Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Prośba o wycenę 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2011, o 17:10
Posty: 594
Miejscowość: s2
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Prośba o wycenę
^^
Sam mówisz, że druid...jest ich duużo, a sheedó strasznie mało.
Jak by miała kaishi + rarki z tygryska + all ulepszone. To by ładną sumkę zgarneła.

_________________
‎"I bierz co Ci dane, bądź losu panem!"

Pomoglem? Daj kufelek browarka :=)


https://www.facebook.com/pages/The-Prid ... 2137125151 Like'nij! 2 admin strony fanowskiej na fejsie!


16 Kwi 2012, o 17:35
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Post Re: Prośba o wycenę
Dzięki za ciepłe słowa:) Spodziewałam się wyceny w granicach 6-7k platyny, ale widać klasa i pet robią swoje. Rarów z tygrysa aż tak bardzo mi nie trzeba (poza bitami), dodają one sporo do kondycji a tej akurat mi zbywa (nie licząc PvP z drugim sheedem z rozwiniętym CwW). Debbę sprzedałam a ghaitarog (ishelm z kondą) jeśli wydropię to sobie zostawię, ale kupować raczej nie będę... kosztowna fanaberia. Sheed ma o tyle dobrze, że jego rary są znacznie tańsze niż np te dla rycka i może się obejść bez kosztownych przedmiotów z tygrysa (rycerz czy łucznik też, ale im bardziej zależy na kondycji, więc w przypadku tych klas byłby to poważny brak w eq). Faktycznie, słabe ulepszenia bolą, ale na 75 lev kupiłam viveny i... wiadomo. Teraz jednak szybko to nadrabiam. Jak widać i z takimi brakami postać cieszy się zainteresowaniem, miałam 5 w miarę poważnych ofert: 20k złota, 5k platyny, 6k p, 7k p i 7.5k platyny. Dodam tylko, że Bonzo zaczynał licytację swojego konta z łukiem 10lev wyżej, nieporównywalnie lepszym eq (NU ghaitarog i wszystko na +5-7) i kilkoma świetnie rozwiniętymi postaciami w okolicach 40 lev za 9k platyny, a druid w okolicach 90 levela stoi... odsyłam do postu Malbora.

Zostawię jeszcze temat przez 2 max 3 dni, może kilka osób się jeszcze wypowie, potem usunę.

PS Malboro: myślałeś, że hasam w sklepowych spodniach, zbroi na 35 lev i bez irkmali za 40k? Tak źle jeszcze nie jest :lol:
PPS Dziś okazało się, że da się nawet z takimi brakami w eq:) zsolować smoka, chyba żadna inna profesja poza druidem tego nie potrafi.

Re: Boot94 gram na jedynym słusznym s3

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


16 Kwi 2012, o 18:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron