Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 zlec na sztabki 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 12:07
Posty: 26
Miejscowość: Żory
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post zlec na sztabki
Serwer: S3
Nazwa postaci: Sandmag
Czas: 21:00
Opis:
Witam
I znów o zlec na sztabki... jakims cudem udało mi sie je wykonać bez stracenia połaczenia i czekania kilku dni az support raczy mi 1 sztabke zwrócic... najczesciej wiaze sie to oczywiscie z tym ze reszty sztabek juz nie posiadam, poniewaz dosc drastycznie zapełniaja eq... może trzebaby na tym jakos pomysleć? np. wprowadzajac jak juz na supporcie sugerowałem kilkukrotnie (niestety bez odpowiedzi) ostatni etap zlec pod nazwa : dostarcz sztabke xy?

I druga sprawa dotyczaca wszelkich rud zelaza/ołowiu/miedzi oraz katalizatorów, otoz jesli tylko mamy full eq (co zajbardziej widac przy 3 sztabkach) i przez roztargnienie, zapominalstwo badz z jakiegokolwiek innego powodu po walce mamy full eq ( chociaz nie zawsze... zdazło mi sie ze miałem 30 miejsca wolnego a i tak full wyskakiwało az do momentu relogu po którym to okazało sie ze miejsca mam tylko 2) cały ciag zleceń rozsypuje sie :/ brak jakiegokolwiek z wymienionych wyrzej elementow powoduje brak mozliwosci zakonczenia zlec. Moze skoro przy niektorych zleceniach dało rade ominac to ograniczenie i mimo full eq przedmioty wymagane do zakończenia "wskakuja" do eq (wide: kły szablastozegnego) to z tymi przedmiotami tez dałoby sie cos zrobic podobnego? strata mała jesli jest to 1-sze ze zleceń ale gdy sytuacja taka pojawi sie podczas wykonywania ostatniego to cooldown i mocno przepełnione eq (300 za sztabki + eq + zablokowane przedmioty q-towe) powoduja dosc mocne ograniczenie w swobodzie ruchu oraz poruszaniu sie po mapce w celach zarobkowych...


3 Maj 2013, o 21:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 195 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron