Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Wykonanie Większej Flaszy Życia u Sany 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:25
Posty: 104
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: Deckard
Serwer: Tolnor
Post Wykonanie Większej Flaszy Życia u Sany
Podczas wykonywania flaszy u Sany wystąpił dziwny błąd. Otóż w plecaku miałem składniki do wykonania tejże flaszy czyli: 30 orczych ziół, 3 amulety krwi i 22 amulety orków. Jak widać jest ilość to składników która nie wystarcza na wykonanie zgodnie z opisem 3 flasz gdyż brakuje mi 2 amuletów orków. Ku mojemu zdziwieniu po wykonaniu dwóch flasz opcja wykonania pozostała aktywna. Pomyślałem iż być może nie kliknąłem 2 razy w tę opcje i dlatego jest aktywna. Kliknąłem więc 3 raz. Niestety po spojrzeniu na czat lokalny okazało się iż składniki zostały pobrane ale flasza nie została dopisana do ekwipunku. Posiadałem oczywiście wystarczającą ilość złota które o dziwo nie zostały pobrane! Moje zdziwienie było tym większe iż w plecaku pozostało mi 6 amuletów orków ale znikły 10 orczych ziół i amulet krwi a ilość flasz wynosiła 2 sztuki. Sytuacja dziwna i chyba warta wyjaśnienia.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
Mag Ognia 140lvl Tolnor
Plox 127lvl Hohgrat 128 Tłuk 131lvl


9 Gru 2010, o 00:48
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2010, o 11:17
Posty: 301
Miejscowość: Legionowo
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Wykonanie Większej Flaszy Życia u Sany
dokładnie tą samą (SANą lol) sprawę poruszałem w tym topicu: viewtopic.php?f=76&t=1171

Najwyraźniej Bug nie został poprawiony.

_________________
Plox - 81 MO - Top S1 NuB [Off]


9 Gru 2010, o 01:16
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:25
Posty: 104
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: Deckard
Serwer: Tolnor
Post Re: Wykonanie Większej Flaszy Życia u Sany
Wciąż jest błąd z Saną. Ponownie przy wykonaniu 3 flaszy. Tym razem zabrało mi orcze zioło i amulet krwi. A amulety orków zostały w plecaku, kasy też nie zabrało. Znowu jestem 10 orczych ziół i amulet krwi w plecy. poprawcie to bo zaczyna mnie to denerwować. A jak wiadomo żadna przyjemność bić w jaskini niedźwiedziej blutery i zbierać orcze zioło za Tygryskami :). Zróbicie z tym coś. Błagam. :evil:
Żeby nie otwierac nowego wątku. Kilka minut później miałem taka sytuacje:
Jestem w depo ze skrzynki w której mam 3 inhibitory zabieram 2 inhibitory.
Idę do kowala i chcę zrobić ulepszenie. Niestety zamiast 2 inhibitorów okazuje się ze mam 1.
1.Robię ulepszenie .
2.Wracam do depo żeby sprawdzić czy czasami się ni pomyliłem zabierając inhibitory.
3.W depo w skrzyni jest jednak 1.
4.Robię relog i po relogu mam w plecaku 1 inhibitor i w depo 1 inhibitor. Czyli wszystko wraca do normy. :D
5.Ale: przed relogiem mam również w plecaku te 9 aluletów orków które zostały mi z robienia flaszy życia u Sany. Po relogu mam ich 5.
A z moich obliczeń wynika że nie mogłem mieć 24 amuletów orków, 3 amuletów krwi i 30 ziół w plecaku gdyż razem plecak ważyłby 1014 jednostek. A po zbieraniu zioła nie przekroczyłem wagi 1000 i tego jestem pewien gdyż wracając ubiłem z Mitisem tygrysy i dropnęło mi ścięgno tygrysa. A wciąż waga była poniżej 1000.
Zatem problem wg mnie jest z plecakiem. Po zrobieniu 2 flaszy wciąż miałem dostępną opcję wykonania flaszy choć nie miałem wystarczającej ilości składników. Podobnie z sytuacja w depo, to tez wina wyświetlania ilości itemów w plecaku.
Ktoś mi za to wisi 2 amulety krwi i 20 orczych ziół. :evil:


Ok 3 amulety też mogą być. :)

_________________
Mag Ognia 140lvl Tolnor
Plox 127lvl Hohgrat 128 Tłuk 131lvl


12 Gru 2010, o 23:32
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Wrz 2010, o 20:54
Posty: 383
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Wykonanie Większej Flaszy Życia u Sany
Dziwne. Ja robiłem przedwczoraj i jeszcze wcześniej 2-3 dni temu i nie miałem żadnych problemów. A robiłem 12 sztuk ostatnio. Jeśli rzeczywiście jest problem, to nie jest on globalny.

_________________
Mikei S1
Nie zawija się ognia w papier.


13 Gru 2010, o 05:38
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:25
Posty: 104
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: Deckard
Serwer: Tolnor
Post Re: Wykonanie Większej Flaszy Życia u Sany
Być może problem z wynika z tego iż wciąż mam w nim rozpiskę dostaw orizjum która pozostała mi po queście (proszę o usunięcie). W tej chwili mogę doprowadzić do wyświetlenia niewłaściwej ilości amuletów orków w plecaku w następujący sposób:
1. Jestem w depo i ze skrzyni zabieram np. 22 sztuki amuletów.
2. Nie wychodząc ze skrzyni z plecaka do depo przekazuję 1 sztukę, czyli powinienem mieć 21 w plecaku 1+x w skrzyni a tak nie jest. Wyświetla mi 20 w plecaku w skrzyni 1+x (x-pozostała ilość amuletów gdyż mam ich w skrzyni sporo).
3. Po wykonaniu reloga wyświetla jednak poprawna ilość czyli 21 plecak i 1+x w skrzyni.

Testowałem również sytuację u Sany. Mam 21 amuletów orków i robię flaszę teraz jeżeli wykonuję 2 flasze od razu bez wychodzenia z okna dialogu to pozostaje mi tych amuletów 6 (!!!) czyli o 1 za dużo. Jeżeli natomiast robię 1 , wychodzę z okna dialogu i robię drugą to w efekcie wyświetla poprawna wartość czyli 5.
Po zrobieniu reloga w pierwszym przypadku ponownie wszystko wraca do poprawnych wartości.
Obie sytuacje testowałem kilkukrotnie i efekty są w obu przypadkach powtarzalne. :D

_________________
Mag Ognia 140lvl Tolnor
Plox 127lvl Hohgrat 128 Tłuk 131lvl


13 Gru 2010, o 08:09
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 17:01
Posty: 1084
Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Post Re: Wykonanie Większej Flaszy Życia u Sany
Deckard. Robiłeś quest Ku chwale ojczyzny? I nadal masz rozpiskę orizjum? Sprawdź, czy to wersja usuwalna czy nie.


13 Gru 2010, o 14:50
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:25
Posty: 104
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: Deckard
Serwer: Tolnor
Post Re: Wykonanie Większej Flaszy Życia u Sany
Rozpiska już usunięta przez Jezzara. Sam nie mogłem jej usunąć.

_________________
Mag Ognia 140lvl Tolnor
Plox 127lvl Hohgrat 128 Tłuk 131lvl


14 Gru 2010, o 05:59
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 17:01
Posty: 1084
Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Post Re: Wykonanie Większej Flaszy Życia u Sany
Robiłeś już quest Ku chwale ojczyzny? Jeśli nie, to już go nie zrobisz bez rozpiski. Jeśli robiłeś i mimo to została Ci rozpiska to jest błąd, który muszę poprawić. Napisz więc, czy zrobiłeś tego questa czy nie.


17 Gru 2010, o 18:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron