezrozumiała.

Polecam zapoznać się jak wspomniał kolega wyżej z mechaniką dropienia rarów i obniżeniem szansy na drop, szczegóły są dostępne na wiki.

Sam pomysł całkowitego blokowania dropu rarów po przekroczeniu danego poziomu zupełnie zmieniłby grę, jej ekonomię, ilości rarów i dramatycznie ograniczył grę wysokich poziomów, ich szansę na zarobek. W zasadzie pozostałoby bić tylko najlepsze bossy, które tego ograniczenia nie posiadają, a gra solo przestałaby istnieć.

Graczy komentujących tego typu "pomysły" proszę o powstrzymanie się od nieuzasadnionego hejtu i w miarę możliwości podawanie argumentów.

Wydaje mi się, że nie ma szans na wprowadzenie takiego rozwiązania. Jeśli ktoś z inżynierów ma inne zdanie to proszę odblokować temat i kontynuować dyskusję.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


21 Paź 2017, o 15:38
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 113 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron