Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Niesiony Ciężar [W] 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Sty 2013, o 17:18
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Niesiony Ciężar [W]
Serwer: S1
Nazwa postaci: Znawca
Czas: 17:41
Opis:
Witam,

Mam taki problem, aby móc zabierać więcej halitu zdjołem ze swojej postaci większość zbroi jednak mimo iż niesiony ciężar wynosi 929/1000 to postać dalej nie kopie wyświetlając info że jestem przeciążony, proszę o sprawdzenie ponieważ w ten sposób mimo że mam premke moja pojemność jest zmniejszona....


20 Sty 2013, o 18:44
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Niesiony Ciężar
relog, dopóki nie naprawią błędu.


20 Sty 2013, o 18:51
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Niesiony Ciężar
Sprawa została zgłoszona do poprawy i na s0 już działa poprawnie. Zostanie wgrana wraz z nowym upem za 2-3 tygodnie i będzie działało poprawnie.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


21 Sty 2013, o 00:57
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Sty 2013, o 17:18
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Niesiony Ciężar [W]
Witam.

Odświeżam ponieważ temat nie został rozwiązany na s1. Nie tylko występuje błędne info o wadze przy zdjęciu ekwipunku, ale też moja postać jako jedyna nie potrafi unieść takiego samego ciężaru jak postać kolegi (mamy identyczną wagę rzeczy na sobie i identyczne konto premium) innym razem znowu waga wariuje tak że jestem w stanie unieść 1097/1000 no bez jaj przez większość czasu mam zmniejszoną pojemność z powodu jakiegoś błędu. Proszę o sprawdzenie mojej postaci i usunięcie porblemu.
L : Znawca
S : s1
Czas np. 20:41 02.03.2012


2 Mar 2013, o 21:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 159 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron