Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Powazna cofka s3 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 22:28
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Powazna cofka s3
Serwer cofnol sie o jakas 1-2h(nie jestem pewien) moze ponad do tylu.Bylo to dokladnie o godiznie 3.55.Na serverze3,, nie bylo za duzo osob ale kto byl stracil sporo czasu pieniedzy.
.



Serwer: 3
Postać: Goleczek
Data: 27.01.11
Godzina: 3.55

Opis:

Wczorajsza noc poswiecilem na dobiecie 30 lvla.Gdy spokojnie wracalem z kumplem z ichiego nagle walka sie zawiesila (Bylo nas w tym momencie 2 a wczytywalo sie 3 graczy).Po czym nastompily u mnie problemy z logowaniem, "postac byla zalogowana".Po zalogowaniu okazalo sie ze jestem na krzyzaku (Bylem tam hen hen hen czasu wczesniej).Na czacie zobaczylem skargi graczy oraz wywolywanie Gma(nei bylo zadnego).Przez ta sytulacje zamiast 30 lvla wbitego mam ledo zaczety lvl 29. Stracilem tez 4 rarki(arcan,Fiskorl oraz 2xayol) oraz jakis inne, mniej cenne przedmioty(tez sporo).Stad moje pytanie :CO DALEJ Z TA SPRAWA?.Pokrzywdzonych jest o wiele wiecej.Moge liczyc na chociaz mala rekompensate?Przepraszam za bledy ale jest pozno i spac mi sie chce. Mam nadzieje ze do jutra sprawa sie wyjacni.


27 Sty 2011, o 05:12
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 22:28
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Powazna cofka s3
Mam szanse ubiegac sie o jakas rekompesate? [w trakcie realizacji (exp zwrócony)- plox]


27 Sty 2011, o 15:25
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 22:28
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Powazna cofka s3
Troche zlota tez odzyskam,Lub itemY? Dzis zonow wychodzilem z ichiego, a ta walka sie nadal odbywa na mojem mapie.Stoje tam w druzynie razem z drabina.Co z tym bugiem?


27 Sty 2011, o 20:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 184 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron