Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Odwołanie od Bana 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 29 Gru 2011, o 13:37
Posty: 58
Miejscowość: Nieszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od Bana
[quote="Mystheria"]Ithuriel a co Ty myslisz, ze jak wejdziesz na jedno konto i z niego oszukasz, to na innym koncie jestes czysty? ^^ Twoje porownanie tez sie nijak ma do sytuacji (skazac kogos na prawdziwe, dożywotnie wiezienie za kradziez, to glupota, ale skazac kogos na dozywotni zakaz gry za kradziez juz nia nie jest, jak raz narozrabiasz w jakims klubie, to tez Ci moga dac dozywotni zakaz wstepu).


Tylko że ja dostałem konto od kumpla z RL który gra teraz w inną gre i nie wiedziałem ze narozrabiał na tym koncie czy ja mam pokutować za jego winy. Mam kumpli z RL którzy kradną przez forum i nie mają bana na wszystkie konta tylko ja za to że dostałem konto przez które kumpel oszukiwał innych graczy. Odbanujecie mi to konto Piekny przecież ja się za nie wymieniłem przez forum. I powiem tylko tyle jak to jest gra to ja dziękuje bardzo. Nie wiem czy cała administracja jest za tym żeby Acta zablokowały grę. I co do tego że Lord jest dobrym GM to wy się najaraliście chyba zioła jak go przyjmowaliście.
Dzięki za gre nq

_________________
mo 44 (wciąż rośnie)
mo 42 of na Jamajce
"rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać"


28 Sty 2012, o 14:35
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Odwołanie od Bana
Zrozum, oszustwa mialy miejsce PO TYM jak wymieniles konto, byles posiadaczem konta Zuberex, kiedy doszlo na nim do oszustwa i pozniej GM doszedl, ze ta sama osoba siedzi na koncie Piekny, wiec to konto tez zbanowal. To, ze masz zmienne IP Cie przed tym nie ochroni.


28 Sty 2012, o 17:46
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 29 Gru 2011, o 13:37
Posty: 58
Miejscowość: Nieszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od Bana
Ale za nim dostałem konto Żuberex grałem na pieknym a dostałem to konto Żuberex bo kolega nie gra i bo zapomniałem pasów ale pasy przypomniałem i miałe grać na nim

_________________
mo 44 (wciąż rośnie)
mo 42 of na Jamajce
"rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać"


28 Sty 2012, o 19:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 236 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron