Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Taki mały pomysł :P 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 13 Lip 2011, o 11:51
Posty: 59
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Taki mały pomysł :P
Myślę ,że przedmioty wyrzucane przez innych graczy mogłyby pokazywać się w postaci skrzynek ,aby inni gracze mieli możliwość ich podniesienia ,oczywiście one by znikały po pewnym czasie powiecmy 3min. Mały pomysł mogący umilić grę malym lvl. |:-)


13 Lip 2011, o 13:09
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Taki mały pomysł :P
Sądzę, że to zbędne. Po pierwsze wyrzuca się na ogół mało wartościowe itemy, a skoro wyrzucają je gracze z dużym lvl, to na ogół tam, gdzie nie ma lowlvl, bo jeszcze tam nie chodzą. Po drugie strasznie zawaliłoby to mapę masą skrzynek i zmęczyło serwery.

@down nie jestem z założenia przeciwny, tylko wyrażam swoje zdanie. Pewnie w 90% jestem negatywnie nastawiony do pomysłu, a wynika to z mojego poglądu na grę i jej rozwój oraz poprawianie błędów, co dla mnie wydaje się najistotniejsze, dopiero na dalszym planie wprowadzanie udogodnień ułatwiających już i tak na średnim poziomie trudności rozgrywkę.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro, 13 Lip 2011, o 13:55, edytowano w sumie 1 raz



13 Lip 2011, o 13:33
Profil WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 13 Lip 2011, o 11:51
Posty: 59
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Taki mały pomysł :P
Szymdaro zauważyłem ,że wiele postów napisanych przez cb jest z góry założenia na 'NIE' .Myśle ,że wiele osób by podnosiło takie cóś :P chociażby chcąc uzbierac troszeczkę kasy i serwery by nie były tak zawalone. :roll:

_________________
Bruise s3 lvl: 49 :P - Na razie przerwa
BruiseŁuk s3 lvl :47 :D - ciągle rośnie


13 Lip 2011, o 13:47
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lip 2011, o 12:58
Posty: 42
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Taki mały pomysł :P
Mnie się pomysł podoba.
Jako low lvl liczący się z każdym groszem, chętnie pozbierałbym takie "śmiecie". Nawet jakbym ich sam nie potrzebował, to bym je sprzedał u kowala i miał dodatkowe kilkaset sztuk złota na zakup nowego ekwipunku. :D

_________________
And so I left - cold of heart and soul. Forced to the road, and the long, bitter night.


13 Lip 2011, o 13:58
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2011, o 02:57
Posty: 109
Miejscowość: Edinburgh
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Bella
Post Re: Taki mały pomysł :P
Dla mnie pomysl tez zbedny. Kazdy z nas zaczynal od zera. Szymdaro nawet jesli jest na "nie" to dlatego, ze zna troche juz te gre. Najpierw niech Team skoncentruje sie na poprawkach i ulepszaniu tego co juz jest. Brak kasy? Nikt nie broni biegac do Romana po ziemniaki.

_________________
Bella
knight 95 - ON
druid 90 - OFF
server EU

- The Black Pearl -


13 Lip 2011, o 14:17
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 23:30
Posty: 22
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Taki mały pomysł :P
jestem na tak i na nie. na tak poniewarz mogło by to pomóc finansowo a na nie bo tych skrzynek by było bardzo dużo i przejść by sie nie dało


13 Lip 2011, o 14:28
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2011, o 21:54
Posty: 93
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Taki mały pomysł :P
Bez przesady :shock: .
Z innych gier mmorpg wyniosłam cenne doświadczenie, że jeśli za bardzo pomagamy low lvlom finansowo to oni stają się straszliwie roszczeniowi i totalnie niezaradni,no bo po co cokolwiek robić, skoro zawsze znajdzie się jakiś high lvl który da x k / item , czy co tam jeszcze.

Poza tym w początkach gry może i jest nieco trudno. Ale bardzo dobrze! Dzięki prologowi + trudom początków w Wybrzeżach Haligardu jest znaczący odsiew dzieci neo, które tą grę by po prostu zniszczyły.
Inteligentny gracz, zapyta o poradę tych bardziej doświadczonych na czacie, dowie się co i jak i... poradzi sobie sam. Bez proszenia się, spamowania i zadręczania high lvli. I właśnie na takich ludzi stawia ta gra.

Oddawanie itemów w postaci skrzynek jest bez sensu, gdyż jeśli masz potrzebę podzielenia się z innymi tym co masz, to robisz temat na forum z spisem itemów i pokazujesz go na czacie handlowym. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to się odezwie. Proste i wygodne.

_________________
Być neutralnym w walce dobra ze złem, to opowiadać się po stronie zła
Andrzej Sapkowski, Lux Perpetua


13 Lip 2011, o 14:53
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lip 2011, o 12:58
Posty: 42
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Taki mały pomysł :P
Ja natomiast z innych gier mmorpg wyniosłem odmienne doświadczenia. Wiele radości sprawiało mi upuszczenie przedmiotów na ziemię i obserwowanie jak newbie z jeszcze większą radością podnoszą te prezenty. A pomoc otrzymana od innych graczy nigdy nie sprawiła, że stałem się niezaradny - wręcz przeciwnie, a na dodatek nauczyłem się sam pomagać innym.

Zgadzam się z tym, że poziom trudności to dobry sposób na selekcję bardziej dojrzałych graczy, jednak nie rozumiem w jaki sposób propozycja zawarta w tym temacie ma związek ze spamowaniem i zadręczaniem high leveli? Według mnie, jeśli ktoś jest niezaradnym neo kidem, to będzie żebrał o złoto/przedmioty niezależnie od tego, czy omawiana propozycja zostanie wprowadzona.

Według mnie oddawanie przedmiotów w postaci skrzynek ma taki sam sens jak zakładanie tematów ze spisem przedmiotów na forum, czy pokazywaniem ich na czacie handlowym. Skoro już wspomniałaś o wygodzie i prostocie, to śmiem twierdzić, że upuszczenie przedmiotu w postaci skrzynki jest wygodniejsze i prostsze niż zakładanie tematu na forum. :)

_________________
And so I left - cold of heart and soul. Forced to the road, and the long, bitter night.


13 Lip 2011, o 15:58
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Post Re: Taki mały pomysł :P
Zgadzam się z Niobe, jest multum mozliwosci zdobycia kasy, qesty, zlecenia .Nie sadze żeby lowlev musial byc w stanie wykupić cały sklep po kilku h zbierania złomu, gdzie tu zabawa..
Chcący pograc w taerna sobie poradzą, leniwi... no cóż to nie gra dla leniwych...
Jestem na nie.

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


13 Lip 2011, o 16:09

Podziękowali: Niobe (13 Lip 2011, o 18:18)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 18:35
Posty: 1643
Miejscowość: RZE
Podziękowano: 302 razy
Otrzymanych podziękowań: 400 razy
Nick w grze: Buszcik
Post Re: Taki mały pomysł :P
Mi się tylko kojarzy:
-PLX FRI ITANS
-Wyzuc smiecie
-dasz cos

Nie jest to chyba najpotrzebniejsze...
Jeśli liczysz na prezenty to może ci to oddać na handlu
Tyle w temacie

_________________
Image
Buszcik - BuszcikMag - BuszVd s2 -- Busio s0


13 Lip 2011, o 16:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron