Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Znalazłem Buga 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 07:20
Posty: 40
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Znalazłem Buga
28.05.2011 godz.~15.40


W opuszczonej osadzie po zaatakowaniu Dybuka z 2x zombie w 1 rundzie dałem buff na siebie. Dybuk zaatakował jako pierwszy atakiem dystansowym kula cienia moja postac stała jakby skamieniała. nie uchyliła sie a taki nie dawały rezulatau za każdym razem nie odnosiłem obrażeń. po zakonczeniu 5x ataku Dybuka moja postac jak by nigdy nic przystopiła do ataku.
nie wiem czy to moja wina czy wina gry ....
zawiadomiłem GM i on skirował mnie tu aby opisać sytuacje....
Dziękuje za przeczytanie ....

_________________
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze bedziesz miał 2 dni wolnego . . .

Teraz i Zawsze s3

( Druid ) +95 ON

( Rycerz ) +102 ON

( Barbarzyńca ) 75 OFF


28 Maj 2011, o 15:54
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Sty 2012, o 19:43
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Znalazłem Buga
mam do Ciebie pytanie? czy Dybuk atakował Cię urokami VooDoo ? pytam bo ja mam taki sam problem z tym że ja mam VooDoo i to co tu opisujesz jest identyczne z tym co dzieje się u mnie. Gdy używam uroków większość z nich nie przynosi dosłownie NIC nie ma ani tej mgiełki że atak się nie udał, ani uniku ze strony mobka. jedyne co się pojawia to procentowe szanse na trafienie. najlepsze ze nie zadaję obrażeń nawet przy 100% szansie... po prostu pusto... i tak potrafi byc nawet 15 razy pod rząd... a ja VooDoo a nie jakiś nieokrzesany barbarzyńca żeby z pały lać wszystkich...


pozdro

Creoth
S4


18 Sty 2012, o 00:27
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Znalazłem Buga
Jest to raczej konsekwencja nowego systemu wyswietlania animacji, teraz, gdy u kogos nie nadaza grafika (a ma ona sporego boosta) to po prostu niektore klatki zostaja pominiete, wiec nie widac jak postacie robia uniki.


18 Sty 2012, o 10:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 151 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron