Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Cykl: "Pytamy Adminów" 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 15 Paź 2010, o 21:59
Posty: 29
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Cykl: "Pytamy Adminów"
Cześć !

Wpadłem na pomysł aby na forum Taernu pojawił się nowy, przyczepiony temat - "Pytamy Adminów". Jedna osoba zbierała by w trakcie tygodnia (od poniedziałku do środy) pytania od graczy (zarówno prywatną wiadomością na forum jak i w grze) dotyczące wszystkiego co jest związane z Taernem - jego planowaniem, produkcją oraz masą innych rzeczy, a następnie wysyłała je do Adminów (chodzi raczej o tzw. "core team" czyli Drygu i koledzy), a otrzymaną odpowiedź umieszczała w założonym temacie (w niedzielę). Z pośród nadesłanych pytań, wybrało by się 5 najciekawszych i to właśnie one zostały by przedstawione Administracji do udzielenia odpowiedzi. Na wstępnie odrzucane były by nudne pytania typu: "kiedy to, kiedy tamto" oraz te dotyczące burzliwego ostatnio tematu czatu, czy też moderatorów. Po prostu pytania czysto związane z powstawaniem Taernu jako gry. Jestem gotowy zająć się tym projektem, czekam na wasze opinie na temat tego pomysłu oraz zdania samej Administracji. Nie wiem jak Wy, ale mnie naprawdę ciekawi masa rzeczy która znalazła się w Taernie, a zwyczajnie nie mam jak się dowiedzieć skąd one wzięły swój początek.

_________________
PejaSLU - 86 LEVEL [VD]


8 Wrz 2011, o 17:39

Podziękowali: Gastaut (10 Wrz 2011, o 18:58)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Cykl: "Pytamy Adminów"
Nie no gratuluje pomysł pierwsza klasa :) Jestem jak najbardziej za :)
Wydaje mi się, że wystarczył by otwarty temat gdzie ludzie składali by swoje pytania a na koniec tyg/miesiąca były by zbierane te najciekawsze. Wtedy admini mogli by odpowiedzieć na te które chcą/mogą :)
Popieram :)


8 Wrz 2011, o 18:22
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Cykl: "Pytamy Adminów"
Fajna inicjatywa, jestem za :) Zawsze troszkę się dowiemy jak powstaje Taern. Musisz tylko dogadać się z administracją czy będą chcieli uchylać rąbka tajemnicy :P

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


8 Wrz 2011, o 19:03
Profil WWW
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Cykl: "Pytamy Adminów"
Osobiście jestem bardzo za. Mimo tego, że część spamu może spaść na mnie :D

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


8 Wrz 2011, o 19:08
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Cykl: "Pytamy Adminów"
Jak najbardziej za. Możecie pytać o co chcecie. Odpowiedzi możemy publikować w gazetce (O ile nasi gracze redaktorzy kiedyś ją wydadzą :D).


9 Wrz 2011, o 02:28
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Cykl: "Pytamy Adminów"
zdecydowanie za :) bardzo ciekawa inicjatywa.


9 Wrz 2011, o 06:37
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Cykl: "Pytamy Adminów"
Widze tu swietna mozliwosc wykazania sie dla naszych gazetkowiczow.

Ja proponuje zrobic to tak:
-zakladamy odpowiedni temat w odpowiednim dziale.
-w tym temacie gracze wpisuja pytania (maks 5-10 pytan, co by sobie ludzie jaj nie robili i nie spamowali)
-w temacie zapisujemy jakiej natury pytania wolno zadawac i mniej wiecej jakie zasady trzeba zachowac, a za ich lamanie karzemy
-redaktorzy gazetki wybieraja te, ktore ich zdaniem sa najbardziej trafne i interesujace
-wybrany zestaw pytan wysylaja do GMa, ktory dokonuje ostatecznego odrzucenia zbednych pytan (o ile bedzie to konieczne) i wysyla pytania do czerwonych, moze czasem do GMow i modow jesli beda takie pytania.
-odpowiedzi pakujemy do odpowiedniego tematu dla redaktorow i oni sie glowia co z tym zrobic ^^


11 Wrz 2011, o 01:27
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Cykl: "Pytamy Adminów"
Peja wysłał mi PW, ma przygotować wszystko, co jest z tym związane, zobaczymy co z tego wyjdzie. A gazetka wychodzi rzadziej, niż zmieniane są "W PLANACH" :D czy wprowadzane zmiany, jestem przeciw umieszczaniu w gazetce.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


11 Wrz 2011, o 09:24

Podziękowali: Verti (11 Wrz 2011, o 11:51)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Maj 2011, o 22:52
Posty: 119
Miejscowość: Knurów
Podziękowano: 86 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Cykl: "Pytamy Adminów"
Mystheria napisał(a):
Widze tu swietna mozliwosc wykazania sie dla naszych gazetkowiczow.

Ja proponuje zrobic to tak:
-zakladamy odpowiedni temat w odpowiednim dziale.
-w tym temacie gracze wpisuja pytania (maks 5-10 pytan, co by sobie ludzie jaj nie robili i nie spamowali)
-w temacie zapisujemy jakiej natury pytania wolno zadawac i mniej wiecej jakie zasady trzeba zachowac, a za ich lamanie karzemy
-redaktorzy gazetki wybieraja te, ktore ich zdaniem sa najbardziej trafne i interesujace
-wybrany zestaw pytan wysylaja do GMa, ktory dokonuje ostatecznego odrzucenia zbednych pytan (o ile bedzie to konieczne) i wysyla pytania do czerwonych, moze czasem do GMow i modow jesli beda takie pytania.
-odpowiedzi pakujemy do odpowiedniego tematu dla redaktorow i oni sie glowia co z tym zrobic ^^

Podoba mi się to rozwiązanie :) Nie byłoby zamieszania, wszystko wyglądałoby ładnie i przejrzyście.
I bądź co bądź, byłby to kolejny powód do czytania gazetki ;)

@Lester: tetryk, nie marudź ^^

_________________
Retired...


11 Wrz 2011, o 11:10
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2011, o 22:10
Posty: 48
Miejscowość: Kołobrzeg
Podziękowano: 288 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Cykl: "Pytamy Adminów"
@Dieeu:
Kolejny powód do czytania gazetki? Szanuj papier! Nie możemy tak marnować stron, już i tak chciałem kilka ich dodać, więc bez przesady.
Gazetka wychodzi co dwa tygodnie, natomiast wiadomo - jeśli takie coś by zaistniało, to byłby to zbyt rzadki termin.
Nie chcę mieszać gazetki z tym pomysłem, przecież mamy wywiady z moderatorami i znanymi ludźmi, to oni mogą nam opowiedzieć o planowanych zmianach, nie potrzeba tu żadnych dodatkowych pytań i cudactw. Odpada, są już wywiady.

Gazetki już w to mieszać nie chcę, nie zgadzam się.
Zainteresowani tym pomysłem niech zrobią coś sami, ale żeby to nie zahaczało o gazetkę. Zostawcie ją w spokoju :D

_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein


11 Wrz 2011, o 11:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron