Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Budowa klatek a pety zdychają ??? 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 23:49
Posty: 150
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Budowa klatek a pety zdychają ???
Serwer: S2
Nazwa postaci: BadylBambe
Czas: 12:00
Opis:
Witam od 2 dni w gildii trwa budowa klatek dla petów i każdy z graczy który ma peta wie, że trzeba się z nim pilnować przez tydzień bo nie będzie można go odebrać po dedzie.

Dziś po zabiciu ghadiry patrze, że pet mi znikł a na bocznym napis http://scr.hu/0ov4/0ztbp

Tu screen, że pety są w rozbudowie
http://scr.hu/0ov4/wjw1r

To ja się pytam szanownej administracji jakim cudem mamy je karmić jak przez tydzień będą się budować a przed budową daliśmy full jedzenia. 2-3 i każdemu pet zdechnie to trochę chore i jak widać duży nacisk aby za platyne budować bo jest szybciej ^^

Jeżeli tak ma być to gratuluje głupich pomysłów.


Jedzenie w surowcach jest http://scr.hu/0ov4/rcitb

_________________
BadylBamber s2


18 Mar 2013, o 13:12
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 23:49
Posty: 150
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Budowa klatek a pety zdychają ???
Dziękuje szanownej administracji za "szybką" reakcje w związku z problemami graczy. Profesjonalizm pełen, najlepiej zamknijcie temat bo po co odpisywać cokolwiek po 2 tygodniach, klatki powstały pet wrócił i jest wszystko ok przecież :)

_________________
BadylBamber s2


30 Mar 2013, o 21:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2011, o 15:07
Posty: 324
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Budowa klatek a pety zdychają ???
Moim skromnym zdaniem to nikt Ci nie odpisywał bo Twoje zarzuty są takie śmieszne, że aż brak słów żeby wgl. odpisywać, ale ok ja Ci spróbuje to wytłumaczyć.

Jeżeli są klatki w których są pety i jedzenie dla tych petów to przecież logiczne jest, że jak się wybuduje następny poziom klatek to budynek znika i buduje się nowy, lepszy. Tak więc klatki nie istnieją do momentu zbudowania nowego budynku, co za tym idzie nie można w nich odebrać peta, jak również pety nie mają się gdzie karmić dlatego umierają.

Co do opcji za plate to nie ma nacisku, jest to opcja dla tych którzy chcą mieć budynki szybciej, natomiast NIE JEST KONIECZNE KORZYSTANIE Z TEGO BY MIEĆ WYŻSZY POZIOM KLATEK, jeżeli plata dawałaby jakąś przewagę innym graczom wtedy można mówić o nacisku na kupowanie platy. Jakby opcja za platynę nie była dostępna to byłby płacz, że nie ma takiej opcji.


5 Kwi 2013, o 20:56
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Budowa klatek a pety zdychają ???
logiczne to by było gdyby troskliwi opiekunowie przeprowadzili swoje zwierzaki na czas remontu do jakiejś tymczasowej chaty.

może lepiej nie pisz takich rzeczy nephis, bo jeszcze ktoś pomyśli że to oficjalne stanowisko administracji ^^ a przecież opisany problem to ewidentnie błąd/niedociągnięcie gry i powinien zostać naprawiony.


5 Kwi 2013, o 21:11
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2011, o 15:07
Posty: 324
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Budowa klatek a pety zdychają ???
ironka napisał(a):
logiczne to by było gdyby troskliwi opiekunowie przeprowadzili swoje zwierzaki na czas remontu do jakiejś tymczasowej chaty.

Tak stwórzmy nowe budynki tymczasowy teleporcik, teleportuje tylko na bliskie odległości, tymczasową świątynie bufki są słabsze, i tymczasowe chatki dla petów, czas regeneracji jest dłuższy bo zwierzaki się czują nieswojo w nowym miejscu ....

ironka napisał(a):
może lepiej nie pisz takich rzeczy nephis, bo jeszcze ktoś pomyśli że to oficjalne stanowisko administracji ^^ a przecież opisany problem to ewidentnie błąd/niedociągnięcie gry i powinien zostać naprawiony.

Ja nie rozumiem jak się ma odbywać karmienie petów? Skoro żarcie jest w klatkach, a klatki się budują to pety nie zostają nakarmione, a co za tym idzie zdychają.
Może utworzymy gdzieś na mapie schronisko, gdzie będziemy mogli karmić swojego biednego zwierzaka, bo klatki się tydzień budują!

Według mnie system jest prawidłowo skonstruowany mianowicie:
-Buduje się teleport to nie możemy korzystać z teleportacji.
-Buduje się świątynia nie możemy korzystać z bufów, chyba, że mamy już jakieś na sobie to mija czas i wtedy nie możemy już z nich korzystać. (podobnie z petami)
-Budują się klatki nie możemy korzystać z petów, do czasu potencjalnego karmienia.

Nie wiem czy ja tylko mam takie myślenie czy Wy wyszukujecie błędy z d**y.


5 Kwi 2013, o 22:24
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 22:20
Posty: 143
Miejscowość: Cardiff
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Post Re: Budowa klatek a pety zdychają ???
Buduje się teleport, ale zwojów ci w plecaku nie niszczy. A pety zdychają. Przy tobie.

Według mnie pobieranie jedzenia powinno być zawieszone na czas budowy, dostatecznym utrudnieniem jest konieczność pilnowania petów by nie padły.

Można też wymusić automatyczne dokarmianie z puli surowców na czas rozbudowy.
Może uproszczę, algorytm specjalnie dla Nephisa:

1) Gdy przychodzi pora karmienia
2) a klatki są rozbudowane
3) jeśli jest jedzenie w surowcach
4) automatycznie uzupełnij zapas w klatkach.

I teraz od strony logicznej: klatki są DOBUDOWYWANE, więc nie ma powodu dla którego potrzebne by było "schronisko".

Jeszcze nie słyszałem o ZOO które na czas rozbudowy zabija zwierzęta :) Bardzo rzadko są też zamykane całe obiekty, po prostu nie wszystkie wybiegi są podczas remontu/rozbudowy dostępne. Błąd wynika z mechaniki rozbudowy gildii, i tyle (błąd projektowy).
IMO twoje nastawienie pochodzi ze wspomnianej przez ciebie części ciała, tamże masz większość graczy i komfort ich gry.

_________________
"The meme for blind faith secures its own perpetuation by the simple unconscious expedient of discouraging rational inquiry"


14 Kwi 2013, o 02:15
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 23:49
Posty: 150
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Budowa klatek a pety zdychają ???
Nephis jak dla mnie twoje wypowiedzi są po prostu głupie. Pomyśl logicznie zanim odpowiesz bo chyba nie do końca zrozumiałeś problem. Jak klatki się budują to ok, nie wezmę peta bo budynek w budowie, nie wezmę bufów jak budynek w budowie ale skoro wziąłem peta przed budową to z jakiej racji ma mi zdychać sam? jak mi padnie w walce to trudno .... czekam tydzień, pada z głodu to coś nie halo.
To, że masz graczy i ich tematy w d***e to może lepiej niech inny kolorowy się wypowie bo jakoś z wielkiego grona znajomych graczy nikt nie uznał tego za "normalne".

I tak jak ci już napisali wyżej "na czas przebudowy zoo nie zabija się zwierząt"

Ale i tak wasza racja to święta racja ........... usuńcie forum najlepiej to nie będziecie musieli wysłuchiwać problemów graczy, niech grają, płacą i się nie czepiają :)

_________________
BadylBamber s2


23 Maj 2013, o 06:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron