Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Aktywność w Gildiach 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Lip 2019, o 18:18
Posty: 2
Miejscowość: Władysławowo
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Natshi
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Aktywność w Gildiach
Fajną sprawą byłoby dodanie aktywności w gildii :roll:

Chodzi mi tutaj o to że klikając w zakładkę naszej gildii nie widzimy kto jest aktywny a kto nie a każdego tez nie można mieć w znajomych.
Dobrym pomysłem byłoby dodanie małej zielonej kropki koło nicku w gildii byłoby łatwiej sprawdzić ludzi aktywnych.
Tak samo jak poszukujemy gildii łatwiej by było sprawdzić czy kanclerz danej gildii jest aktywny. :D

Temat wielokrotnie powtórzony, proszę korzystaj z wyszukiwarki przed zakładaniem tematów. Archiwizuję. Szymdaro

_________________
Voodoo89


19 Lip 2019, o 18:42
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktywność w Gildiach
Pomysł już obił mi się o uszy i napewno było już sporo tematów odnośnie tego. Z pierwszą częścią się zgodzę, natomiast z drugą no nie za bardzo :D

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


19 Lip 2019, o 18:49
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2011, o 18:33
Posty: 206
Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 102 razy
Otrzymanych podziękowań: 176 razy
Nick w grze: Kesibin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktywność w Gildiach
Tez kiedys myslalem ze nie mozna miec wszystkich z gildii w ziomkach, teraz mam 150 slotow w znajomych, gdzie to i tak malo w porownaniu z innymi.

Temat ten byl bardzo dawno temu i sie nie przyjal. Watpie ze cos sie zmieni, a przynajmniej w wersji 2D.

_________________
Nie wiesz o co chodzi? Chodzi o http://screenshooter.net/100009842/kesibin

Turniej Profesji Ostlor 2018 Luty: 1 Miejsce
Turniej Profesji Ostlor 2018 Grudzień: 1 Miejsce

11.03.2017 11:16 Epik Imisindo został zdobyty!


19 Lip 2019, o 19:03
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktywność w Gildiach
Areol napisał(a):
Tez kiedys myslalem ze nie mozna miec wszystkich z gildii w ziomkach, teraz mam 150 slotow w znajomych, gdzie to i tak malo w porownaniu z innymi.

Temat ten byl bardzo dawno temu i sie nie przyjal. Watpie ze cos sie zmieni, a przynajmniej w wersji 2D.


nie przyjal tzn ekipa miała wywalone na realne potrzeby graczy.

Ten temat powraca cały czas i jest zakładanych przez nowych użytkowników, którzy (podobnie jak starzy) odczuwają ten sam problem. Cięzko mi uwierzyć, że to musi być takie trudne od strony programistycznej, skoro system "zalogowań" mamy już dla znajomych. Chyba, że taern jest tak świetnie napisany, że zamiast czegoś uniwersalnego to mamy system znajomych, gdize zmiana jednej linijki kodu to super ryzyko xD


19 Lip 2019, o 19:17
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 110 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron