Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Moje pomysły na ulepszenie Taern 

Podoba Ci się moje myślenie?
Tak, i to bardzo 11%  11%  [ 1 ]
Tak nawet 0%  0%  [ 0 ]
Nie wiem sam 0%  0%  [ 0 ]
Nie bardzo 78%  78%  [ 7 ]
Zdecydowanie nie! 11%  11%  [ 1 ]
Razem głosów : 9

 Moje pomysły na ulepszenie Taern 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Lip 2019, o 14:39
Posty: 1
Miejscowość: Opole
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Shyper
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Moje pomysły na ulepszenie Taern
Siemano. Chciałbym się z Wami podzielić i podyskutować nt. zmian jakie widzielibyśmy w grze. Zapraszam. Marzę żeby zostać lore masterem i pomysłodawcą ;)

-rozbudowałbym questy i PRZEDE WSZYSTKIM fabułę

-system walki jest unikalny i podoba mi się, % to % w końcu ;)

-podoba mi się że są quest chainy omawiające dane bossy i przedstawiające ich historie

-zatrzymywanie się żeby zrobić odp jest moim zdaniem trochę do kitu, dlatego zrobiłbym że mamy regeneracje poza walką (pola białe, zielone, żółte, czarne)(na czerwonym jest wyłączona)

-nie ograniczajmy się tylko do ludzi, stwórzmy więcej ras grywalnych

-WIĘCEJ UMEK

-więcej klas, mam propozycje: szaman (włada żywiołów)(healer,dps), pan śmierci/ nekromanta (wskrzeszałby szkielety którymi by dowodził, plus max umka to może być coś odwrotne do vd, wskrzeszenie sojusznika, aczkolwiek byłoby kosztowne w warunki (dps,tank), zabójca/ninja (wiadomo)(dps), przywódca watahy (coś ala łucznik tylko polegał by na swoim towarzyszu(zwierzak) który by tankował i prowokował przeciwników)(dps, tank), samuraj/władca wichru(ziomek któremu służy wiatr i się nim posługuje)(dps)

-rozbudowałbym pulę itemsów bo te wszystkie roślinki to po co? Są tylko używane do flasz. Jakieś potki, wywary, coś teges. *noł plat inkluded*
-rozbudowanie mapy, mało tych lokacji trochę

-większy użytek z imperiałów

-więcej depo; kowali;npc, którzy coś mają nam do zaoferowania;itp
-trochu dziwny wygląd za platynę

-zmieniłbym taern na pay2play i usunął system platyny, bo robi z taerna ciut p2w

-przerzuciłbym sie na aplikację, po co na internecie lecieć?

-rozreklamowałbym bym grę (nwm jak z budżetem stoicie ;) )

-popracowałbym nad dialogami...

-eventów jest dużo, szkoda że tyle pod pvp i tak późno wszystkie, nie każdy ma 1. zmianę

-inne formy podróży niż pieszy i podróżnik


Wiem że ogólnie ale nie chce się tak bardzo rozpisywać. Mogę się odn. każdego punktu zrobić osobny post.
Dzięki za dzielenie się z góry ziomy.
Za Taern!


na przyszłość proszę zapoznać się z informacjami przekazywanymi przez ekipę,
poszukać podobnych pomysłów na forum. To co określasz jako pomysł musi nim być, a nie listą życzeń. Tu pomysłu nie ma żadnego. Unikaj pisania z wykorzystaniem kolorów, szczególnie tych używanych przez ekipę. Szymdaro

_________________
Inżynier Shyper


30 Lip 2019, o 01:56
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2017, o 17:32
Posty: 12
Podziękowano: 81 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje pomysły na ulepszenie Taern
Część z tego to nawet nie są pomysły :lol: ale okej zacznę od tego, że gdybyś czytał bloga to byś wiedział, że fabuła i questy będą rozwijane wraz z lub po 3D. Dwa następne punkty ominę bo nie wiem gdzie tam jest jakiś pomysł.
Według mnie odpoczynku zmieniać nie trzeba tym bardziej, że samo słowo odpoczynek raczej nie polega na tym, że jak odpoczywasz to jednocześnie biegasz.
Zaproponuj jakieś rasy lub coś innego co miało by sens bo niżej jeszcze piszesz o nowych klasach postaci to już nie wiem ile by tego było.
Było już dużo pomysłów i propozycji w sprawie nowych umiejętności (możliwe, że nawet ekipa wypowiadała się na ten temat), a jak już chcesz dać jakiś pomysł to byś rozwinął jakie nowe umiejętności chciałbyś zobaczyć.
Było mówione o magu lodu, magu wody czy obiecanych już dawno podklasach ale o jakimś panu śmierci lub nekromancie nie słyszałem i raczej nie uważam tego za dobry pomysł, zbyt dużo by tego było gdyby jeszcze miały dojść jakieś rasy.
Są różne przedmioty/surowce które faktycznie nie są używane np. Głowa Podróżnika ale jak coś ma użycie w tym przypadku flaszki lub eliksiry itp. to po co specjalnie dodawać jeszcze więcej jakiś roślinek lub dawać im jeszcze więcej sposobów użytku.
Uważam, że ta gierka jest dobrze rozbudowana w mapy, są duże jak i jest ich dużo ale możliwe, że w 3D dojdą jakieś nowe.
Nie mam pojęcia do czego więcej mogłyby przydawać się imperiały, już i tak jest z nich duży użytek np. wymiana flaszek u kulawego, kupno kryształów na draugula, teleportowanie się za pomocą podróżnika. A jak tak bardzo chcesz żeby miały większy użytek to daj jakąś propozycje gdzie mogłyby się przydać.
Jak brak Ci miejsca w depo to zrób sobie postać/postacie na 2lvl i z niej masz dużo dodatkowego miejsca, kowali masz kilku i czy naprawdę jest ich aż tak mało tym bardziej jak prawie co każdą większą mapkę masz jakiegoś? Jakieś nowe npc u których można coś kupić fajnego lub wymienić to spoko pomysł tylko pytanie CO?.
Nie wiem o co chodzi Ci z tym wyglądem, możesz się zrobić na różowo z opaską na oko, już jest to chyba wystarczająco dziwne :?
Jak usuniesz system platyny to jak twórcy gry mają na niej zarabiać? No chyba, że chcesz mieć reklamy wyświetlające się po przejściu na inną mapę :)
Będziesz mógł grać na aplikacji jak wejdzie 3D.
Ruszy reklama pewnie jeszcze przed 3D, poczekajmy 'chwile' :P
Dialogi w Q czy w normalniej rozmowie z npc? Ogólnie nie wiem co miałoby być z nimi nie tak.
Gdzie masz eventy pod pvp? No chyba, że chodzi Ci o turnieje, które nie są eventami. Często bywa, że eve masz w weekend w okolicach godziny 10/11. Trzeba oczywiście przyznać, że eve w tej grze jest trochę mało więc trudno podawać przykłady z eventów które były z rok temu ale trzeba patrzeć na aktualności bo na przykład jakiś czas temu było HH w tygodniu o godzinie chyba jakoś 10 do 13 :)
Jak masz rozbudowaną G to możesz się jeszcze teleportować przez G, przenoszenie się po mapach jest wystarczająco ułatwione.
Może następnym razem podaj jakieś lepsze, nie powtarzające się i bardziej rozwinięte oraz lepiej opisane propozycję :D Pozdrawiam

_________________
Turki i więcej turków, a obok główna postać :P

Miejsc 1: 12
Miejsc 2: 9
Miejsc 3: 12
(Wiem, że mało, ale będzie więcej :D)


30 Lip 2019, o 02:59
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2011, o 18:33
Posty: 206
Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 102 razy
Otrzymanych podziękowań: 176 razy
Nick w grze: Kesibin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje pomysły na ulepszenie Taern
Niepotrzebnie ziomeek zakladales ten temat skoro miales zamiar napisac takie cos. Ja, jak i wiekszosc czytelnikow powie ci, ze to nawet nie sa pomysly, a jak juz sie uprzec i cos by tym "wartym rozszerzenia pomyslem nazwac* to po prostu zapisales w tym poscie tyle tego, ile najmniejsza rzecz powinna miec rozpisanych powodow, wad, zalet i co przyniesie wprowadzenie go w zycie.

W sumie swoj post zakoncze na tym ze nie podales zadnych konkretow, bo nie chce mi sie rozpisywac w tym temacie, ktory wyglada jakby byl tworzony dla zabawy, czy tez z nudow, gdzie po 5 minutach znalazles sobie zajecie i postanowiles go opublikowac.

Taka rada na przyszlosc... Forum jest ciemne, nie polecam uzywqc ciemnych kolorow tekstu na ciemnym tle bo ciezko sie to czyta.

_________________
Nie wiesz o co chodzi? Chodzi o http://screenshooter.net/100009842/kesibin

Turniej Profesji Ostlor 2018 Luty: 1 Miejsce
Turniej Profesji Ostlor 2018 Grudzień: 1 Miejsce

11.03.2017 11:16 Epik Imisindo został zdobyty!


30 Lip 2019, o 07:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 124 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron