Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Szukam aktywnej gildii z tsem 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:18
Posty: 91
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: SmilodonKyx
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Szukam aktywnej gildii z tsem
Witam
Po nieco ponad roku przerwy nabralem ochoty na jakiegos rpga ale nie moglem znalezc nic co by mi odpowiadalo a jak juz znajdowalem to szybko sie nudzilo bo bylem totalnym noobkiem i nikogo nie znalem postanowilem wiec wrocic do taernu
Posiadam bb 99 (SmilodonKyx) i rycka 70 cos (SmilodonNic) jest tez turniejowka 35 ale dla niej poszukam osobnej gildi pod takowe postaci
Zalezy mi bardzo aby gildia byla aktywna i czesto byl slot zwlaszcza dla rycka bb obecnie sobie odpuszczam tyle aby kasowe robic albo jak by komus dmgera brakowalo
Dysponuje spora iloscia czasu glownie godziny 16/17 do 22/23 jakims stalym pt bym nie pogardzil :)
Jako ze duneb jest maly to pewnie czesc osob mnie zna :)
Moze jakis stary znajomy potrzebowalby w gildi wlasnie tych profek z takim lvl?
Aha i tak jak w temacie posiadam ts3 (discorda tez nawet chetniej uzywam) i byloby milo gdyby byl w gildi takowy (uzywany a nie tylko byl rzecz jasna)


25 Lis 2018, o 01:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron