Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
 Platyna - problem z tworzeniem hurtowo postaci 10 lvl 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Sty 2011, o 15:18
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Platyna - problem z tworzeniem hurtowo postaci 10 lvl
Serwer: 1
Postać: Drang , BastekWiel
Data: 24.01.2011
Godzina: 14:21
Problem: platyna

OPIS:
Dnia dzisiejszego odkryłem błąd gry który polega na nadmiernym wykorzystaniu servera gry.Polega on na tworzeniu nie zliczonej liczby postaci i zdobywaniu nimi minimum 10 lvl. Dzieki temu inni gracze korzystają na otrzymywaniu platyn za premie lvl'ą. Przez to że dp jest wspólne gracze zakładają jedną postać główną po czym zakładając postacie poboczne korzystają z możliwości przekazywania platyn przez depozyt na główna postać.

Moim zdaniem jest to niesprawiedliwe ponieważ uczciwi gracze kupują platyny za prawdziwe pieniądze a nie korzystają z błędów gry.

Moją propozycja na zlikwidowanie tego jest wprowadzenie oddzielnego depozytu na każdą postać.


24 Sty 2011, o 15:31
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010, o 15:08
Posty: 230
Miejscowość: Tomaszów M.
Podziękowano: 61 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Post Re: Platyny
Moim zdaniem jest to całkowicie uczciwe, za 10lv platyny jest tylko 10, więc odzwierciedla to trud włożony w wbicie tego lv.

_________________
"Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać..."

W grze od 30.07.2010 roku.


24 Sty 2011, o 15:42
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Sty 2011, o 15:18
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Platyny
Zakładając MO albo ŁUCZNIKA możemy 10 lvl zdobyć w kilka godzin a profesjonalni gracze jeszcze szybciej,
więc moim zdaniem nie ma w tym nic uczciwego.


24 Sty 2011, o 15:45
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010, o 15:08
Posty: 230
Miejscowość: Tomaszów M.
Podziękowano: 61 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Post Re: Platyny
w te kilka godzin można na swoich lepszych postaciach nabić bardzo dużo expa, więc nie widzę nic nie stosownego w poświęceniu tego czasu na nabicie lv nowej postaci i dostana za nią platyny.

_________________
"Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać..."

W grze od 30.07.2010 roku.


24 Sty 2011, o 15:48
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2010, o 23:14
Posty: 173
Miejscowość: Kabaty
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Platyny
Generalnie wbicie 10 lvlu jest strasznie upierdliwie (brak automatów do ataku, w sensie taktyk) trzeba recznie klikac duze szanse na kilka zgonów , a 10 platy to za przeproszeniem szybciej zniknie niz sie pojawi generalnie może i błąd ale trzeba byc naprawde napalonym na platke zeby tak robić ( a poza potami za 10 platki nie kupisz nic wiecej) zatem nie ma co sobie głowy zawracać
Przynajmniej takie jest moje zdanie lepiej isc ulotki porozdawac za 5-6zl/h i w godzine zarobisz na wieksza ilosc platki niz bic zedy pod trentis :P

_________________
Lex retro non agit, chyba ze w taernie :)


24 Sty 2011, o 17:10
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Sty 2011, o 15:18
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Platyny
Folky ataki można ustawić już od 3-4 lvl ja tak miałem ale jak ktoś chce zdobyć premium nie zaszkodzi mu zrobić parę postaci


24 Sty 2011, o 17:22
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2010, o 23:14
Posty: 173
Miejscowość: Kabaty
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Platyny
Drang napisał(a):
Folky ataki można ustawić już od 3-4 lvl ja tak miałem ale jak ktoś chce zdobyć premium nie zaszkodzi mu zrobić parę postaci

hmm w takim razie zostało coś zmienione bo zawsze były od 8 lvlu automaty
no ale co kto lubi ja uważam ze gra nie warta świeczki (a myslalem o tym kiedyś, ale wierz mi 10 platyny to naprawde kropla w morzu potrzeb)

_________________
Lex retro non agit, chyba ze w taernie :)


24 Sty 2011, o 17:28
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2010, o 20:29
Posty: 42
Miejscowość: za komodą jest moim domem
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Platyny
To nie jest żaden błąd. 10 level to przynajmniej godzina gry. Poza tym jedynym lekarstwem na tę dolegliwość byłoby skasowanie platyny za osiągnięcie 10/20/30/40/50/60/70/80/90/99 levela co moim zdaniem jest kpiną.

10 platyny to nic. Na 30 level jakaś broń od kowala kosztuje 26 platyny i sporo golda - to są 3 godziny grania 3 postaciami. Za te 3 godziny na głównej postaci można np 1-2 levele wbić. To jest kwestia wyboru.

_________________
Challenge - bycie unikatową pod względem koloru i tytułu jednostką na forum - wykonane!
Challenge - dostać awatar honorowego przyjaciela forum, który wykonał sam administrator - wykonane!
Challenge - być Elitą Taern - wykonane!


24 Sty 2011, o 21:31
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Platyna - problem z tworzeniem hurtowo postaci 10 lvl
Nie offtopujcie.

Moim zdaniem poświęcić godzine gry aby zdobyć 10 platyny to kiepski pomysł :D Lepiej pójść porozdawać ulotki albo przekopać sąsiadowi ogródek i kupić sobie 50 za 5 zł :P Jeżeli zauważymy, że ludzie hurtowo robią takie postacie to podwyższymy pierwszy limit do 15 lvl lub damy go tylko przy pierwszej postaci na koncie.


25 Sty 2011, o 10:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 202 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron